5 Vasa vásárokon dasa, akadémikus Bogomolets utca, 9

Köszönjük a klinikánkat! Így volt ez: 2 évvel ezelőtt egy foggal konzultáltak, azt mondták, hogy egyértelműen törölni fogják. Ettől a gondolattól lemondtam, de nem töröltem, nem volt kész, akkor egyáltalán elfelejtettem. Tavasszal, 1,5 év múlva a fog fáj. Nem volt ideje megválasztani, véletlenül elmentem a Dasha klinikára. Kiderült, hogy nem hiába volt! A fogat megtagadták eltávolítani, felajánlotta, hogy megőrzi, garanciát kapott, most ismét foggal! Köszönöm, orvosok, fogorvosok, fogorvosok Dasha!

Mindig féltem a fogorvosoktól, és nehéz feladat volt nekem, hogy kezeljék a fogaimat. Ennek eredményeként mindent elindított, az apja tanácsára járta el a klinikát (ott kezelték). Most végtelenül boldog vagyok és boldog vagyok, mert életemben találkoztam a legjobb fogorvosral. Nagyon elégedett vagyok a kezelés minőségével és az árak színvonalával. Köszönöm!

Az ajánlásban kifejezetten Dr. Shashkov V.-hez fordult. Most szó szerint megmenti a fogamat, amely régóta megtalálta a cisztát, és amit nem távolítottak el néhány évvel ezelőtt (bár minden orvos arra késztette, hogy megszabaduljon). Szép orvos, pontos, érzékeny és jóindulatú. Mindenkit is tanácsolok!

Alapvetően szeretem ezt a fogorvosi rendelőt. Nagyon jól beszélnek róla. Itt jól kezelik és kezelik betegeiket. A hiányosságok közül érdemes megjegyezni, hogy a klinika nem működik a hétvégén, a röntgen-helyiség hiánya és a költséges kezelés költsége.

Kapcsolódó cikkek