Minden értékelés hosttoyota corona t170

Helló mindenki, ismét írok egy másik autót, amelyet az életem során találkoztam, ezért ne ítélj szigorúan ...

erősségek:
  • Költségvetés, pótalkatrészek formájában és nagyon kényelmes
Hiányosságok:
  • Kor és jobb kerék

Vettem ezt az autót egy évvel ezelőtt. A # 1074, tomashins műszaki állapota a legjobbat akarta. Pletykák voltak, hogy megváltoztatják a motorolajat, a sebességváltót, # 1074; # 1074; a # 1074-gyel, a yazi hideg klímainkkal, eléri a -54, # 1074; alapuló -45. Szintetikus olajjal töltött # 1074; céges mobiltelefon, nem jár olajfékfolyadékkal. Állványok a 1074-es levél rugóival; Vékonyabb rugójuk van.

mert egy nagy család, rokonok - egy fillért egy tucat, # 1074, a tél nehéz. # 1074; alap # 1074; nom # 1074, szilárdak (ly # 1074; oy :). Ne hagyja ki a hosszú téli éjszakákat # 1074; a 1074-es pozíció szalonja vagy az MP3.DVD / TV. Maga a riasztórendszer # 1074, s # 1074-el van beállítva, akkor a doboz # 1. Őszintén szólva hosszú ideig akarta megvásárolni ezt a modellt. # 1046, ene a # 1074, nagyon sok. A fiú is öreg. # 1055, mert olyan, mint # 1074, az autóm mosolyog és simogatja.

20 000 km-re utaztam valahol. Van nagyon hosszú távolságunk. Mielőtt a nagymama lovagolni 500 km. Igen, és barátai is vadásztak (# 1074; vegye el az elképzelhetetlen helyeket. # 1055, az előfordulás normális. # 1043, la # 1074, nincs kerék # 1074; s # 1074; a farok vagy az alja a # 1074-nek; By the way, post # 1074, il kengurin a T # 1054, te # 1054, te KA # 1051, DYNAS. # 1042; o # 1073; A dolog! Co # # 1074; sem! Ez nem lökhárító - # 1074; a járdaszegély havas szélén nőtt, stb. Neki el kell ismernem, sajnálom. # 1042; köd, eső, hóesés, rendszeres hóvihar nem # 1074, atalo. Melegített, rögzítve # 1074, vagy a 2. üveglobos # 1074; # 1042, ojlok # 1074-tel, yerhu, synze ponyva. # 1054-ben kezdte jól leöblíteni a radiátorokat a tűzhelyen. mert D # 1042; C dízel hideg.

Gyengeségek: Hátulnézet

Erősségek: Gazdaságos és egyben intelligens motor, különösen ötfokozatú kézi sebességváltóval. Tágas belső tér, törzs. A gép vonzó átfogó képe.

Gyenge pontok: Nem figyelem semmilyen hiányosságot.

erősségek:
  • Alacsony fogyasztás
  • minőség
  • Olcsó fogyóeszközök
  • Ön tud kiszolgálni
  • Kellemes design

    Gyengeségek: Nem túl nagy clearance, Fokozott dinamika a Learn Burn rendszer miatt, Fényszóró fényszórók hiánya.

    Erősségek: Annyi érdem van, hogy nem számít! Ez gazdaságos, megbízható, szerény. A részletek nem jelentenek problémát! Általában nem V autó, hanem mese!

    Gyenge pontok: Nos, a hiányosságokból - talán csak a jobb kerék és minden.

    erősségek:
  • dinamizmus
  • megbízhatóság
  • Kényelem ésszerű pénzért

    Gyengeségek: Három a hátulról szűkös. Két normális, de nem tágas.

    Erősségek: Az előnyöket a felülvizsgálat tartalmazza
  • Nem drága fenntartani
  • megbízható
  • kényelmes Hiányosságok:
  • Még gondoltam is. nincs mit írni erősségek:
  • Mit mondhatok az autóról, egy jó, megbízható és nem drága eszközről. Ebben a korban meglehetősen modern testtervezés. Tágas törzs. A szuperszelektív elektronika és más elképzelhetetlen harangok és fütyülések hiánya, mint a korszakok és a korszakok jelképe, otthoni állapotban javíthatja. + Nem tehetünk drága HBO-t, körülbelül 10 000 rubelt. A függő felfüggesztésről szóló beszámolókban olvastam, ez igaz, de az autó tökéletesen megőrzi az utat, a sarkokban nincs eltömődés, a lökhárító óvatosan és zörgéssel halad, és ez a legfontosabb dolog. Reggel, amikor a kocsi 60 km / h sebességgel haladt, az autó a pályán haladt, mint a síneken! Azok, akik pesterek akarnak lenni, sportos módban vannak, de ne felejtsük el a benzint. A kormányzás elég könnyű, bár van egy GUR, de az út még mindig úgy érzi, számomra ez a +, az autónkhoz szokott. A motor gyengéden és folyamatosan működik, a javítás során bármely alkatrészhez való hozzáférés nagyon egyszerű. Megpróbáltam különböző benzinkutakat, csak az AI92-et fogom be, miközben nem biztonságos. A forgalmi dugóban a gép megment. A szalon csendes és nagyon tágas. A könnyű illeszkedés mögött egy személy. A szellőztetés és a fűtés nagyon sikeres.

    Hiányosságok:
  • Ezt nehéz írni, valójában ezt akartam erre a pénzre, és megkaptam. azonban:

    1. Nincs szalonszűrő, minden por a legénységbe száll

    2. A forgattyúház, a műanyag tisztító G ... gyenge védelme, jobb, ha a vásárlást Peterhez változtatja.

    3. Barna szalon, személy szerint nem igazán szeretem a színt

    4. Nincsenek fűtött tükrök, rossz kilátás, és az esőben undorító.

    Kapcsolódó cikkek