1 Hogyan kezeljük a lodge-ot egy koncerten

A legtöbb gitáros esetében az első koncertek az izgalom, a várakozás, az ecstasy robbanásveszélyes keveréke, a térdben remegés és az ujjak megragadása. Költed magadnak egy naplót a színpadon, számlálsz a bárban, és minden gondolat arról, hogyan ne egyezzen ...

1 Hogyan kezeljük a lodge-ot egy koncerten

Teljesen emlékszem a saját érzéseire az első élő előadáson. A merevség vad volt, a félelem a hibáktól, és az egész csapat összekapcsolása, valamint a kötelek. De valahol a koncert közepén, amikor végül elfordítottam az ujjaimat, belém jöttek a betekintés.

Hallottam, hogy mindenki esik. Nem bűnöző, de akkor a szennyeződés el fog süllyedni, akkor ott. És meglepő módon a világ nem bukik el ebből! Senki nem tapogat egy ujját a folyosón, senki sem észlel semmit. Minden rendben van, minden kolbasyatsya ... És ült a fejemben a gondolat őrült - te szar. Azonnal két dolog történt.

Először azonnal elengedem. Az izgalom elment, hirtelen eszembe jutott, hogy a színpadon vagyok, nem az állványon. És itt állok, valójában, hogy szórakozzanak. És másodsorban, tudod, azonnal elkezdtem sokkal jobban játszani =) vagyis csak érdemes magamnak adni magamnak a jogot, hogy hibázzak, a mágia elveszett mágikusan.

Szóval hagyd magad hazudni. Mindenki megtörténik - a koncertélet igazsága. Nézd meg a Steve Vai vagy Tony McAlpine koncertjeit - még akkor is! Egy kicsit) Az a tény, hogy a mester is mesteri módon csinálja. Mi a titok?

Az élő előadás formátumának sajátosságai vannak. Miért jönnek az emberek a koncertre - figyelj a zenére? Így ezt tették otthon, jó minőségben és nyugodt légkörben. Nem, jönnek, hogy megkapják az energiát! A koncert először is meghajtó. Egyébként mindenki szeretné a rétegelt lemez rajongóit.

Fókuszálj a karizmájára, a képességed, hogy adhatsz és adhatsz. A második helyen már a technológia, de egy kicsi, tisztán pszichológiai, szétválasztással. Nyilvánvaló, hogy jól kell tudni játszani, de ha a teljesítmény minőségére koncentrál, akkor hagyd ki a lényeget.

Megtanulják a készségeket otthon és elektromos gitár leckékben. A koncert nem ez a helyzet, amikor "mielőtt meghalsz, nem lélegezhetsz". Megmutatja, hogy nemcsak az előadó képességeire van szüksége, hanem a közönség lenyűgözése érdekében is. Hidd el nekem, ha a közönség megsebesült, a játék néhány kisebb hibája miatt csak köpni fog! De a "rohadt" színpadon ez nem mondható el, még akkor sem, ha tökéletesen játszol.

Ezért tarts ki egy ésszerű egyensúlyt, és ne felejtsd el, hogy meg kell gyulladni!

Mi van, ha a legszörnyűbb dolog történt?

És nem senki, de veled. És azon kívül, hogy a fülek egyáltalán elhalványultak. Semmi kétség sem volt: elcseszte. Valójában a lazhis itt lehet két - úgymond, az eredeti ok és a "szar után tény". És ha először elkerüljük, hogy mindez meghibásodott, akkor a második megjelenése teljesen attól függ, hogy melyiket választottad.

És a választás egyszerű: vagy lehajolni, lecsukni a szemét a padlóra, a szégyentől félni, hogy felemelje őket a közönségnek ... Vagy mosolyog - "akivel nem fog megtörténni" - és a következő fény. Mintha semmi sem történt volna. Akkor senki sem fog emlékezni a hibájára. De ha nem tudtad legyőzni magad, akkor elfújtad - akkor mindent. A koncert többi részét a dob dobja mögé rejtőzik. Akkor - csak kibaszott, és szégyentelenül! Végtére is, ez teljesen a döntés.

Következtetés - ne hagyja, hogy a hiba elrontsa a teljesítményt. Mindenki tévedhet! De nem minden olyan módon viselkedik, hogy a nyilvánosság ezt észreveszi.

Anélkül, hogy lépsz a rake-számra, nem lehet mester! Képzeljük el, hogy hány embert "kivágtak" a különösen fájdalmas kudarcok után. A gitárt egy sötét sarokba dobta. De ez nem rólad szól! Minél több hibája volt - annál inkább "reszelt kalachot". Ezt nem lehet elkerülni, ilyen az élet. Akkor emlékszel és nevetsz magadnak.

Tehát ne sügesse le az orrát. Nincs "negatív tapasztalat" - csak az Út van.

Kapcsolódó cikkek