2. fejezet a protézis nekrózisa

2. fejezet A protézis elhalálozása

De leggyakrabban egy szemtanú és az utolsó hallgató épít egy egész láncot. Néha hosszú, néha rövid. Úgy tűnik, hogy ha Ön és a tanú - csak kettő vagy három ember - hogyan tudnák az információ nagy torzulást egy ilyen rövid láncban? Valószínűleg nem. És ha maga a szemtanúval kommunikál, valószínűleg nyugodt lehet az ő igazságosságáról. Vagy nem az semmi, hogy a közmondás "Lies, mint egy szemtanú" felmerült?

Hogyan ábrázolná ezt. És mi van sokáig gondolkodni - írom Yandex keresési sorába: "az észlelés pszichológiája szemtanúként fekszik".

Egy kíváncsi kísérlet, amelyet egyszer a pszichológusok nemzetközi kongresszusán tartottak, bizonyítékul szolgál arra, hogy a szemtanúk nem rossz szándékúak. A rendezvényt az étterem melletti csarnokban tartották, ahol jelmezes labda-álarcot tartottak. A tudósok beszédeit hangos sírások és zenék akadályozták meg, de a kongresszus szervezői igazolják, hogy nem tehetnek semmit - a bérleti díjak drágák, és sikerült csak az épület felét eltávolítani. És akkor történt valami sokkoló. A következő jelentésben a Piero öltönyében lévő golyó tagja tört ki a csarnokban. A Harlequint egy pisztollyal a kezében üldözték. Volt lövések, Piero esett. Amikor a terem rendje végül helyreállt, az elnök arra kérte a szemtanúkat, hogy bizonyságot tegyenek annak érdekében, hogy büntetést kérjenek az épület tulajdonosától, aki békét és rendet ígért a kongresszus alatt.

Több mint száz pszichológus írt vallomást. Néhányan azt írták, hogy Harlequin lõtt Piero-t a hátulján, aztán elesett; mások azt állították, hogy Piero leesett, és csak az üldözője ugrott rá, és lőtt a levegőbe. Mégis mások megmondták: az áldozat közvetlenül a lövés után esett, csak aztán Harlequin felemelte a lábát, és belerúgott a levegőbe. Negyedszer általában úgy tűnt, hogy Harlequin Pierrot szemszögéből tüzelte le, mielőtt és utána. A vallomás ugyancsak különbözött a felvételek számának kérdésében - az egyiket egy pamut, a másik kettő, a harmadik, a három, vagy akár négy.

Nyilvánvaló, hogy a megkérdezett pszichológusok egyáltalán nem érdekeltek a tények tudatos torzításában, és egyszerűen megpróbálták objektíven leírni, amit láttak. Mindenki esküdhetne, hogy az ő verziója valóban igaz.

A következő napon ugyanabban a szobában a "második cselekedet" szerepelt. Szerint a tudós, akinek a jelentését megszakadt tegnap, az egész jelenet egy labdát az étteremben, valamint a „szünet orkok” között Harlekin és Pierrot készítünk előre az egyetlen célja -, hogy megtagadja vagy megerősíti a főbb pontjait tudományos üzenetét. Sok pszichológus nevettek, hallgat a saját ellentmondó nyilatkozatok, amelyek ragyogóan megerősítette, hogy fekszik eszméletlenül eredő szubjektív észlelés sajátos szinte bárki ... "

Ha olyan félelmetes szemtanúk, akkor mit kell beszélni egy esetről, amikor a történelem szájról szájon át jár. Ezt is illusztráljuk.

Ugyanezzel a sémával, és a tipikusan ugyanazt a bejegyzést a keresési sorban, az egyik online fórumon átmásoltam egy történetet:

"... figyelmeztetés nélkül figyelmeztettem régi ismerőseim látogatására, akikkel még nem láttam sokáig. Csak ünnepi ünnepe volt. Amikor vidám vendégeket, lusták és őszinte beszélgetések ihlettek, láttak engem, az asztalnál súlyos csönd volt, amelyet csak csepegtetők és szemüvegek törtek meg. A barátom anyja először érzékeimhez jött: "Leshenka. Szóval élsz. És mi megemlítettünk ... "Aztán általános örvendezés volt az ölelésekkel és a csókokkal, és természetesen, hogy" felkelt "nekem. Ekkor hallottam arról a szörnyű történetről, ami állítólag néhány hónapja történt velem.

