27 Szám

27 Szám
Simoron bebizonyította, hogy dolgozik. Univerzális és minden területen alkalmazható. Ma humoros mágiával fogunk beszélni az egészségről.

Mi a Simoron?
Ez egy pszichológiai gyakorlat, amelyet először a pszichológusok használtak, de aztán a vágyak teljesítésére használták. Ez azért működik, mert az ember könnyedséget, játékot, felfutó állapotot, és hasonló állapotot használ, a vágyak gyorsabban valósulnak meg.


Ráadásul a Simoron a vonzás törvényével dolgozik, hatalma hatalmas és tényleg létezik.

A pszichológia játékában a 27-es számú Simoront varázslatosnak tartják, és az összes Simoronisták várják ezt a dátumot. Mert minden hónap 27-én az Égi Kancelléria maga nyitja meg a vágyak teljesítésének megrendelését, és ezen a napon kell benyújtania "petícióit".

Kérdezed, hogy miért van 27?

Még Pitagorasz-tétel - az apa a számmisztika, az ókori görög filozófus és a nagy beavatott, úgy a 27 alapján a világegyetem, és a szimbólum a világ lelke.

Az ősi Védák azt mondják, hogy az emberi életet 108 évre számítják, és ez pontosan négyszer 27 év.

Általánosságban elmondható, hogy a 27-es szám számos érvényes indokot és indokot tartalmaz a "különleges státus" és a "A vágyak végrehajtásának napja"

Az egyszerű Simoron rituálék az egészségért

1. Hajtson le egy papírt, majd írjuk a betegségünket, és küldje el az ablaknak:
27 Szám

"A betegség örökké viszlát, mert egészséges ember vagyok."

2. A zuhany alatt állva elképzeljük, hogy lemosjuk a betegségünket, és azt mondjuk: "A vízem mosogatja a betegségemet, megvédi a problémáktól."

3. Csésze teát, vegyél egy cukrot és hívd betegségünket. Aztán cukrot töltöttünk egy bögrébe, és azt mondtuk: "Mivel a tea feloldja a cukrot, a betegségem is eltűnik." Aztán az aljára iszunk.

4. Mi vásárol gyógyszert a betegség. De ne használja hagyományosan, de tegye egy fájós helyre, elképzelve, hogyan viselkedik a test normális állapotba. Ezzel figyeljen arra, hogy a címke a fájó helyre nézzen.

5. Kapcsolja be a porszívót a legalacsonyabb teljesítményszintre. Emelje fel a csövet a kívánt területre, és vizualizálja, hogy a porszívó hogyan szívja el a betegséget.

6. Egészségének javítása érdekében vegyen be bármilyen méretű papírt, és tegye az "Egészségem" feliratot. Csukja be a munkáját a falra, és rendszeresen jöjjön hozzá, és helyesli: "Javítom az egészséget, meggyógyítom a testemet".

27 Szám
7. Az ablak nyitásával rázza fel otthonát, kapcsolja be a fényt, és nyissa ki a csapot vízzel. Kívánatos minden elérhető helyen.
Szorosan megközelítse a lakás egyik falát, érintse meg két tenyérrel és mondja: "Ház - te vagy az erődöm, gyógyítasz engem!"
Maradjon ebben a helyzetben néhány percig, és gyógyító rezgéseket érez. Mondja ki a hálaadás szavait és térjen vissza szokásos üzletéhez.

A szimulációs rituálék mellett az egészségügyi, vizualizációs és egyéb technikákat is fel lehet használni.

27 Szám

Gyakorlat: "Simoron, hogy segítsen!"

1000 dollár csomagban

2. A színjelölőket úgy írjuk fel, hogy "Igen"

3. A jobb felső sarokban ragassza el a cukorkát csomagolóanyagot az éppen elfogyasztott finom édességekből. És benne van a bankjegy (nagyobb, melyik van)

4. Küldjük a mágikus lapot a múltba, valahol a kamrában vagy a mezzanine-ben, ahol minden dzsunka fekszik. Ez minden! Csinálj és örülj!

