Cél: Torres, 16, 70, Mózes, 32, Natho, 41,

Chelsea: Cech, Aspilikueta, David Louis, Terry, Bertrand, Ramirez, Lampard, Victor Moses (Azar, 65), Mata, Benayoun (Marin, 82.), Torres.

Rubin: Rizhikov, Kaleshin, Navas, Sharon, Ansaldi, Kuzmin, (Kasai, 82), Pablo Orbaiz, Nath, R. Yeremenko Karadeniz, Dyadyun (Rondon, 45)

Figyelmeztetés: Terry, 40, Benayoun, 77, Orbays, 87, Marin, 90 + 2

90 + 2 'A mérkőzés vége!

90 + 2 "Marin sárgát szerzett a Kasajevben.

90 + 2 '"Chelsea" tartja a labdát az ő kezében. Kazan fáradtnak tűnik, mert a "kék" mozgalom sokkal jobban néz ki.

90 '2 perc a játékvezetőhöz hozzáadta a mérkőzést.

88 'Ansaldi megpróbálta lőni a tizenhatos közepén a hazai csapatát. a labda a "Chelsea" védőjének lábába esik, és a pálya szélén megy.

87 'Orbays vitathatatlan kártyát kapott a mező közepén lévő durva puskához.

86 „Egyenesen az ón Marin, Oscar és Marin, a bal oldalon játszott a labdát, de ez a szám a három egyenesen az ón nem tudott.

84 'Milyen passzát tett Lampardnak a lábnyom kívül a Marina jobb oldalán? A német elkapja a labdát, és visszaadja a passzt.

82 'Kuzmin elhagyja a mezőnyt és Kasayev helyett, és szintén a "Chelsea" Benayoun levelei helyett - Marin jött ki.

79 'Azar jó sebességet ért el, de nem lepte meg a Rubin védőit

78 'Mata hamarosan levette a kesztyűjét, és kicserélte, Oscar pedig képes erősíteni a játékot.

77 Benayoun kapta a kártyáját Ansaldi közelében.

75 'Chelsea birtokolja a labdát, de nem halad előre. A "kék" komolyan úgy véli, hogy a 3: 1-es pontszám garantálja a jegyet az Európa Liga elődöntőjébe. Naiv.

73 'A bal oldali Ansaldi túlságosan erős és túl pontatlan áthelyezést tett a távoli pályára. A labda elhajtott a pályáról.

72 "Nem is emlékszel, amikor" Ruby "annyira hiányzott.

72 'Ki az az ember, aki fekete maszkot rejt, és célokat szerez? Valaki nyilvánvalóan megváltoztatta Torres-t. Torres kevesebbet ért el

71 'A Chelsea ismét növeli a pontszámot a két gólon belül. Torres átvette a labdát a bal oldalon Juan Mata a kapufa helyén állt, és átszállt a büntetőterületre. Torres fej küldte a labdát Ryzhikov góljára.

69` David Luiz besegyedi a labdát a tizenhatosból. Büntetés Rubin javára.

68. "Az Azar számára nem volt könnyű belépni a" Ruby "büntetésbe, és Mózes kiderült.

66` Juan Mata a sarkából a hálóba továbbította az ellenfél tizenhat részét. Ryzhikov elment a labdához, de megállt. tétovázva a kapus, a "Ruby", és Cech, őszintén szólva, nem ragyog ma. A "Rubin" védői kiesnek a labdából.

64 'Kiváló ellentámadás volt a "Ruby"! Mindannyian Rondon csapódott le a büntetés alól! Cech kezébe veszi a labdát.

63 Kazan elállt. "Ruby" a labdát a mező közepén dobja, anélkül, hogy sok előrelépést jelentett volna

62 „Karadeniz megpróbálta lelőni a büntetés a házigazdák a bal szárnyon, de a labda kerül a védő»Chelsea«.

62 'A játék megnyílt, a csapatok vidáman játszottak. Mózes a jobb oldalon próbálta megszervezni csapatának gyors támadását, de a Rubin védelmezői találkoztak vele.

