Az utolsó nap és az utolsó érmek

A Sportbox.ru a Rio-i olimpia online eseményeit zárja le. Friss hírekben - a legfrissebb információk a művészeti torna, birkózás, kosárlabda és még sok más.

23:35 És ne felejtsük el, hogy még mindig van az olimpia záró ünnepségén. A Játékok sok hősét látni fogjuk. Synchronicisták Ishchenko és Romashina fogja viselni az orosz zászlót, a tornász Simon Biles - az amerikai zászló. Biztos, hogy lesz egy fényes show. Nos, itt kell nézni

A XXXI Nyári Olimpiai Játékok záróünnepélye

23:33 Ez minden. Hamarosan kijön az olimpiai láng. Köszönjük, hogy velünk volt a tizenhét nap és az éjszaka. Láttalak Pyeongchangban egy másfél év alatt.

23: 30 Az olimpiai verseny legutóbbi versenye Rio-ban befejeződött. Az amerikai csapat legyőzte a szerb csapatot a kosárlabda-bajnokság döntőjében 96:66. Én álltam a döntőbe.

23:26 Carmelo Anthony elhagyja a helyszínt. Néhány perc alatt ő lesz az egyetlen háromszoros olimpiai bajnok a világon.

23:17 Egyébként az 1956-ban Melburnban megalakult az olimpia döntőjében elért rekordkülönbség. Az amerikaiak 34 ponttal különböztek meg a Szovjetunió csapattól. 89:55. Úgy tűnik, a rekord csökkenni fog.

23:15 40 pontot már elveszít a szerbek a döntőben. Nos, általában érdektelen.

23:05 Egy boksz edző, Misha Aloyan, aki elvesztette a döntőbe az üzbég egyhangú döntést, számos okot talált a vereségre

22:58 Az orosz csapat 19 aranyérmet kapott. Kevesebb, mint Londonban, de mivel az orosz küldöttség milyen nehézségekkel szembesült az olimpia előestéjén, az eredmény jó. 4 díjat a legmagasabb szintű kivont vívók, 4 - birkózók (két freestyle és a görög-római stílusban), két érmet nyert az orosz sportolók judo, szinkronúszás és a ritmikus gimnasztika. Az egyik arany tenisz, torna, boksz, modern pálya és kézilabda. Az érmek száma összesen 56.

Freestyle birkózás. Botrány Rio-ban! A mongol edzők a bírák ellen tiltakoznak!

22:45 A legnagyobb előrelépést mutató országok közül Japánban - 12 aranyérmet (Londonban 7 volt) vettük fel. Németország - 17 (11 - London), Görögország - 3 arany (0 - London) és a csapat tulajdonosai - 7 aranyérmet után három Londonban.

22:40 Az első olimpiai aranyérmet a történelem szingapúri sportolók nyertek, Tádzsikisztán, Vietnam, Fidzsi-szigetek, Bahrein, Puerto Rico, Jordan, Elefántcsontpart és Koszovóban.

22:35 A szomszédos országokból nem érkeztek érmek Rio Lettországban, Kirgizisztánban és Türkmenisztánban.

22:33 Visszatérünk az érmes asztalhoz, míg a kosárlabda szünetben. Nyeremények nélkül a világ egyik leggazdagabb országának sportolói voltak - Szaúd-Arábia

22:30 Eközben a kosárlabda döntő első felében 52:29 ponttal ért véget. Az Egyesült Államok javára. Nem lesz csoda.

22:24 Még akkor is, ha az utolsó bajnok nincs meghatározva, vessünk egy pillantást az éremtáblára. A Rio-ban érmeket 87 ország sportolók nyertek. A bajnokok 59 állammal (egy arany nyerte meg a Kuvait lövőt, a NOB lobogója alatt).

Ki a nagy országokból rosszul képviselteti magát az érmetáblázatban? Pakisztán - a világ hatodik legnagyobb országa - hét sportolót küldött Rioba. Természetesen nem hoztak érmet. Nigéria 200 millió lakossal csak egy bronzot kapott a labdarúgásban. Nincsenek érmek 160 millió Bangladesből, valószínűleg sajnálják, hogy Margarita Mamun nem vett részt benne.

22:08 Az amerikaiak már előre vannak. 19:15, az első negyedév véget ért.

21:58 A versenyek vége, a kosárlabda döntő kivételével. Míg a szerbek elől 14:12. Erősen nézünk.

Kosárlabda. A férfiak. A döntő. Szerbia - Egyesült Államok

21:54 A nehézsúlyú boxerek közül a győztes volt a francia Tony Joka.