Mi történjen a rituálé folyamatában? Az ok-okozati jog nem egy megváltozott és nem pusztított törvény, amely segít nekünk elérni a kívántat. Ha a múltban valamit megtettél, hogy megkapd azt, amit akartál, akkor a jelenben meg kell hoznod a következményeit.

Mikor? 27-én.
27 másodperc, perc, nap vagy hét elteltével. Minden attól függ, hogy Ön és a gondolataid, szavai, cselekedeteid.
Vagyis 27-et várunk! Ne kérdezd, mi, csak 27 ...!

De-rake esetek rablása (univerzális)

A gyerekek gereblyeinek használata. Ajánlott felhalmozott esetek, papírok, dokumentumok felhúzására.
27 Szám

Alkalmazási mód:
1. Helyezze a rakat egy felhalmozott papírra.
2. Adja meg a "Fas! Lapát!
3. A nap végén ellenőrizze a végrehajtást.

Használható rake-ban is.

Ebben az esetben rendszeres kiképzésre és edzésre van szükség, hogy pénzt használjunk. Ehhez bankjegyeket, bankjegyeket és érméket használjon.
Miután kidolgozták a rake-et, a tartós illat a pénzért egy zacskóban, vagy egy zsebben a "Keresés! Vidd el! ". Ne felejtsd el előre zsákot készíteni a zsákmányra.

Engedély mindenkinek!

E dokumentum hordozója mindent megtehet a 20__ év során!
27 Szám

Reggel és lefekvéskor rendszeresen olvassa el az alábbi szöveget:

1. Engedjék meg magamnak, hogy mindig jól nézzen ki a ruhákban és anélkül. Minden rózsaszín szemüveget adok.
2. Engedjék meg magam, hogy mindent megteszek, ami vezet a sikerhez. Sikeresnek tartom a jelentést az én hollétemről azonnal!
3. Engedélyezem, hogy a boldog események összeálljanak, hogy velem történjen.
4. Engedjék meg magam, hogy szeressek és szeressek mindenhol, mindenhol, mindenütt és minden nap. Rendeltetem az EJAM-ot, hogy ügyeljenek erre a következő 50 évben.

Ez az engedély a Föld egész területén érvényes.

Gyakorlat: "Simoron, hogy segítsen!"

Feloldhatatlan (hígítatlan) problémák megoldása (megolvadása).

27 Szám
1. Végy egy üveg Coca-Cola-t (bármi más italt iszol).
2. Fogalmazza meg a problémát, írja nagy betűkkel a palackot.
3. Tegye a palackot a fagyasztóba.
4. Hosszú várakozás, gyaloglás és elképzelni, hogy a probléma keményedik, kővé válik, oldhatatlanná válik.
5. Várja meg a teljes keményedést.
6. Vegye ki a fagyasztóból, és szándékosan ütni a kérdést egy bunkó, kalapács vagy a fej - bizonyítani magamnak, hogy egy megoldhatatlan probléma lehet bontani.
7. Öntsön egy teljes forró vizes fürdőbe.
8. Kényelmesen bejutni a fürdőbe, tegyünk bele egy Coca-Cola-problémát.
9. Pihenjen és nézze meg, hogyan oldódik fel az oldhatatlan probléma a szeme előtt!

*****
Speciális automata készülék "Quick box" (bármely doboz)

Rendeltetésszerű használat
- a komplexitás problémáinak gyors megoldása érdekében,
27 Szám

- felgyorsítja a problémák megoldását,
- a munkaidő megtakarítása és az unalmas munka megszüntetése.

Felhasználói kézikönyv:
1) Formázza meg a problémát.
2) Írja le 8x8 cm méretűre.
3) Töltse be a munkát a készülékbe.
4) Rázza fel a dobozt 3 alkalommal.
5) Felejtsd el a problémát a teljes felbontásig.

