124 Motor

Általában a probléma a következő: elvtárs beállított 2109 motor 2112 (124 motor) Először, minden rendben van. De akkor a probléma elkezdődött, a gép megáll, amikor megnyomja a gázt, és bizonytalanul dolgozik az üresjáratokon. A Perezhali visszatérő gép normálisan működött és normális. Megváltozott a benzin szivattyú (3 db), mint a szemetet, megváltozott nyomásszabályozó (2 db), például szemeteszsákok. Talán fúvókák, de azt hiszem, nincs benne. Mi lehet még? 2 napig nem találunk semmit.

Admin hagyom, hogy reggelig korán reggel, én magam törölni

Motor 2112 1,5 16kl.
A nyomásszabályozó új (már 3db változott)
Új benzinszivattyú (2 db cserélve)
A fúvókák is az állványon voltak, a normák (de nekem nem nekem)
Ebu nem tudja, mi

1 év Címkék: fordított visszahúzás, 124, standokon, amikor megnyomja a gáz

Címkék: a visszaszorulást 124-re, standokon kell nyomni, amikor megnyomja a gázt

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a megbeszélésekben.

Számomra ez volt az! jött a diagnoszta, hagyta, hogy a füst eltávolítására szűrjük át DFID és a fúvókán keresztül a második henger nachel ki, és mindent vált azonnal világos, hogy miért a motor meghibásodott, és Troilus az egész a gumi ringlet on farsunke

Ma eltávolították a fúvókákat, és ismét elmosódtak. Ennek eredményeként a negyedik csak perezik, az első három nem is olyan forró. Cserélje ki az erőt a szabványra és az összes normára

Tisztelt komenty, tanácsos, hogy mindent, így felhalmozódnak, próbálja meg eltávolítani a tanksapkát, lehet, hogy van egy eldugult lefolyó

Kapcsolódó cikkek