7 A hét minden napján imádkoznak jó szerencsét és jólétet

7 A hét minden napján imádkoznak jó szerencsét és jólétet

Az őszinteség és a nyitott szív, amikor segítségre hívnak a Felsőbb Hatalmakhoz, csoda csodákat. Mindenki, aki támogatást igényel, 7 napon belül imádkozhat az angyalokhoz és az Úrhoz, hogy szerencséjét és szerelmét ne hagyja el szerencséje és jóléte.

Hétfő, imádság először

7 A hét minden napján imádkoznak jó szerencsét és jólétet

"A nagy próféta Mikhail, az Isten szentje. Ti, ki hozta létre a világot, a démonok, akik győzedelmeskedtek, imádkozzunk Urunk Urunkért szolgájához (neve). Talán a szerencsém legyen velem a világi és igazságos ügyeimben, hogy irigységem haragja ne jöjjön rajtam. Ámen. "

Kedd, imádság kettő

"Gabriel Szent Archangel! Te, Isten Szentlelke, nem engedtem a lelkemben a félelem és a gonosz gondolatok, elrejtettek az emberek rágalmából és a jólétemet a családomig. Az igazlelkű munkákkal, nem ravaszsággal és önérdekkel, előnyökkel járunk egy tisztességes élethez. Isten szolgája (név) arra kéri Önt, Gábriel, hogy kérésemet az Úrhoz tegye, ezért ne hagyja el a gonoszsággal teli világban egyedül, hogy harcoljon az ördög makettjeivel szemben. Ámen. "

Szerda, Három imádság

7 A hét minden napján imádkoznak jó szerencsét és jólétet

"A nagy Isten archimaster Rafail. Könyörgöm segítségért, az emberek lelkeinek gyógyítójához és gyógyítójához, a test betegségeihez. Az Úr akaratának bűnösnek kell lennie a fejemben, legyen az irgalmad rám, hűséges szolgájára (névre). Engedje el az ambíciótól és a betegségtől a jó szerencsét a földi ügyeim iránt az emberek javára. Ámen. "

Csütörtök, Négy imádság

"Nagy Uriel! Isten őrzője, a sötétség útjának felvilágosítója, a bűnösök gondolataitól kiszabaduló, a rabszolgának a bűnös (név) felé vezető útja, a sötétben vándorlás. Tanítsd meg az igazi ösvényt, és küldje el a szerencsét és a jóság lelkes munkáját Isten irgalmával. A mindennapi imák által örökkön örökké dicsőítem a Megváltót. Ámen. "

Péntek, az ötödik imádság

"Kérlek, nagy Selaphil arkangyal, alázatos imádságomat vigye az Úrhoz. Engedje meg, hogy kiszabaduljon a bánatból és megpróbáltatásból, amely nem engedi, hogy üzletet folytassak egy jó életért, szükség nélkül és vándorlással. Hagyja az Isten haragját a hitetlenek fejére, akik megpróbálnak engem kivezetni az igazak útjáról. Ámen. "

Szombat, 6. imádság

7 A hét minden napján imádkoznak jó szerencsét és jólétet

"Nagy Isten Yehudiel érsek! Isten szolgája (neve) imádkozik nektek, az Úr szava védelmezője, dicsőítették Isten Szentháromságát, bennem ébredt bennem az őszinte hit, a gonosz és az irigység, melyet nem árnyékolt. Igen, ne hagyd, hogy a szerencsétlen létezés létezése, Isten áldása után sok szerencsét kapjon földi ügyeimben. Ámen. "

Vasárnap, a hetedik ima

"Varahail arkangyal, Isten minden áldását és lelkét. Ne hagyj bennem (név) figyelmen kívül, adj és a kegyelem családhoz a jólétért. A bánat és a bánat megtagad engem, de elrejtettek a tudatlanoktól, álmodozva az ördögtől, hogy dicsőítsék. Isten segítségével legyőzni a kísértést magamban. Ámen. "

A napi imák segítik a negatív lélek megtisztítását és a Mennyország támogatását. Ne felejtsd el, hogy őszinteséged és vágyod arra, hogy igazlelkű életet élj, mindig méltó a fentről származó jutalom. Békében, kedvességben és hitben éljen, és ne felejtse el rákattintani a gombokra és