Eredeti spreadek a könyvesboltokban

Hol nyújtanak jó bónuszt fogadásokhoz a regisztráció során?

Az árfolyamelméletben elterjedt diszkrimináció különbözõ formáinak nevezik, amelyek a standard és a nem szokványos bukmékeri elõrejelzésekre vonatkoznak.

Egyes bukmékereknél az előrejelzések a mérkőzés időtartamához kapcsolódó eseményekhez használatosak. Ilyen előrejelzés készül például az első gólszerzés pontos időpontjában. Olyan sportban, mint a labdarúgás, ahol sok gólt nem szereznek, ez a mutató nagyon fontos.

Így a könyvelő teszi előre az első gól időtartamát: 32-34. Ez a terjedés azt jelenti, hogy az első gól a 33. percben várható. Az első játékos tétet ígér a leminősítésre - alacsony terjedelmű - nyerni fog, ha az első gól a 33. perc előtt megy végbe. És a nyereménye megegyezik az események időbeli különbségével szorozva a fogadást. Például, ha a gól harmincöt percen belül megtörtént, győzelmét 33-30 = 3, vagyis háromszoros fogadás. Nem szabad megfeledkeznünk arról, hogy a veszteséget az árak sokfélesége is mérni fogja.

A könyvesboltokban az előrejelzés terjed, amelyet "nyertes indexnek" neveznek. Ez az előrejelzés így néz ki: 25-10-0, a számok következetesen a győzelmet, a rajzolást és a vereséget jelentik. Természetesen a győztes indexe a mérkőzésben nem mindig egyenlő a riválisoknál. A tiszta kedvence várhatóan 20, egy kívülálló - öt ponttal.

Hasonló, csak enyhén bonyolult előrejelzés is szerepel a teniszezési díjakban. Ezt nevezik egy mérkőzésnek. Ebben az előrejelzésben a teniszezők egy kedvencre és egy kívülállóra oszthatók, és ez a részleg önkényes. A meccs győzelméért a játékos 10 pontot kap, öt pedig minden nyerteshez. Ezután a Grand Slam versenyen 3: 1 győzelmével a meccs 10 + 3x5-5 = 20 lesz. Ha előrejelzést készítünk a szám csökkentésére vagy növelésére, megkapjuk a szükséges spreadet.

Nagyon érdekes a teniszben való elterjedése, amelyet kereszt-bíróságnak neveznek. Ez az összegyűjtött eredmények összesített eredményeinek összege. Ha a meccs 2: 1 (6-2,4-6,6-1) ponttal végződött, akkor a keresztpálya 6x2 + 4x6 + 6x1 = 12 + 24 + 6 = 42. Miután 46-ra csökkentette a leosztást, a játékos négyszeres nyereményt kap, 46-42 = 4-et.