4 A klinikáknak a ekaterinburgi g., Kovács utca, 83

Ne menj el a Megadenthez kezelésre! Bár minden rendben van, pénzt fognak venni tőled, és édesen mosolyognak. De amint a kezelés minőségével kapcsolatos panaszokat mutat be, azonnal ellenségessé válik. Lepleztem velük, és a klinika igazgatója, Lyubimov S. Yu és a beavatkozó orvos bíróság elé állított, és ott tanúskodott ellenem - a betegem. Lelkiismeretes és ártatlan emberek! Mohó! Nem véletlen, hogy az ilyen pénzeket az emberek ellen harcolják. Néhány év múlva kiderült, hogy mellettem voltak még 3 beteg hajója: egy esetben. Legközelebb ›

Amikor először jöttem erre a klinikára. És azonnal nem tetszett a személyzet arroganciája. Éppen ellenkezőleg, az udvariasság elutasítja a negatívumot. Az orvos-terapeuta (sajnos nem emlékezett a névre) 9 fogat számolt a kezelésre. Egy másik klinikán azt mondták, hogy csak egy pigmentáció volt a töltés és a fog varrásain, és mindent ingyen tisztítottak. Úgy gondolom, hogy az orvos a megadentben még nincs elég tapasztalata. Olyan volt a személyzet, hogy teát vagy kávét kínáljon. Ez az egyetlen vigasz a látogatás során.

Ne menj el a Megadenthez kezelésre! Bár minden rendben van, pénzt fognak venni tőled, és édesen mosolyognak. De amint a kezelés minőségével kapcsolatos panaszokat mutat be, azonnal ellenségessé válik. Azt beperelte őket, és klinika igazgatója Lyubimov SY és az orvos jött a bíróságra, és bizonyságot ellenem van - az ő betege. Lelkiismeretes és ártatlan emberek! Mohó! Nem véletlen, hogy az ilyen pénzeket az emberek ellen harcolják. Néhány év múlva kiderült, hogy mellettem voltak még 3 beteg hajója: egy esetben. Legközelebb ›

Nem az első év, amikor meglátogatom ezt a fogászatot. Mindig tiszta, kényelmes, barátságos személyzet. Megfigyelték Anna V. Golikova gyönyörű és hozzáértő orvossal. Nemrég kaptam egy találkozót Moskvina Olga Anatolyevnával. Nagyon figyelmes orvos. Szakszerű segítséget kaptam. És nincs kellemetlen érzés. Nagyon köszönöm!

Amikor először jöttem erre a klinikára. És azonnal nem tetszett a személyzet arroganciája. Éppen ellenkezőleg, az udvariasság elutasítja a negatívumot. Az orvos-terapeuta (sajnos nem emlékezett a névre) 9 fogat számolt a kezelésre. Egy másik klinikán azt mondták, hogy csak egy pigmentáció volt a töltés és a fog varrásain, és mindent ingyen tisztítottak. Úgy gondolom, hogy az orvos a megadentben még nincs elég tapasztalata. Olyan volt a személyzet, hogy teát vagy kávét kínáljon. Ez az egyetlen vigasz a látogatás során.

Több mint két éve jártam a klinikán! Minden hat hónapban megtisztítok, mivel egy terapeuta kezelt. Nagyon képzett személyzet, jóindulat, tisztaság és minőség! minden a legmagasabb szinten! Nem éreztem semmiféle felségességet és pátót. Tanácsot mindenkinek!

Kapcsolódó cikkek