Figyelem!
Ne felejtse el kiadni az eszközt hetente egyszer a befejezett feladatokból.

óvintézkedések:
• Ne szedje szét, ne dobja, ne adjon gyermekeknek!
• Ne felejtsd el elmondani: "Köszönöm"
• A készülék kezelése előtt mosson kezet.

"Soros pénz és boldogság egy ásóval!" Eszköz a pénz vonzására (egy gyermek scapula).

27 Szám
Pontosan éjfélkor a nyitott ablak előtt olvassa el a mágikus varázslatot:

Én lapáttartó vagyok,
A nagy pénz a címzett.
A ház csendes, nyugodt, kényelmes,
És a pénz nem csorbítja a pénzt!

Tegyen egy pár érmet a lapátra, dobja be az ablakon.

Gyakorlat: "Simoron, hogy segítsen!"

Rituálé a vágyak teljesítéséhez "Bumazhechki

Például, a vágy, a következők lehetnek: szeretnék megtapasztalni az öröm rendelkezik számítógéppel - ha nincs számítógépe, vagy nem tapasztal az öröm vele kommunikálni. Vagy ez: Mindig annyi pénzem van, amennyire szükségem van
27 Szám
élmény és kényelem élménye. Írhatunk és a vágy - Van 100 000 azonban nem javasoljuk konkrétabb vágy - több érdekes és gyakorlati szempontból hasznos csak kijelöl egy ötlet, és részletesen ismertetik foglalkozik az univerzumban.

Akkor éget a levél, a hő meg egy gyertyát, és tedd egy előre elkészített ételek - Van ott egy különleges szertartás pan, én azt csak zhzhonyh darab papírt, és amikor a hamu felhalmozott több - egyszerűen ventilátor a szél. Nem lehet égetni a papírt, és hajtsa fel és bárhová magával viheti a zsebében, vagy hogy egy titkos helyen, hogy senki sem látta, kivéve, hol rejtette el, és hagyja, hogy a vágy, vagy több vágy (írhatunk annyi, amennyit csak akar, de jobb összpontosítani néhány a legérdekesebb az Ön számára), amely a világegyetem a lehetőséget, hogy kezdje teljesítette azokat az Ön számára - és ez mindig így, ha már megfelelő formalizált vágyuk, és nem kétséges, hogy azok végrehajtását, nem hiszem, minden nap - nos, mikor, mikor fog teljesíteni után ! Ez fontos! Amikor rituálét hajt végre, világosan megértik annak célját és erejét. Ha a szertartást értelmetlen játékként kezeli - nincs garancia arra, hogy valami kiderül.

A rituálé jelentősége ebben az esetben, csakúgy mint a legtöbb másokban, az, hogy eltávolítja a szenvedélyeket - mindig zavarják a fogantatás megvalósulását. és, hogy hívja a hatása a várakozások a vágy, hogy van, csak békében és tudjuk, hogy a világegyetem megadja, amire szüksége van, a megfelelő időben, a megfelelő helyen, és nem szenvednek attól a ténytől, hogy most nincs vac

Mossa le felesleges

Van egy bizonyított rituálé - írás a pápán vagy a sarkában, amit akarunk. És meg tudod és fordítva - megszabadulhatsz a művészi festészet felesleges módjától a sajátodtól, kedvesem.

Vegye ki a festék - akvarell, gouache vagy markerek - vannak olyanok, hogy mossák ki a szervezetből is (bár én már feliratokat a doboz nem megbízható, kipróbált saját gyermek - fekvő gyártók!).

Fésűs ecsettel vagy feltűrt tollal, ha nagyon rossz a házban - vegyen egy rúzsot vagy egy smink-ceruzát, ha nem kár. Magunkra, saját testnedvünkre, a piszkos trükkökre támaszkodunk, amelyek életünk során igény nélkül állnak, de nem akarnak elhagyni! Mi írunk, arcokat ábrázolunk, megpróbáljuk!

