7 Jelzi, hogy egy pszichopatánál jössz

Körülbelül tíz évvel ezelőtt találkoztam egy fickóval, akit tréfásan hívtak Romantrixnak. Ne pazarolja az idejét a Google keresésére. Én magam kitaláltam annak leírására, aki olyan aktívan követi Önt, hogy a regény elkerülhetetlen.

Ez a Romantrik megírta szerelmes leveleket, virágokat, gyertyafényes vacsorákat és azt ígéri, hogy örökké szeretni fog. Sajnos, az ő esetében az örökkévalóság hét hónapig tartott.

Végül rájöttem, hogy csalás rám. Még egy-két, de három-négy alkalommal sem. Így a nagy öröm, amellyel kezdett, sok fájdalomsá vált. Nem sokkal a szünet után találtam egy csodálatos cikket NewYorkTimes-ben a gonosz pszichológiájáról.

Milyen tulajdonságokkal rendelkezik ez a pszichopata?

  1. simaság
  2. Hihetetlen karizma
  3. Szükség van folyamatosan valamire
  4. Magas önbecsülés
  5. A kóros hazugság hajlama
  6. Az unalom iránti tendencia
  7. Érzelmi hiánytalanság

Meglepetésemre, ezek a tulajdonságok megfelelnek a Romanticx leírásomnak - hihetetlenül karizmatikus, vidám, aktív, magabiztos fickónak, aki hirtelen valódi Wred fejedelem lett.

Az erős karakter mindig többet jelent, mint egy személyiség, mert ez a karakter határozza meg, hogyan viselkedik valaki - jó vagy rossz. Személyiség - ez csak a jéghegy csúcsa, ami ezt a személyt képviseli. Karakter - az igazi alap.

A kapcsolatok mindig olyan erősek, mint a nehéz időkben. Az Ön kapcsolata mindig szenved, ha Ön vagy partnere a konfliktusokban, csalódásokban, stresszben, válságban, kísértésben, szomorúságban, pénzbeli problémákban, betegségekben, félreértésben stb.

Éppen ezért úgy vélem, hogy a népszerű tulajdonságok (szexualitás, humorérzék, siker, elme stb.) Listájának keresése helyett jobb figyelmet fordítani arra, hogy milyen érzést kelt az ember.

És az első számú érzésnek biztonságérzetnek kell lennie (Könyvemben még fontosabb, mint a szerelem!). Biztonsági értelem nélkül soha nem találja meg az igaz szerelmet, mert soha nem érezheti magát annyira barátságosnak, hogy egyedül maradhat egy partnerrel.

Bizonyos tulajdonságok jelenléte nélkül a kapcsolatod az állandó küzdelem területévé válik. Ha azonban olyan kritériumokon alapszik, mint az őszinteség, az empátia, a fejlett kommunikáció és az állandó önfejlődés, a nehéz időkben nyitottak lesznek a problémák megvitatására; nyílt lélekkel hallgatni, nyitott szívvel empatikusan; a becsületes beszélgetésekhez és a fejlesztéshez - ügyeljen arra, hogy ne hagyja, hogy a problémák újra megtörténjenek.

Az erős karakterrel rendelkező ember nemcsak pihenőhelyként tekintheti meg a kapcsolatokat. A kapcsolatok elvégzik a második funkciót.

A kapcsolatok két funkciója:

  1. A többi szoba szórakozás, barátság, nem, nevetés stb.
  2. A növekedés laboratóriuma az utolsó hely, amelyben minden egyes lelkünket (belső "én") meghívjuk inspirációt, növekedést és fejlődést!

Sajnálatos módon sokan csak a pihenőhelyként érzékelik a kapcsolatokat, figyelmen kívül hagyva az ilyen aspektust, mint a növekedés laboratóriumát.

Ha nem tudod megnézni a kapcsolatot mindkét funkciója tekintetében, amikor a sors kihívásokra kerül - azt hiszed: "Nincs több öröm. Dömpingem! "

De ha megérted, hogy a kapcsolat mindkét funkcióját végrehajtja, ha kihívást kap a sorsért, akkor a pihenőből a laboratóriumba lépsz a növekedésért, és ez normális lesz!

Valójában még imádnivaló is! Miért? Mert életünk legfontosabb feladata az önfejlesztés! Mindig nyitottnak kell lennünk a növekedésre, annak érdekében, hogy jobbá váljunk!

Hogy világosabbá tegyük: nem kell olyan kapcsolatot létesítenünk, amelyben mindenki megpróbálja megváltoztatni a másikat. Továbbá ne legyen olyan kapcsolatban, amelyben nincs kölcsönös tisztelet.

Ehelyett törekedjen egy olyan kapcsolatra, amelyben támogatod egymást és közösen fejlődsz, amikor a sors kihívását a növekedés lehetőségeinek tekinti! Ez a karakter ereje.

A klubos újdonságai

7 Jelzi, hogy egy pszichopatánál jössz

7 Jelzi, hogy egy pszichopatánál jössz

7 Jelzi, hogy egy pszichopatánál jössz

7 Jelzi, hogy egy pszichopatánál jössz

7 Jelzi, hogy egy pszichopatánál jössz

7 Jelzi, hogy egy pszichopatánál jössz

7 Jelzi, hogy egy pszichopatánál jössz

7 Jelzi, hogy egy pszichopatánál jössz

Kapcsolódó cikkek