1001 A könyv, amit el kell olvasnod

Nem vagyok tökéletes. Egyedülálló vagyok!
napló

Vissza a lap tetejére

1001 A könyv, amit el kell olvasnod

Azok számára, akik nem tölthetik le a mellékleteket, másolják át a listát az üzenetek szövegére

Nem vagyok tökéletes. Egyedülálló vagyok!
napló

Vissza a lap tetejére

1001 A könyv, amit el kell olvasnod

Azok számára, akik nem tölthetik le a mellékleteket, másolják át a listát az üzenetek szövegére

Nem vagyok tökéletes. Egyedülálló vagyok!
napló

Vissza a lap tetejére

1001 A könyv, amit el kell olvasnod

Azok számára, akik nem tölthetik le a mellékleteket, másolják a listát az üzenetek szövegébe

Nem vagyok tökéletes. Egyedülálló vagyok!
napló

Vissza a lap tetejére

1001 A könyv, amit el kell olvasnod

Azok számára, akik nem tölthetik le a mellékleteket, másolják át a listát az üzenetek szövegére

Nem vagyok tökéletes. Egyedülálló vagyok!
napló

Vissza a lap tetejére

Néhány elolvassa és elfogadja, hogy azok valóban érdemes és érdekes, de ezeket a könyveket, hogy mennyi mindent lehet olvasni? És ez valóságos? Azt hiszem, meg kell körülbelül 2 évig legalább.

Yudzhena. Nagyon köszönöm az ilyen listát!
Átfutottam rajta, rájöttem, hogy sajnos nem olvastam több ezer könyvet ezerről. Igen, hogy száz, még ötven is.
És most valószínűleg szívesen újra olvasni a könyveket, amelyeket már olvasni ezt a listát - az év egy másik elkezdi megérteni sok mindent, nyissa fel néhány új árnyalatok, amelyek korábban nem érteni hiánya miatt az élet, vagy tapasztalat -ez naivitás.
Meg fogom keresni, és tudatosan elkezdem olvasni.
Köszönjük ismét!

Vissza a lap tetejére

Yudzhena.
Simson asszony, Dinarik. lányok, és milyen művek ebből a listából. Az ajánlásokat.

Py.Sy. Kérdés a moderátornak. vita a könyveket a fent Eugenie ezer megengedett itt, vagy csak jobban mozog itt

Hiszek a dalokban, mint a depresszió orvoslására

Vissza a lap tetejére

1001 A könyv, amit el kell olvasnod

LaGorda, egyetértek!
A téma bezárása.

PS. Köszönöm! Legközelebb jobb leírni a drogokat.

Szőke, ez nem hajszín, hanem agyi állapot!

Vissza a lap tetejére

Vissza a "Fly, rest!"

Kapcsolódó cikkek