077 - A panel eltávolítása és az alsó panel belső 2109 fűtése teljes funkciójának visszaállítása

Hello, barátaim! Nem volt időm arra, hogy összeállítsam a szalonot a padló zajszigetelését követően, csak egy szőnyeget és siduhit dobtam el, mert ideje volt eltávolítani a panelet és zajtani a motoroszlopot, és visszaállítani a tűzhely hatékonyságát. Ez a "lövés" kályhámról szól, amely ebben az állapotban került hozzám az első tulajdonosnak. 3 év múltam és hideg voltam a lábamban. Erősen felkészült a panel eltávolítására és a tűzhely felülvizsgálatára ... És most ... Itt az ideje! Távolítsa el a panelet és nézze meg a horror ...

A régi, rohadt gumit kihúzzuk, egy kicsit olyan, mint a zajszigetelés és a fűtés.


Vesszük a fűtőtestet és húzzuk haza. Mielőtt eltávolítanánk a panelt, kivettem egy elemet, és adományoztam egy második fűtőtestet (a kibocsátási ár 300 rubel).

donor a bal oldalon. A tűzhelyem jobbra


Kiválasztottam a kályhámat, és két órára mostam. annyi cucc benne volt ... a levelek, magvak, por, piszok, tollak, és így tovább, lehet sorolni sokáig))) mosott, és bemászott a donor, ahonnan kölcsönzött szárny „láb”. Mivel az én régi mesterem a paradicsomot eltörte. Aztán kimaradt az összes tömítőanyag.

Nos, most be lehet ragasztani a rezgéscsillapítás kis lemezét, a vibroke tetején és a szigetelő hangszigeteléssel elkeskenyedő csatlakozásokkal (használtam a Barrier 8-at). És ahelyett, hogy minden levágta a habot a szárnyakon és a fúvókákon, a 8. barrier ragasztott. Nos, a vibráló és zajos motor volt)

Kapcsolódó cikkek