21:40 És időközben minden készen áll a kosárlabda döntőjére. Reméljük, érzést keltünk. A csoportversenyen a szerbek mindössze három pontot veszítettek

21:32 Még mindig 3 aranyérmet kell játszania. Nehézsúlyú dobozok a boxolás és birkózás, valamint az USA - Szerbia kosárlabda döntőjében.

21:31 A dán nemzeti csapat aranyat nyer a férfi kézilabdájában. 28:26. A franciáknak két ezüst érme van, egy férfi és egy nő.

Boksz. A férfiak. Nők. döntő

21:11 Aki nem látta Soslan Ramonov díjat a levegőben, ismételje meg - itt

Freestyle birkózás. Akár 65 kg. Soslan Ramonov díjkiosztó ünnepélyese

21:08 A dánok a kézilabda döntő második felében - 23:20. Itt van Franciaország, és csak ezüst lesz.

Kézilabda. A férfiak. A döntő. Dánia - Franciaország

20:59 És nem hiába. Brazília nyer az arany otthonában az olimpián. Három játékban legyőzte az olaszokat

20:55 Egy frissen sült olimpiai bajnok jött, hogy támogassa a brazil röplabda játékosokat

20:36 Rajongók a kézilabda, váltás a döntőbe Dánia - Franciaország.

20:35 Összesen az olimpián Rio-ban, az orosz csapat 19 aranyat, 18 ezüstöt, 19 bronzot bányászott. Valószínűleg meghaladták az összes elvárást. Reméljük, hogy a számok megegyeznek, és egy év, kettő és három.

20:32 De Aloyan elvesztette a döntőjét. A bírák egyhangú döntését egy üzbegisztáni bokszolónak ítélték oda.

20:30 Van arany! Soslan Ramonov nyert. Két percig foglalkoztam az azerbajdzsániakkal. Gratulálok

Freestyle birkózás. A férfiak. finálé

20:26 Misha Aloyan elvesztette a második fordulóban. Minden a harmadikban fog dönteni

20:25 Nos, a mongolok megnyugodtak. Menj a szőnyeg döntősjére. Soslan Ramonov és Togrul Azgarov Azerbajdzsánból

20:22 Aloyan első fordulója - 2: 1. És a birkózó szőnyegen. A bronz csatában egy Mongoliai birkózó elveszett. Nagyon furcsa bírálattal. A mongol edzők sztriptíz előadást szerveztek a bírák előtt a mérkőzés végén.

Freestyle birkózás. Akár 65 kg. Ikhtiyor Navruzov - bronzérmes

20:15 Az első arany bokszban az amerikai Claire Shields-hez ment. Néhány másodperc múlva Misha Aloyan belép a gyűrűbe

20:08 akik érdeklődnek nemcsak az olimpia jelenti be, hogy az orosz labdarúgó-bajnokság „Spartak” alatt új edző nyert „Krasnodar” - 2: 0.

Spartak - Krasnodar. 2: 0. Ze Luis

19:55 A brazilok időközben megnyerte a röplabda döntő első tétjét.

19:46 Eközben a britek már ünnepelték második helyüket a teljes helyezésen. Ki gondolta volna, hogy el fogják érni a kínaiakat? Nem csak London nyerhet.

19:40 A spanyol válogatott egymás után harmadik alkalommal kerül az olimpiai talapzaton. Csak most nincs arany. Mindig elvesztette az amerikaiakat

19:26 A spanyolok szó szerint megragadták a bronzt az ausztrálok kezéből. Sergio Rodriguez két szankciót kapott 5 másodpercig a sziréna előtt - 89:88. Az ausztrálok utolsó támadásában jó barátunk, David Andersen tévedett.

19:16 A Brazil-Olaszország férfi röplabda-bajnokság utolsó meccsének kezdete. A brazilok a rajongók előtt rehabilitálódnak a vereségért az elmúlt négy évben.

Röplabda. A férfiak. A döntő. Olaszország - Brazília

19:12 És akkor a szabad birkózók döntő csatái. Hamarosan hamarosan a szőnyegen a végső csatában lesz Soslan Ramonov

19:09 Itt - a spanyol-ausztrál kosárlabda-bajnokság bronz mérkőzésének feszültsége

Kosárlabda. A férfiak. Harmadik helyezés. Ausztrália - Spanyolország

19:05 Mindenki látta, hogy csapatunk ritmikus gimnasztikában aranyérmet nyert? Itt módosíthatja

Ritmikus torna. Arany teljesítmény az orosz csapat!

19:00 Hello mindenkinek. A Rio-i Olimpián végső este jön. Tartsd hangosan, és egyetlen fontos eseményt sem fogsz kihagyni a játékok utolsó napján.