9-Bag színes mágikus tápanyag - hidratáló kristály vizes zselé iszap talaj gyöngyök labdák váza

9-Bag színes mágikus tápanyag - hidratáló kristály vizes zselé iszap talaj gyöngyök labdák váza

A TinyDeal egy újabb mulatsága :) A kis vizet elnyelő kis szilikon gömbök nagyokká válnak, és lehetővé teszik számodra, hogy magadban élj egy élő növényt, miután gyönyörű kompozíciót kapott a házadhoz :)

Nemrég egy virágot haltam meg egy fazékban: (Nos, a kedvencem nem tud megbirkózni velük, mert meg kell itatni, lazítani, stb ... És én úgy döntöttem, hogy magamnak veszek valami teljesen szerényet a zöld háziállatokról. nem csak a szépség zöld, hanem a tiszta oxigén!

De ezúttal a növényt nem a földbe kell ültetni, amelyet meg kell itatni és meglazítani, de a következő Kínában. Igen, hamarosan komolyan megcsodálom ezt a szorgalmas és feltaláló embert :)

Mi ez a helyettesítő talaj?

A termék különböző színű, apró szemcsékkel töltött tasakok formájában jön létre. Egy darab 9 db-ban. Úgy tűnt számomra, hogy ez nem lenne elég (oh, milyen rossz voltam), és két szettet vett.

9-Bag színes mágikus tápanyag - hidratáló kristály vizes zselé iszap talaj gyöngyök labdák váza

A granulátum majdnem olyan nagy, mint a köles.

9-Bag színes mágikus tápanyag - hidratáló kristály vizes zselé iszap talaj gyöngyök labdák váza

Nos, miért annyira.

Az utasítások szerint a golyókat 4 órán át vízben kell áztatni. Hát, ezt tettem, de csak úgy tűnt számomra, hogy egy készlet nem lenne elég, és én csak 2 készletet (18 csomagot) töltöttem be egy műanyag palackba. Meggyőződésem, hogy elkezdtek dagadni és kimentek a házukról az üzleti életben.

Képzeld el a meglepetésemet, amikor hazajöttem és kinyitottam a fürdőszobát, ahol mindez maradt. Ezeket a golyókat mindenütt elszórták, ami duzzadt és kijött az üvegből. Látni kellett. De ezen kívül ez az EPIC FAIL sem fog látni senki sem :)

9-Bag színes mágikus tápanyag - hidratáló kristály vizes zselé iszap talaj gyöngyök labdák váza

Az izzó duzzanatának közbenső szakasza. Itt nagyon érdekes forma.

Mi történt? És ez a mesterséges láncindító POLTAZA volt. Ahol most annyit tesz, nem tudom :) A palackokat és a műanyag dobozokat elszórta, amíg megvárják a sorsukat. Jól értelmezhető, hogy az ingatlan az, hogy jól tartják, és nedvességet adnak, és lehetővé teszik számukra, hogy talajként használják őket.

Így néznek ki ezek a csodák.

9-Bag színes mágikus tápanyag - hidratáló kristály vizes zselé iszap talaj gyöngyök labdák váza

Gyönyörű, nem igaz?

9-Bag színes mágikus tápanyag - hidratáló kristály vizes zselé iszap talaj gyöngyök labdák váza

Egy labda nagyon vicces :) :)

Nos, a kompozíció az üzemhez hasonlóan fog kinézni:

9-Bag színes mágikus tápanyag - hidratáló kristály vizes zselé iszap talaj gyöngyök labdák váza

így
9-Bag színes mágikus tápanyag - hidratáló kristály vizes zselé iszap talaj gyöngyök labdák váza

vagy úgy
9-Bag színes mágikus tápanyag - hidratáló kristály vizes zselé iszap talaj gyöngyök labdák váza

A növények egyik változataként, a képek alapján, a bambuszhoz hasonlóan, a zöld és a szerény.

Még nem vettem át átlátszó vázát, és elhatároztam, hogy megválasztják az üzemet. És ha te, barátok, nem nehéz, segíts nekem találni egy olcsó üvegvázát a kínai online áruházakban. Nagyon hálás leszek, ha segíteni fogsz nekem, hogy létrehozz egy pár gyönyörű kompozíciót a házhoz. Köszönöm.

Azt tervezem, hogy megvenném a +38-t. Hozzáadás a kedvencekhez A kedvencek összefoglalása +20 +39

Kapcsolódó cikkek