5 A szépség alyona yakovleva titkai

7days.ru rájött, hogy a színésznő mennyire törődik a bőrével, amit egy vékony alak kedvéért megtagadott, és mit kell még tenni, hogy 50 év után maradjon.

1. tény. Keressen időt arra, hogy gondoskodjon magáról, még akkor is, ha nagyon elfoglalt

5 A szépség alyona yakovleva titkai
"Gyakran halljuk, hogy 30 éves nő után" nincs idézve ". Ez nem igaz! 30 év után elkezdtem élni. Sőt, az 50. életév után az élet nem állt meg, de még érdekesebbé és telítettvé vált. "Fotó: Elena Sukhova

Alena Yakovleva egyike azon kevés orosz színésznőknek, akik úgy vélik, hogy az életkor titokban tartása nincs értelme. „Miért? Ki becsapni? Az Internet korában bárki fél perc alatt megtanulhatja az igazságot. Öregedés kell méltó bármilyen korú lehet elég vonzó - mondja Allen, aki megfordul ezen a nyáron 55 - A lényeg az, nem számít, mennyire terhelt volt a napi rutin, hogy megtalálja ideje gondoskodni magukról. Nemrégiben egy barátom azt mondta: "Nem találkoztam olyan emberrel, aki olyan jól nézett ki az éveidben". Számomra ez a legjobb bók. A színésznő szerint nincs időskori érzése. Az évek során csak az életmód megváltozott. "Korábban minden este reggelig táncolnom kellett, de most inkább békésen aludni, pihenni. Néha még a lustaság is valahová menni. Ő is jobban fáradt a tevékenységekre, a kommunikációtól. De, hogy vigyázzam magamra, a szépségemről, soha nem fogom elfáradni - a színésznő megosztotta. - A vágy, hogy úgy nézzen ki, mint egy 17 éves lány 50-ben, nem vezet semmi jóhoz. A szemek még mindig adják ki - egy felnőtt nő intelligens szemeit.

2. tény. Reggelente törölje le az arcot jégkockákkal

Az utánzat modellje Alena mindig volt anyja - orvos Kira Andreevna Machulskaya. Ő tanította a női bölcsesség lányát, hogy gondoskodjon magáról. "És ezért nagyon hálás vagyok neki" - mondja a színésznő. - Még akkor is, amikor nem volt sok kozmetikum, anyám és nagymamám sikerült megtalálnia a minőségi maszkokat és krémeket a fiatalok fenntartásához. Anya sok hasznos dolgot tanított nekem: az öltözködési képesség, a megfelelő festés képessége. Ő maga nem hagyta el a házat, és nem kapott alapítvány nélküli vendégeket. " Alena anyja mindig elkezdte a reggelt, amikor az arcát jégkockákkal dörzsölte. "Én szoktam. És nem jégtünk egyszerű vízből, hanem levestől. Bele mindent, ami a házban van - minél több füvet, annál jobb - mondta a színésznő. - Reggel kiveszek egy pár kockát a fagyasztóból, adok egy kis mopot, törölem az arcukat és a dekoltázó zónát. Kiváló eszköz a bőr frissességének és rugalmasságának. " Az anyától eltérően, aki nem szerette, és félt napozni, Alena nem tiltakozott a napozásban. "Nagyon szeretem a luxust a tengerparton, ráadásul könnyed barnaság az arcra" - mondta a színésznő.

3. tény. Frissítse a bőrt házi maszkkal

5 A szépség alyona yakovleva titkai
"Egy barátom azt mondta:" Nem találkoztam senkivel, aki olyan jól nézne ki az éveidben! "Számomra ez a legjobb bók." Fotó: Elena Sukhova