61 Torres a sztrájk miatt elfutott, de Sharonovba ért.

60 "A" Ruby "bizakodva játszott a második félidőben. Felgyorsította a játékot, ami nem csak kérheti a rajongót.

58 'Karadeniz adta át az Ansaldi-t. Az argentin átállt a messzire, de a labda átrepül Rondonába, és az ellenkező oldalon áll.

57 'Natho szögletesen kapkodott, Cech a kilépésnél a labdát a Sharonov hátára tette, ahonnan a labda a kapu mellett pattogott. Egy kicsit szerencsés Cech.

56 'Karadeniz megpróbálta legyőzni David Louis frontvonalát, de ez nem működik, de sarok lesz a "Rubin" javára.

55 "Ruby" úgy érezte, hogy a "Chelsea" meggyengítette a fogását és most megpróbálja megszervezni a támadást.

54 „Milyen egyszerű a játékosok,»Chelsea«több rivális, most úgy tűnik, hogy Mózes nem szivárog nem határoz, de nagyon könnyen bekerül a büntető területen a látogatók, bár találkoztam csak három játékos, a Kazan csapat.

53 'Natho a mezőny közepétől remek átlós átadást hajtott végre Karadeniz felé, de nagyon kevés idő állt a labdára.

52` Juan Mata a sarkából a hálóba helyezte a tiltakozást. Aspilikueta fejre verte a gólt, a labda a "Rubin" védőjébe esik.

51 'Benayoun a fejet lelőtte a fejét. Nagyon pontatlan volt.

50 'Egy másik pont a "Chelsea" -on volt! A zűrzavarban a labda felugrott Mate-ra, aki a távoli sarkon ütközött, megmentette Ryzhikovot!

48 'Torres felállt a Kazan csapatának felénél. Büntetés sztrájk "Chelsea".

47 "A" Chelsea "a második félidő kezdetétől a labdát az irányítása alatt tartja, ami meglehetősen várt. A 2: 1-es verzió inkább a "Rubin" -ot támogatja, hiszen a valaki más területén végzett gólt kétszer értékelik.

46 'A Dyadyun nem érkezik a második félidőre, egy másik tiszta csatár a mezőnyben jelent meg, London Rondon

46 'A második félidő elkezdődött. Folytassuk a játékot!

45 + 1 'A síp a szünetben játszik! A mérkőzés végeredménye 2-1

45 perc játékosa.

45 'Baloldali Ansaldi a büntető ellenfeléhez kötötte és a kaput ütötték. A labda eléri a célt.

44 "Szigorú csönd a stadionban" Stamford Bridge ". A "kék" könnyű sokk a célból. A Kazan-ot még az első félidőben kell szerezni. A londoniak semmit sem mutatnak.

43 'Cél az öltözőhöz - mindig jó. És ha a cél másvalaki mezőn is van, akkor kétszer is kellemesebb.

42. Torres a bal szélről átszállt a kapuba. Jól játszott a védelmi Orbaisben, és kiütötte a labdát a büntetőterületről. a kiválasztásnál a "Ruby".

41 'ГОООООЛЛЛ. Natho magabiztos büntetést hozott

De ez egy nagy siker! Ansaldi lőtt a büntetőterületről, a labda Terry kezébe esett - büntetés.

39 'Roman Eremenko egy hosszú távú ütés a kapu, a "Chelsea". A labda eléri a célt.

38 "Ruby megpróbálja megtalálni a játékát. A vendégek kezdetének kezdete elkeserítő volt. Kazan a második meccs után kezdett boldogabbá tenni.

37 'Natho a mező sarterétől csattant át a büntetőterület közepére. Navas fej fejével döntött a labdát, de a labda nem érte el Sharonovot. A "Chelsea" védelmezői vesznek a labdát.

36 'Dyadyun visszatért a mezőnyre, és csapatot szerezni csapata számára.

35 'Natho a mező sarterétől tette a közeledő passzát. Torres megadta a labdát. A kiválasztási játék Kazan.

34 'Dyadyun a cseh ütközés után fekszik a gyepen. Az orvosok segítségére van szükség. A játék leállt.

