1 vélemény mintegy 100 villanyszerelő állványról, kiev, utca

Hívás vagy látogatás során kérjük, tájékoztasson minket arról, hogy megtalálta az információkat az All Service webhelyen. Ez növeli a minőségi szolgáltatás igénybevételének esélyeit.

Dolgozunk. Mon-Szo 9.00 és 18.00 között.
Figyelem a kijevi polgárok és a lakosok a régióban kínált szolgáltatást egy villanyszerelő Kijevben (Poznyaki kerület, Osokorki, Darnitsa). A riasztások, titkok, ködlámpák, navigációs lámpák, xenon, autó-akusztika és rádiós magnó, parkolóérzékelők és bármilyen más kiegészítő felszerelés helyes és biztonságos telepítéséhez szakképzett, szakképzett villanyelektronikus szakemberre van szükség.
Számunkra nemcsak a telepítés, hanem a szükséges minőségi tartozékok beszerzése a legjobb áron Kijevben. A minimális költségek jelzés egy autó 400 UAH, az ár egy xenon indul 650 UAH. Az összes kiegészítő berendezésre 1 éves garancia biztosított, és széles választékban pontosan az Ön autójának szüksége van.
A telepítésen kívül mindenféle javítást végzünk - vezetékezést, generátort, indítót, rövidzárlat megszüntetését és a jármű elektromos rendszerének működtetése során fellépő esetleges meghibásodásokat. A VAG-autók (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat) komplex számítógépes diagnosztikáját is elvégezhetjük.
Minden márkát autót és haszongépjárműveket forgalmazunk, és garanciát nyújtunk mindenféle munkára. Van egy elektromos villanyszerelő Poznyakyban (Darnitsa, Zdolbunovskaya, Dneprovskaya Embankment), ha szükséges, dolgozunk az úton Kijevben és a régióban.

Hiba történt a leírásban? Értesítés. javítani fogunk!

Vélemények az autó elektromos szakember Poznyaki

Megérkeztem egy nem működő radiátoros ventilátorral, megnéztem, és elmondtam, hogy a kapcsolóérzékelő megszakadt. Ugyanazt éreztem, nem működött. pénz a szél felé (

Üdvözöljük a VAZ 2110-t. Köszönjük a visszajelzésedet rólam. Megpróbálom elmagyarázni a hőmérséklet-érzékelő elvét. folyadék. Az érzékelő egy termisztor, amelynek közvetlen arányos hőmérséklet-függősége van. Amikor az érzékelő eléri az ECU hőmérsékletét, az ellenállása egy bizonyos értékre emelkedik. A számítógép a megfelelő szenzor ellenállásra kapcsolja a ventilátort. A bekapcsolás akkor következik be, amikor eltávolítja a csatlakozót az érzékelőből, mert az ellenállás a végtelenig terjed (ez a működési küszöb felett van). Ezért: Nem működő érzékelőt vásárolt, vagy a hűtőfolyadék forráspontja 105 fok alatt van

Kapcsolódó cikkek