20 20 - Nirvana

Figyelmeztető aláírásom erőtlen.

Nos, itt van. Az idő olyan, mintha a homok áthaladna az ujjain. De az én esetemben nem jó, de Kurt esetében - csak egy plusz.
Néha rettegnek a mindennaposak. Események, élet, pillanatok, amelyek bármilyen módon. Nos, semmi sem tud visszatérni.
Végtére is, az időgépek nem léteznek.
Csak emlékeim és álmom. Sok álom, amelyben néha oda térjek vissza. Ago.
Húsz év sok. Sokat? Számomra - igen, Kurt számára - egészen homokig.
A generációkat felváltják, rajongói számtalan rajongója lesz. De nem leszek köztük.
Két évtizedig tartottam a szívemben, mivel egy sarokba rendeltem állandó lakóhelyet. Csak őt. Változatlan.
Jöhet hobbiból, megváltoztatja a bálványokat, az embereket, a barátokat. De ő mindig marad. MINDIG.

Ma pontosan tizenkét év múlva halt meg. Idén pontosan tizenkét év múlva megtaláltam.
Úgy gondolom, hogy számomra az élet végéig semmi sem fog megváltozni - veletek maradsz, másoknak maradni.
Szeretlek. Hallgatok rád. Soha nem fogom elfelejteni, és valószínűleg egy olyan szívvel fogok elmenni, amelyet örökre elvettek.

Képek szomorú helyről sokat, így - a vágás alatt.
Kit érdekel - nézd meg.

Korábban ismeretlen fotók az öngyilkosság helyéről Cobain.

Korábban ismeretlen fotók az öngyilkosság helyéről Cobain. Fent hazudik Kurt.

Korábban ismeretlen fotók az öngyilkosság helyéről Cobain. Jobbra Kurt.

Nirvana Michael Azzerad életrajzírója és az MTV News (Tobita Toren) tudósítója a Cobain House mögött
- alice wheeler, akinek a keze a csoport sok fotójához tartozik

Ugyanaz a "Barq's Root Beer" söröző, amelyet Cobain testén találtak a bűncselekmény helyszínén.

Kurt, aki a teste mellett volt, amikor az üvegházban találta.
Ismeretes, hogy Cobainnél nem viselt, amikor az embert halottnak találták.
De nem kizárt az a tény is, hogy a gyilkolás idején a kabátot megtehetné.

Jim Yoshida nyomozó, Don Cameron őrmester, Larry Farrar kapitány (balról jobbra, megjelölve).
Legalább 69 ember haláláért felelős személy, aki az öngyilkosság miatt elkövetett öngyilkosság miatt elszalasztotta ítéletét.

Dr. Nicholas Hartshorn bíróság. méz. egy szakértő, aki Kurt Cobain holttestének boncolását végezte.
Félje meg az igazságot a boncolás bizonyságával, életének fájdalma alatt, és hamis információkat közöl az emberekkel Kurt öngyilkosságáról.
Most az elhunyt.

Dave és Krisztus a feleségeikkel, akik Kurt rokonainak és barátainak temetésén mentek keresztül.

Shop "Stan Baker-Shooting Sport", ahol Dylan Carlson vásárolt fegyvert Kurt Cobain számára.

Kurt hiányzó hitelkártyájának eszközeinek kinyomtatása

House Cobain a Carne-ban. Állítólag Kurt nem sokkal halála előtt rejtőzött.

A fegyver, amelyen sem Kurt, sem kívülállók nem voltak nyomtatva.
Öngyilkosság?

rajzolva a jelenetről

Kurt's House, 04.08.04

A puskát, amennyire tudjuk, kipusztították, ami azt jelenti, hogy egy golyó is volt, akár 30 kaliber is - és ez nem lenne elegendő ahhoz, hogy a fejét összetörjék.
Ez csak egy lyuk, ez minden.
A puska a szélén fekszik! Abszurd! Lehetetlen lõni önmagadra, hogy a pisztoly ne hordozza a lökést, és ne essen az oldalára!

Kapcsolódó cikkek