Kiderült, én késő este várták valahol (az egyik változat szerint - szülőfalujában, a másik - valahol messze) néhány gengszterek, mohó könnyű pénz. Letette a fejét egy fejszével, levette kabátját, elvitte a pénzt, és így volt, így a szerencsétlen áldozat "agymosott" maradt. Ezt a baljós történetet egyik rokonai "komolyan" mondta ismerőseinek.

- Te elképzeled, Lesha - mondta barátom anyja -, amikor hazajövök, elhaladok a szüleid házánál, emlékszem rád és sírva. És hogy jöjjön, és kérje, hogy habozzon, - attól tartok, hogy zavartok, bánatot és fájdalmat okozok.

- És te, Vovan, legalább az én mobiltelefonomon is felhívhatott volna -, hogy megtudja, mi a végső soron mi az? Mondom a barátomnak.

- Hol hívhatsz? Az elhunyt. Válaszol, kezét terjeszti.

És itt van a lánc első szakasza: mikor részletesen nem ismertem részletesen a rablásról az apámat, milyen gyorsan tudtam: az apám azt mondja a barátaimnak, hogy kirabolták ... a fejre kopogtak! Valószínűleg a rezsim elleni rablás valódi helyzete úgy tűnt neki, hogy "tarthatatlan". És elkezdődött! A spekuláció olyan, mint egy hógolyó. Először is valaki úgy döntött, hogy magában hiszi, hogy a kezemmel a fejemhez ütnek, de valami nehéz. A következő szájban "valami nehéz" lett baltának.

Ebben a szakaszban pletykák törtek ki. Az öcsém meghallotta barátainak, hogy állítólag megverték és eltörte a fejét.

Tovább - tovább. Valami jó embernek felmerült, hogy kitalálta, hogy ha a fejszéki fejszalagot a legjobban találják meg, akkor egy személy fogyatékossá válik, és valószínűleg meghal. Nos, a következő "adó" végül "befejezte" engem, és a halálom hírneve elkezdett nőni és növekedni kezdett, egyre jobban elterjedt. "

... Jó dolog az interneten! Segít könyveket írni.

Mégis, még ha tudni is kell, hogy egy szemtanú öntudatlanul hazudik, mint egy herélt, akkor az embereket hallgatjuk valamilyen oknál fogva. Szinte mindig elfogadja az igazat, amit mondanak.

Útközben találkoztál egy szomszéddal és azt mondtad ... igen, nem számít, mi! Fontos, hogy az információt automatikusan elnyeli.

Aztán egy régi barát találkozott és elmondta ... és újra elfogadta a hitben. Napi - több tucat találkozó. És otthon este - találkozók. A feleségem azt mondta, hogy kenyeret vásárolt. Biztos vagyok benne. És megnézed - előfordul, hogy elfelejtette elfelejteni a töltött zsákokat.

Bár a logika ilyen nagyszerűségben van. Általában az emberek továbbra is megfelelően továbbítják az információkat. Csak azért, mert nem túl érzelmileg színezett. Információk a megmagyarázhatatlanokról, például a szellemekről - mindig stresszes! És a stresszes információ mindig pontatlan. És minél több stresszt tapasztalt egy személy, annál kevésbé az igazság az üzenetében, mint általában. Mivel az interferencia nagyszerű volt a vétel során.

Azonban a mindennapos bizalmi információkhoz hozzászokva szoktunk megszokni és lenyelni az információkat és a stresszt. Én magam nem vettem meg.

Aztán megkérdeztem közvetlenül: lehet-e csodát mutatni (kivéve a dinnye felvásárlását)? És a szent ember megígérte, hogy valami fenomenálisat mutat be: távolról növeli a magok vetőmag csírázását a szállodai szobában. Hát, és minden képminőségű diagnosztika.

Ekkor jártam Szentpétervárra.

... És másnap reggel, alig törölgette a szememet, és elmozdult az álmokból, remegett a tapasztalt mezőmhez. Nem lehet lelkes kertésznek nevezni. Általában jobb, ha nem hívok kertésznek: Sértődöm. De a titkos remény, hogy más szemek átszúrnak, volt. És valójában nagyon proklyunulis! Átlagosan 5 csésze 82% -a magok felfelé az öt csésze, hogy apró fehér hajtások. Ó, milyen szép varázsa! Milyen csodálatosak a természet életadó erői!

