2 Szív vonalak

Mit jelent a szív kettős vonala a kezed tenyerében?

A szívvonalat a chiromanciában tekintik fővonalaként, amelyek "meg tudják mondani" egy személy érzelmi és érzékszervi összetevőiről. Segítségével egy tapasztalt palmista kitalálhatja az elmeállapotot, azonosítja a tapasztalatokat (öröm, bánat, szeretet), kapcsolatokat a környező emberekkel.

Ez a vonal, amely a kis ujjtól a Jupiter és a Szaturnusz dombjaihoz (a gyűrűsujj és mutatóujj területén) fut. A szív ideális vonala - egyenletes, egyértelműen kifejezve - ritka. Ez a vonal lehet hosszú vagy rövid, egyértelmű, vagy alig észrevehető, van egy másik vége, hogy tenyérjóslás hordoz bizonyos információkat a maga módján kezelik.

Ahogy a csillogás tanítja, szükséges a szív jobbvonalának vagy bal kezének (az ember elsőbbségétől függően) a szívnek egy vonalát keresni. Ebben az esetben a "fő" kéz az aktuális állapotot jelöli, a második pedig a születés alkalmával.

Néha nehéz megtalálni ezt a sort a tenyerén. Ez annak a ténynek köszönhető, hogy egyeseknél a szívvonal hiányozhat a karon. A kórisme "ezt" két sor egybeolvasztásával egyesíti: a szív és a fej sorai. Ez azt jelenti, hogy egy személy intelligens, képes és céltudatos.

Néhány embernek kettős vonala van a szívnek: mindkét vonal párhuzamos egymással a tenyerében.

Ha az ember szívének csak két karja van - egy odaadó és gondoskodó szeretett ember találkozója. Ez mutatja a szeretet erejét. Ami a páros kompatibilitását illeti, az ideális választás akkor tekinthető, ha a tenyerükön ez a sor egy helyen végződik.

2 Szív vonalak

Ha ez a vonal áthalad egy nő tenyerén - ő beleszeret majd érzéseinek fogságába. Ő önzetlen, áldozati. Az első életévben a szeretett egy lesz a legboldogabb, de hamarosan kezdődik lehűlni az érzéseket, melyek a tapasztalat, csalódás, és végül végül elválás.

Amikor egy nő szívvonalai egyszerre két - jel arra, hogy mindig emlékezni kell az emberi méltóságára, és ne veszítse el a fejét, ne kapcsolódjon erős érzületű emberhez. Ez jobb, ha nem az önzetlen szerelem elhagyása.

Mint én, egy tanár Saratovból, feleségül vettem egy amerikai gazdag embert

30 éves vagyok, kislányom van. Úgy tűnik, hogyan tudok egy egyszerű tanár feleségül venni egy milliomosot? Ez a történet azonban még azokban is, akik már kétségbeesettek, hitet erősíthetnek. Remélem, hogy ő inspirál.

Az én történetem egy sikertelen házassággal kezdődik. 19 éves koromban feleségül voltam a szerelemért, és majdnem tíz éve abszolút veszteséggel éltem. Eleinte szépnek és kedvesnek tűnt, de a gyermek születése után ivott és alkoholistává vált, aki lecsökkentette a szeszes fizetést a vodkára.

Kapcsolódó cikkek