10 oka a gyűlöletem, 10 dolog, amit utálok rólad néz online!

10 oka a gyűlöletem, 10 dolog, amit utálok rólad néz online!
10 oka a gyűlöletem, 10 dolog, amit utálok rólad néz online!

A "10 gyűlölet oka" sorozat a nézők egy jellegzetes amerikai iskolába látogatja az Ohio-ban, ahol a két nővér apjukkal költözött anyja halála után. A kapcsolatok ellenére a lányok teljesen különböznek egymástól, akár megjelenésükben, akár karakterükben. Kat - az idősebb testvér - nem okoz sok bajt. Megpróbálja helyesen viselkedni, nem hibázni, hogy igazságosan járjon el. Ugyanúgy, mint minden fiatal lánynak, a kölyökkutyákat szereteti. Bianca éppen ellenkezőleg, saját népszerűsége megszállottja, azonnal be akar kerülni a "nagy bajnokságba", ebből a célból nem mindig őszinte módon. A népszerűség kedvéért néha elfelejti, hogy vannak olyan emberek, akik szeretik őt, ahogy ő. Közülük Cameron James az a fickó, aki beleszeret Bianca-ba az új iskola tartózkodásának első napján, a lány lánya nőgyógyászként dolgozik, ezért csak a lányok egészségére szorítkozik. De mindennek ellenére valódi kölcsönös tiszteletet tanúsítanak a szülő és a lányok között. Miközben a szomorú szőke Bianca arra törekszik, hogy megnyerje az iskola legkedveltebb lányának barátságát és támogatását, amely csak az elithez vezet, Kat egy olyan furcsa fickót ismer meg, akikkel sötét pletykák keringenek. De nem fél a tizenévesektől, és hamar rájön, hogy tiszteletet és együttérzést érez iránta. Megválaszolja-e őt, vagy meg fogja tapasztalni az első súlyos csalódást az életében?

10 dolog, amit gyűlöltek rólad

"Vígjáték arról, hogy beilleszkedik és kiáll"

Jill Junger, Henry Chan, Phil Trail.

David Hartl, Shaun Wilt, Nick Pavonetti.

Mark Doring-Powell, Greg Gardiner

Mark Hofeling, Daniel Maltese, Karen Mann.

Ismerkedjen meg az új sorozat és hangalapú népszerű TV sorozat első kiadásával - a VK.com/FanSerialstv

Minden használt audio-vizuális anyagok bemutatott oldalon tulajdonai szerző (szerzői jog tulajdonosa), és védik a nemzetközi jogi egyezmények. Ezek az anyagok csak referenciaként szolgálnak - más célokra licenc-rekordot kell vásárolni.

Kapcsolódó cikkek