Hívás A. Örömmel jelentem az eredményeket.

"Jó eredmények", jóváhagyta a pszichikus. - De vállalom, hogy egy kicsit emelném őket a hatalmas biológiai mezőm távoli hatása miatt. Készítsen kísérleti tételt.

Miután a kontrollcsoport csírázó magjait eldobta, új magokat vetettem és türelmesen vártunk, a lélek minden szálának reménykedve éreztem magam egy hatalmas pszichés biológiai mezőjében. Talán valami gyorsabban fog nőni.

A nap telt ünnepségek a Naval és Artillery Museum (tényleg szeretem az összes fegyvert), és este - a beszélgetések képviselőivel a legmagasabb szomszédos szakma fáradhatatlanul nazvanivali szobámba.

A második nap délelőtt megdöbbentett. Az öt pohár csírázás átlaga a hegymászás helyett 23% -ra esett! A fájdalmas gondolat a bioföldről nem sokáig tartott számomra. Hirtelen észrevehettem, hogy a géz, amelyből kijuttam a magokat, száraz volt. És eszembe jutott, hogy az ellenőrzési és kísérleti játékok során különböző technológiát használtam az áztató gézzel szemben. Az első napon, nedvesedés, nem szorította meg, de a második napon megpróbáltam. Hiányzó csepp vizet és tragikus szerepet játszott a termés megsemmisítésében. Érdekes, hogy ez az eset megmagyarázza az A-t?

Yuri Andreevich meglehetősen gyorsan orientált:

- Tudtam, hogy így lesz! A csövet megrongálta. "Én kifejezetten megmutatták, hogy egy veszélyes fegyver bioföld." Csak ne írj róla, ijesztse az embereket. Most szerződést kötek az atomerőművel, ahol megtisztítom a geopathic zónákat. És jól kiderül. Nagyon boldogok ... A tudósok által aláírt kísérleti jegyzőkönyvek vannak, ahol felismerték a magvak csírázására gyakorolt ​​távoli befolyásomat. Megmutatom.

Aztán megmutatta a papírokat szilárd tömítésekkel. De már tudtam az árat.

Otthon, a gyógyító sokáig elmondta, hogy mi mindannyian rosszul élünk, és hogyan reagál a betegségekre és a korai halálozásokra. "Mi" gyakorlatilag minden ember, kivéve azokat a ritka embereket, akik egészséges életmódot vezetnek. De mivel az élet általában hosszú távú káros következményekkel jár a halál formájában, nem hallgattam különösebben a beszédes öregembert, de csendben vártam csodákat, miközben emlékeztem egy ismerős családot a következő házból. A család - apa és anya - hat vagy hét gyermek volt. Porfiry Ivanov követői voltak, a téli mezítlábat a hóban üldözték, és minden betegséget hideg dózisokkal kezeltek. Az egyik gyermeket a csepegtető párban megbetegedtek a diftériával. A szülők gyorsan meztelenül csíptették, és élesen követte a havat, miközben hideg vizet öntött a vödörből. Másnap reggel a fiú meghalt. Szerinted apu és anyám sírt? Apám és anyám örvendezett és azt mondta, hogy Szent Porfír Ivanov vette a fiút a mennybe.

És csak akkor A. a beszélgetés terén az ég, elkezdett beszélni az asztrális, a mágia, mindenféle krémek és más keleti görögszéna. Körülbelül ez nem hallgattam túl különösen megfigyelt hatást ezek Shambala személyesen: osztálytársam, Oleg volt annyira elmerült keleti miszticizmus és a mágia, amely leszállt egy pszichiátriai kórházban, és most nem működik, és megy szellemi fogyatékosság és a megjelenés a hazájáért. És a barátom Sveta a psihfaka MSU-tól, mielőtt "fejlett" lett volna az asztrális ügyek tanulmányozásában, amit a tizenötödik emeletről énekelt. És a keleti bölcsesség azonnal kiszabadult a törött fejéből.

Megszakítva kellemes emlékeimet, A. megmutatta nekik egy "amerikai" háztartási szűrőt a vízért.

"A víz meghalt a csapból", magyarázta. - És ebből a szűrőből - élő. Itt néz ki.