Arról, hogy az arcáról gondoskodik, Alena emlékeztet egy régóta fennálló incidensre, ami történt az anyjával a repülőtéren. „A tiszt az útlevél-ellenőrzés sokáig nézett az anya, majd az útlevelet, hogy kitaláljam, hogy a személy maga elé: a kor dokumentumban meghatározott valahogy nem esik egybe a megjelenést. Felismerve a kötőjelet, Mama vidáman elmagyarázta neki: "Életem során két krémet használok: lanolin és spermaceti, ami három rubel volt." A nyolcvanas években volt. De én továbbra is velem tartom ezeket a krémeket, és gyakran teszem őket a sminkbe, nehogy elborítsam a bőrt. "- mondja Alena Yakovleva. Ugyanakkor a színésznő szeret új effektív eszközöket keresni és kipróbálni. - És tudod, hogy mit értettem? Gyakran a magas költségek nem garantálnak kiváló eredményt, és fordítva "- mondta a színésznő. A csillag kedvenc eszköze a kollagén lap, amelyet egy speciális kozmetikai boltban vásárol. "Illessze és helyezze fel az arcát, amelyet frissíteni szeretne, például a szeme alatt. Az éjszakai duzzanat azonnal eltűnik, ellenőrizzük magunkat ", - megosztotta egyik szépségének titkait, Alena Yakovleva. A sztár majdnem minden nap különféle maszkokat készít mindenféle zöldségből és gyümölcsből - mindazt, ami kéznél van. Kedvenc házi maszkja a zabliszt, a tej és a tojás keveréke.

A tényszám: 4. A komoly kozmetikai eljárásokhoz professzionális kozmetológust keres

Egy másik szépség titok Alain úgy gondolja, kozmetikus. "Nekem van saját szakértőm, de sokkal komolyabb eljárásaim vannak, mint a maszkok és a peelingek" - mondta a színésznő a 7 napra. - Például mezoterápia. Botox is dolgozom, mert a myopia miatt mindig ráncos vagyok a homlokomon, 22 évvel a szemöldökök között utánozom a ráncokat. " Néhány évvel ezelőtt a csillag észrevette, hogy a nagy szemei ​​hirtelen kisebbekké válnak a bőrön belüli életkorral összefüggő változások miatt - és a blepharoplasztika a felső szemhéjakat tette. A művész szerint az eredmény, amit teljesen rendezett. Made Alain és az álla "alváza" arany koreai szálak segítségével. "Az arc ovális" elhomályosítja "korát, és ez az eljárás visszaállítja azt a korábbi formában", mondta a színésznő. - Igaz, nem a "készült - és az élet" kategóriájába tartozik: 3-4 év elteltével a szálak eloszlanak, ez normális. " Yakovlev úgy véli, hogy a korunkban fiatal és gyönyörűség sokkal könnyebb, mint tíz évvel ezelőtt. A színésznő szerint azonban csak a szakembereknek kell megbíznia, és semmiképpen sem szabad megfeledkezni az arányérzetről.

5. tény. Kevés a fehérje és a szénhidrát keveréke

5 A szépség alyona yakovleva titkai
"Mivel a teljesség kedvéért hajlandó vagyok, szoros figyelemmel kísérem magam. Eszik kisebb adagokat, nem keverik a fehérjéket és a szénhidrátokat, és elutasítja a kenyeret. "Fotó: Elena Sukhova

Alena tudja, hogy hajlamos a teljességre, ezért követi étvágyát egész életében. "Először keveset eszem. Másodszor, teljesen kizárta a kenyeret. Harmadszor, nem keverek fehérjéket és szénhidrátokat, azaz ebédre vagy húsra, vagy burgonyára, de semmiképpen nem együtt. A vacsorához nagyon jól csinálok valamit, vagy egyáltalán nem eszem - mondta a csillag. - A gyümölcsökből nagyjából felépülhet, így délután jobb, ha nem eszik. A merev diétákra a Yakovlev nem elsősorban. "Nem különösebben hibáztattam magam az éhség miatt - rájöttem, hogy problémákba ütköznek a gyomromban" - mondta a színésznő. - Most, ha látom, hogy minden katasztrofális helyzet, és le kell vennie a súlyát, leüljek a hajdina só nélkül, vagy opcióként a kefir zöldekkel. Napi mínusz kilogramm garantált. " De a művész számára a legnehezebb dolog az, hogy ne korlátozza magát az étkezésnek, és ne szüntesse meg a korlátozások időszaka után. Ellenkező esetben a távozott tömeg dupla térfogatban tér vissza. - Tartok, sajnálom a kiadott munkákat - mondta Alena. De a sportban a színésznő nem barátságos: elég színészi tevékenységet végez a színházban.

Még nem regisztrált? Regisztrációs űrlap

Kapcsolódó cikkek