93-99-es imák a maszturbáció ellen (nicholas moskvitin)

Angyalaim az Őrzőhöz! Minden ember, aki megkeresztelték, angyalok szent őrireit, de sok ilyen ember maszti a maszturbációt, és én ilyen vagyok. Segíts, hogy segítsen nekik megszabadulni a maszturbáció, így és te, őrangyala, felvidítani, szeszes italok és kapott segítséget tőlem, hogy irgalmas imát, és rábeszélni. Bátorítom őket, hogy vannak előnyei, imádkozom értük, szövegeket írok a maszturbáció ellen, és hagyom, hogy minden olvasóm és megszabaduljunk az maszturbációtól. ámen

Boldog Szűz Mária, Szűz Mária! Megfogalmazva, megmagyarázhatatlanul látja, hogy törvénytelenné teszem a maszturbációt, és nincs családtagja. Mennyivel alacsonyabb vagyok Te! De ismered Krisztus szavait, hogy azok, akik megalázzák magukat, felmagasztalták. Segíts nekem, hogy megbánom a bűne maszturbáció, hogy ne kísértsd másik példát csúnya, hogy ne felizgatni a szenvedély a gonosz annak érdekében, hogy kiengesztelni Istent lépjen fel a piszkos. A tisztaságot ne csak példaként, hanem mintázatnak tekintsem nekem. Engedjék legalább egy kicsit felemelkedjek az erények létráján, ne tegyék fel az első szinteket. Emelje alázatosság és harc a maszturbáció bűnéből! Ámen.

Krisztusom Angyala! A lelkem olyan, mint a mocsár szennyeződéssel, de ezzel a mocsaras virággal nő. Hadd tisztítsák meg a szívemet, és az erények virágai virágzanak. Engedje meg, hogy megszabaduljon a maszturbáció alól, és ne fulladjon meg egy szeszélyes szenvedéllyel, de virágba költözik, hogy a szívükben viselje képét. Segíts nekem szimpatizálni a mocsarakba és a lelkekben lévő virágokhoz, hogy vágyakozzanak, és szeretnék látni virágokat mások lelkében, és hogy segítsek ezeknek a virágoknak ápolni. Nőj fel, és ilyen virágok vannak rajtam, hogy rajzoljak, az illat, az Angyalról! Fogadd el a bűnbánatomat! ámen

A legszentebb Theotokos! A maszturbáció bűnösével ismerem az ellenség minden keserűségét és megtévesztését, a nehézséget azzal, hogy megbirkózzak és a szerencsétlenség. Vannak olyan emberek is, akik szörnyűbb betegségben szenvednek - drogfüggők. Ó, az ember bánata! Segítsen nekik, és észreveheti a kábítószerrel való öröm bátorságát és hamisságát, úgyhogy ha én segítek a boldogtalanabbnak, nem veszítem el a sorsomat és boldogabb lesz, mint az élet. Hadd legyen a Fiad velünk, Szent Szűz, engedje el bennünket a vétkeinkből és vigye magához. ámen

Mária Egyiptom! Lelkem, bűnös mentett a vice maszturbáció, így hoztam bűnbánat szorgalmasan e fordítva, annak ellenére, hogy például az élő a bűnbánat és őszinte, szorgalmas és könyörtelen. Igen, nem visszavonulok a maszturbáció elleni küzdelemben, de féltékenyek a beteg maszturbáció segítésére, őszintén szimpatizálnak velük, és mindenki örök életét kívánják. Hozd szentséges üdvösséget! ámen

Mintegy Egyiptomi Mária! Egy példa, hogy megmutassa a világnak a nagy bűnbánat a nagy bűn, segítsen nekem, bár kisebb mértékben versenyez a példáját ezeket a dolgokat, és a megtéréshez méltó hozza nem lusta, gyors és imádkozni, de minden erőfeszítés vspomoschestvovatelnye volna használni, hogy megszabaduljon a vice maszturbáció. Ments meg engem maszturbáció, és hozz a mentő! ámen

O Krisztusom Angyala! Én maszturbáltam, de szimpatizálok az ellenségekkel, maszturbálva és sírva a barátok maszturbálásáról. Olyan ilyen szeretet, amint láttam, könyörgött rám és kegyelmet adtam a szentnek, aki megment engem a maszturbációtól. Összehangolja az ellenségeimmel, hogy segítsen nekik a maszturbációval küzdő küzdelemben, és megbízható példával vigasztalja a barátaimat. Bízzatok bennem abban a reményben, hogy megszabadulni a maszturbációtól és a lélek békéjétől, Szent László! ámen