33 'Miután áthaladt a kapufáról, Mózes lőtt a sarokban, és Ryzhikov egy ugrással eltalálta a labdát. Azonban a házigazdák megnyerte a választást, Mata dobta a labdát Mózesnek, aki a második kísérlet a láb lövés a sarkában a kapu!

31 "Ruby" elhúzódó pozíciós támadást tartott. Ez a támadás nem volt jó a kazánok számára

30 'David Luiz kénytelen lerázni a vendégek poloivnáját, hogy megszakítsa a Kazan csapat támadását

29. David Luiz a jobb oldali passzból átszállt a tizenhat méterre. A "Rubin" védelmezői megbirkózni az átadással.

28 "A rubin megpróbálása a labdát az ő irányítása alatt tartja. Kazannak legalábbis célt kell szereznie ahhoz, hogy visszatérjen az Európa Liga elődöntőjébe eső esélyekhez.

25 "A Ruby-nál valami nincs rendben. Védekezésben a kazánok nem olyan simaak, mint a megszokottak. Alig várta az orosz klubot. Hagyja, hogy a védők a saját büntetőterületükön játszanak.

24 'Natho hosszú távon úgy döntött, hogy átszakítja a kaput, "Chelsea". A labda eléri a célt, de Cech nem vállal ilyen sztrájkot.

23 'Torres remekül játszik ma. Mindenhol van idő a csatára, "Chelsea"

22 "Egy másik pillanat a házigazdákkal. Bertrand a büntetés már megverte Ryzhikov, de a kapu a kapust biztosította Cesar Navas.

21 "Senki sem zavarja, hogy átszakadjon a kapun, erőteljesen lőtt, Cech az első fenyegetéssel fenyegetőzött.

19 Torres a jobb oldali küszöbön legyőzte a védőt, "Ruby", belépett a büntetőterületre, de itt találkoztak másokkal.

18 'Roman Eremenko a Cech kapu alján ütött. A védekező gólja "Chelsea lő a kapus kezébe.

16 'GOL! A hazai csapat megnyitotta a számlát! 1-0 Kazan a kapusnál játszott. Ryzhikov rúgta ki a labdát a saját büntetőterületéről. A kiválasztásban "kék". David Louis a mező mélységéből átszállt a kapus "Rubin" sorára. Torres egy érintéssel megpróbálta ütni, nem sikerült, és a befejezés után a labdát a hálóba küldte

14 '"Ruby" igyekezett támadni a jobb oldalon, de nem sikerült. Sok házasság Kazanban a programokban.

13 'Torres megkapta a labdát az ellenfél büntetőterületének sugara mellett, elhagyta Sharonovot és a gólszárat "Rubin" -ig ütötte. a labda eléri a célt.

11 'Mata belépett a büntetőterületre, három játékos, "Rubin" legyőzött, és a büntetőterület közepére lőtt. A vendégek védelmezői rúgják a labdát.

9 'Torres megkapta a labdát a büntetőterületen, "Rubin", elment a balkán, közben védekezve a védőket, és megadta a passzust.

8 'A bal oldali Ansaldi az ellenfél büntetőterületének sarkába költözött, és a távoli sarokban sújtott. a labda eléri a célt.

7 "Nagyon nyugodt kezdeni a meccsre, de senki sem várta el ezt a találkozót nagyszámú gólt. "Ruby" a prudens labdarúgásnak köszönhetően a színpadra került, ostobaság lenne tőle.

6 "A bal oldali bal oldali Mózes eltávolította a védekezés visszavágását, és a" Ruby "büntetés középpontjába került. Ramirez a támadásban megszegte a szabályokat. Büntetés a Kazan csapat javára.

5 'Benayoun a bal oldalon, Kalenshnaya sebet és belépett a büntetőterületre, ahol a "Rubin"

3 „Benayoun mohó jobb a tizenhatos»Rubin«, de Kazan védők játszott nagy elleni középpályás»Chelsea«, elvették tőle a labdát.

2 "A házigazdák ma kék egyenruhában játszanak, és a vendégek a bordóban játszanak. Petr Cech kapuja a tévés képen jobbra van, és Sergei Ryzhikov kerete a bal oldalon van.

1 'A kezdő síp hangzott. A meccs megkezdődött!