5 A szépség titkai a régió Todorenko

Ma, a vezető népszerű show "Eagle és a farok: a világ szélén" Regina Todorenko megosztja a szépség titkait velünk. Regina nemcsak azt mondta, hogy törődik vele, de elismerte, miért nem szereti a dekoratív kozmetikumokat és a tornatermekeket.

5 A szépség titkai a régió Todorenko

Gyermekkorom óta gyűlöltem festeni. Csak azért, mert gyerekkoromban "újrafestettem". 5 éves voltam foglalkozó társastánc, és anyám minden alkalommal (minden hétvégén, amikor nem volt bajnokságok) festett nekem, maszatos, és utáltam, sírás, kiabálás, „nem akarom anyám, hadd menjen el, ahogy vannak.”

Még mindig nem szeretem a kozmetikumokat, de amikor 17 éves voltam, rájöttem, hogy szükségem van magamra. Vigyázz az ifjúságra és a megjelenésre is. Minél többet csinál ez korán, annál jobb, ha utána nézel. Különösen akkor, amikor rengeteg koncert, esemény, ha nem alszik harminc órán keresztül, akkor tovább kell dolgoznia.

A szépség függ a hangulattól, attól, hogy egy személy hogyan mutatja magát. Ha mosolyog, akkor ennek megfelelően sokkal kevésbé ráncosodik, mint egy személy, akit valami lehangolt. Ha valaki pozitív, akkor az arca gyönyörű, és a test gyönyörű! Az étrend nem segít, ha nem érzi jól magát. Semmi! Csak fordítva!

5 A szépség titkai a régió Todorenko

És ha konkrét titkokról beszélünk, akkor minden nagyon egyszerű:

1. Kókuszolaj - mindentől és mindentől: mind az arc, mind a test, mind a hajért. A masszőr tanácsolta. Egyszerűen jött, kezdett masszírozni, megkérdezem: "Mi az? Olyan jó ízű. Azt mondta, hogy nagyon hasznos, tápláló és jó a bőrért - éreztem. Az olaj a hajra is felvihető. Mindenhol és nagyon gyakran használtam.

Az olaj a hajra is felvihető. Mindenhol és nagyon gyakran használtam.

Az én olajomat a Seychelle-szigeteken vásároltam. Általában jobb külföldi megrendelés. Egyébként sok érdekes dolgot kaphat. Most már lehetősége van arra, hogy elutazzam a világot, és mindent elhúztam mindenfelől, itt nemrégiben japán hialurons és kollagén maszkok. Szörnyen néz ki, de segít. Sokat olvasok róluk és megvettem őket - 5 kg-os előnyhöz jutottam a repülőtéren.

2. Szemöldök és szempillákhoz használt ricinusolaj.

3. A korrektor a szemmel, hogy frissen és zúzódás nélkül megjelenjen. Segít, ha nehéz ritmusban él.

4. Szemöldök ceruza. Sikeres és helyesen választott - itt jobb konzultálni egy sminkes művészrel.

5 A szépség titkai a régió Todorenko

5. Jóga. Elkezdtem tanulmányozni öt éve. Eredetileg hoztál egykori fiatal, tanult magát, és voltam kíváncsi. Elmentem a terembe, mert számomra csak a test fejlődése volt. Ahogy stretching, pilates - semmi különös, csak ezzel, és tartja a szervezet annak érdekében. De aztán rájöttem, hogy ez az egész hatalmas filozófia, meg kell értened - csak semmi köze az élet, minden mozdulatát, hogy - annak a következménye, valamit, az eredmény a motiváció. És amikor megértjük, hogy amikor elkezded működik megfelelően, akkor jelenik meg a harmóniát.

Nagyszerű ellenfél vagyok a jóga gyakorlásában a fitness klubokban, néhány tornateremben - ez nem jóga!

Nagyszerű ellenfél vagyok a jóga gyakorlásában a fitness klubokban, néhány tornateremben - ez nem jóga! Tudod, ilyen gyönyörű buddhista visszavonulások vannak. Külön találkozókon találkoznak, lelkileg és kulturálisan gazdagodnak, és jóga tevékenységet folytatnak. megtisztítva magukat, megismerkedve a kultúrával, a buddhizmussal és részt vesznek ennek fejlesztésében.

A jóga nem csak egy bizonyos feladatok komplexuma, hanem egy magatartás filozófiája. Ez akkor kezdődik, amikor megérted magad, akkor jógát tehetsz, aztán valószínűleg szép leszel.

Fotó: Olga Zinovskaya, Regina Todorenko személyes archívuma

Kapcsolódó cikkek