1 lépéses imádság - 12 lépés előre

1 lépéses imádság - 12 lépés előre

Nem találom a forrást, és nem találtam az interneten sem. A névtelen testvéremről kinyomtattam a nyomtatást. Talán Al-Anonról van szó.

1 lépéses imádság
Hogy őszinte legyek, Uram, nem tudom pontosan, ki kéri. Talán. Beszélek magával, de. Őszintén szólva, már nem tudom megtenni. Az életem kudarc, úgy érzem magam. (__). Hogy őszinte legyek, meghalni akarok, mindent meg akarok adni, nem akarok megbántani magam, nem akarok bántani őket. Hogy őszinte legyek, nem tudom, mit tegyek. Most először éreztem magam elveszettnek. Őszintén szólva, nem tudom, hogy valaki hallja-e, de ha valaki meghallgat, kérlek, jöjjön hozzám.

Nem vagyok olyan jó. Én vagyok a másik jó.

- Nem tudsz elhinni a lehetetlenben.
- Csak annyi tapasztalata nincs. Életkoromban napi fél órát adtam; és néha hat lehetetlen dolgot hittem reggeli előtt.
(Lewis Carroll)

Gondoltam - miért teszem közzé. Úgy tűnik, mögötte.


Albina Kazan
Képzeld el, hogy mi vagyunk a fegyveres erők leghatékonyabb módjai és eszközei. Néha valamit akarok tenni, vagy valamit mondok, de általában elkezdek értékelni, miért, ki szüksége van rá, hogyan néznek rá. Vagy talán amikor nem vagy nem mondom meg, amit akarok, megsértem a fegyveres erők terveit? Nehéz dolgozni? Más utakat és eszközöket kell keresnie))))))
Tegnap annyira szükségem volt erre az imára, és fogalmam sem volt arról, hogy létezik; Rájöttem, hogy találtam, hogy csak akkor néztem, amikor elolvastam a # 33-as üzenetet; Pontosabban, még akkor is -, hogy megadták nekem az egész napot; 33; )))
Ez rendben van így: # 33; Köszönjük ismét # 33;

Kapcsolódó cikkek