És akkor problémákat talál magának. Ha például nem volt túlsúlya, és
27 Szám
akkor a pódiummodellekre gondolva, úgy döntött, hogy egy tucat vagy két kilogrammtól megszabadulhat, nem tudsz rosszul károsodni!

Általában a romlandó testüket festették, csodálta - és a zuhany alatt haladt! És elkezdjük lemosni az írásos és tapasztalt képeket a képprobléma folyamán! szorgalmasan mossuk le, maradék nélkül! Igen, mosogatórongy, mosogatórongy! Igen egy daldal!

Vízzel mosak - búcsúzom a szerencsétlenségért! Hagyja, hogy nyom nélkül nyúljon, akkor valami az életben nehéz! Mosak, víz, szerencsétlenségem - és magam találom a boldogságot!

Simoron rituális "váltója" valóban segíteni fogja a mindennapi élet permafrostjának rázkódását és vonzza a régóta várt változás szélét.
Évszázadok bölcsességén alapszik: "Mielőtt nyugodtan lecsillapítaná az újakat, tisztázhatja a rongyos öregeket." Más szóval, meg kell szabadulni valami teljesen felesleges, hogy szabad helyet a nagyon-nagyon kívánt.


27 Szám
Tekintsük a Simoron rituáléjának "Változás" elvét egy kis példa alapján:

Szüksége van egy új pár csizmára, és azokra, akik kacsintottak rád az ablakból, amikor sétálgattak a bevásárlóközpontban. Áruk erőteljesen megharapott, bántalmaztál és otthagytok, hogy a tavalyi lábbelit dobhasson. Ezalatt ellenőrizze, hogy minden cipőjét, szandálját vagy lapjait megérdemlik-e a "szekrénybe". Fogadok, hogy sok ez a boldogság megtartjuk csak arra gondoltam, hogy eljön néha, és mi „örömmel” emlékezni rájuk és obuem. És amikor nem jönnek pontosan senki sem mondhatja ...

Vedd ki a régi cipőket, és cserélj ki egy újat!

"Csereszem a régi cipőket új csizmákra"

Elhagyva a szemetet, mondja: "Egy-két vagy három, hozd az új cipődet!"

Természetesen nem fogunk magunkkal semmit tenni. Itt használjuk az univerzális eszközöket az információ továbbítására az Univerzumnak - a WC-nek. Nagyszerűen működik, mellesleg!

Szokásos papírlapot készítünk, és egy gyönyörű kézírásban írunk például: "Minden szenvedésemet megváltoztatom a kölcsönös szeretetért és megértésért"

Menjünk a mosdóba, mossuk a leveleket a WC-ben, megismételve ismét a kifejezést. Elmegyünk és azt mondjuk: "Egy-kettő-három! Szerelem!

By the way, akkor is, ha ad valaki a régi vagy felesleges dolgokat, akkor is követni ezt a rituálét (kimondja a varázsszót előtt közvetlenül megadja a dolog), például: „Én vagyok a legolcsóbb sétálók a legkényelmesebb autómárka saját maguk és gyermekek "

A Simoron rituálét "Menalka" sokszor tesztelték, de őszintén csodálja hatékonyságát. Próbálja ki magad!

Gyakorlat: "Simoron, hogy segítsen!"

A legértékesebb rítus az Ön számára, akivel fel fog jönni. Magadnak tetszik!

És ne felejtsd el, ha megszabadulsz a problémáktól, ne gyűjtsd össze őket újra. Válts a varázslatos oldalra, jobb lett!

27 Szám

Könnyű és dolgozó rituálék

Csak most kedvezmény a Workshop "Simoron segíteni!"

27 Szám

Kapcsolódó cikkek