25 éves vagyok, egyedül vagyok és nincs barátom, nagyon aggódom

és én 24. voltam. de nem házas. rokonok, barátaim sírnak rám: gyönyörű, és az oktatás, és mindent az én jelenlétemben, és hogy a menyeneim hiányoztak.

Kedves lányok férfit találni álmaik nagyon egyszerű első dolog, nem adja fel, és nem kap depressziós. Fit, hogy vegyenek részt az orr nem iszik vagy dohányzik, és vigyázz a megjelenést. Nézze meg a pszichológia és a férfiak eszköz (csábítás Alex Leslie) És ami a legfontosabb, meg kell nagyon sokat kell tenni, ha nincs valami közös, és létrehozni egy célt kell is hüvelyébe.

27 év ugyanaz a helyzet, mint te, akkor még nem az idő) ne aggódj

Blin, poiti povesitsja teperj, Glavnaya celj zizni-sro4no zamuz! zdorovaya, rodstvenniki zivi.eto glavnoe.a uz muzika naiti i zamuz vijti bolshogo uma ne nado.ne4ego tam v 25 delatj eshe.gulai

Pukalki. 11/06/11 12:47 (Válasz: Brucek)

Brucek írta: az emberek problémáira

YourLena. 11/06/11 12:03 (Válasz erre: cornflower!)

Ne aggódj, te vagy, személy szerint tudok tanácsot adni
próbáljon bejutni egy olyan társadalomba, ahol a férfiak sokkal többek, mint a nők. Számítógépes tanfolyamok például vagy a búvárklubban - lehetőségek sokak)
milyen középiskolában tanultál?
Nem akarom megbántani senkit, de biztosan smuzhikami általában hazánkban teljes w * pa, így nyelvtanulásra és külföldi utazás, németek általában gondoskodó szép, és szép, amit vysokie..eh..nu ezt én nem így van. és ott lesz igazán nagy a kereslet, ami aztán írni, forgott úgymond körbe, idegenek, és azt lehet mondani, hogy pontosan mi van még hangulat a társadalom más: nem a reménytelenség és a titkos vadászat öt nő per muzhdika nem friss, és csendes , nyugodt, és úgy érzi, mint egy nő nem mindazokat a követelményeket a vad, mint mi Oroszországban.
a legfontosabb, hogy független személy legyen, és nem postai menyasszony, és minden meg fog jelenni))

Mindnyájan világos, hogy el fog jönni, de másokra nézek a szívem vérzésével. A tollhoz megyek. Én is szexeltem, és egyszer nem csókoltam meg.
24 goda.Kak obidno.Kak Nem próbáltam megismerkedni és nem működött. És nincs rajongó és semmi (((
És nem figyel, megyek a nadrágot (Van problémák a láb), és a legtöbb nem tetszik, mint ya.Mozhet senkit, és szeretem, de ez kevés az esély. De mindannyian beszélnek, mint hogy dushu..mne kell várni, hogy valaki lát a lélek, nem pedig a megjelenését, amelyre senki nem figyel.
Devchenki tanácsol valamit, aztán már van hiszterézis. nem akarok élni.

Ha! 22 éves vagyok, egy srácot 2 éve járok, egy helyen élünk. És még mindig van félelem, hogy ne jöjjön ki a lekvártól.

Tapasztalat nem szükséges - Nyugaton általában 30 előtt senki nem házasodik meg. Légy hivatás közben, és amikor a család megjelenik, nem lesz ez előtt

27. nemrég találkoztam egy fickóval fél évvel azután, hogy elvált egy másik egyvelettel. Nem tervezek, és nem különösebben aggódom, hogy nem házas vagyok))) azt jelenti, hogy nem a tiéd volt ez

Minden kiderül. Volt egy barátnőm, akit 18 éves korában házasodott meg 40 évig! Úgy értem, mindenki előbb vagy utóbb megtalálja boldogságát, itt 40 éves, és először beleszeretett! mindannyiunk előtt, de most élni és élvezni az életet!

de már 26 éves vagyok, abban a pillanatban, amikor a srác is elment, szóval mi van. Egyáltalán nem aggódom, mindannyian eljön az idő És a herceg, a fehér Mercedes és a fátyol