Rögtön elfutott, és egy bolográfiai keretet hozott a szobából, megnyitotta a "halott" vizet. A kezében lévő keret két és fél fordulatot tett az óramutató járásával ellentétes irányba. Ez azt jelentette, hogy a víz rossz. Aztán a pszichikus magabiztosan bekapcsolta a fantomot, és a tisztított víz vékony áramlással áramlott a szűrőből. Most a keret hét fordulatot tett az óramutató járásával megegyező irányba.

- Ó! - A. felemelte a jókedvű mutatóujját. - Életadó víz!

- És ha két pohár vizet öntek ki, hogy nem látjátok, megkülönböztetni?

- Természetesen! - mondta a gyógyító habozás nélkül, és elhagyta a konyhát.

Ha láttam, ha a kötélpálya a sarkon végig követ, gyorsan feltöltöttem két pohár vizet, és tedd az asztalra.

Jurij Andrejevics ment mosolyogva az üveg és a keret ismét helyesen írta le a hét kört az óra, és két és fél kört az óramutató járásával ellentétes.

- Itt van a víz a csapból, majd kiszűrjük - A. magabiztosan és csendesen megpöccintette az ujját.

Aztán elmentünk egy olyan helyiségbe, ahol A. egy kicsit bánik velem. A fejem körül szárított tengeri csillagot intett, és enyhítette az agykéreg energiafeszültségét. Aztán felrántotta a fejemet, hogy a csigolyák csomósodjanak, elrontották valami mást, és azt mondták, hogy teljesen meggyógyultam.

Aztán elkezdődött a szórakozás. Bocsánattam a barátaim oracle fotóit, és ő diagnosztizálta.

Egy fiatal vörös hajú lány fotója szemszögéből A. mindenféle női problémát javasolt a szexuális együttlét gyakori orgazmus hiánya miatt. Valójában a lány szinte minden alkalommal kapja az orgazmust, amikor közösül, sőt többször is. Hidd el.

Egy kis, hároméves kisfiú, akit egy piros hajú lány lepecsételt szenved, A. szemének szenved, és a hasa rendben van.

- A dysbacteriózis nem volt? Megkérdeztem.

- Nem, - nem értettem az A. nyomokat. - Az utóbbi időben volt túl sok tejtermék.

Egészen a közelmúltig a baba egyáltalán nem fogyasztott tejet! Az epehólyag dyskinesiája van. És a szemmel - nincs panasz.

Amikor meglátta a nagynénje képét, felemelte a kezét:

- Igen, életben van. A nagynéném életben volt.

A régi szerelmem fotója megsértette a távoli orvost. Azt mondta, hogy ez a hölgy egy gondatlan teremtmény, aki képes sört fogyasztani. És nem vette észre a legerősebb myopia és vesebetegség. És a kolbásszal kapcsolatban ... Sveta vegetáriánus, és a Keleten megszállott, ezért jól eszik.

A saját nagybátyám Vasya Jurij Andreich azt mondta, hogy a mortificáció a hajók a lábát.

- Mindkét láb? - megadtam.

- Mindkettőjük - erősködött Akhmatova.

Míg küzdöttem elképzelni nekrózis érprotézisekkel a dyadivasinoy láb Zhivago lefényképeztem öreg barátom Jurij Nefedkin Ben becenevet. Ben képen színházi világítás egy cigarettára, és A. majd olvassa nekem előadást arról, hogy mi a beteg angina biofield fény - csak egy méter és fél. De a dohányos - csak 25 centiméter. Hol lehet egészségesen ebben a fickóban? Igen, teljesen beteg! És mindez a dohányzás miatt ... Eközben Yura nem dohányzik, de a képen csak átkozott.

Végül, az osztálytársaim fotójának megtekintését követően, A. biztos volt benne, hogy túlzottan megnövekedett agykéreg volt.

- A kép elkészítésekor vagy most? Ismételtem.

"Most" osztálytársaim Andryusha már egy éve feküdt a sírban: halálra részeg volt, a szíve nem bírta elviselni.

Általában, amikor a fotodiagnosztikai munkamenet befejeződött, szívből búcsúztam egy egyedi jelenségre, és elhagytam a lakását. Nagy elégedettség érzésével: a csodák ismét véget értek, amikor megjelentem. Nem vagyok bűvész?

Ossza meg ezt az oldalt

Kapcsolódó cikkek