Az ígéretek sérülése, a vitsel célja, a benteke szuper rekordja, a futball

Hollandia - Franciaország - 0: 1 (Pogba, 30). Svédország - Bulgária - 3: 0 (Toivonen, 39. Hilmark, 45. Lindelöf, 58). Fehéroroszország - Luxemburg - 1: 1 (Savitsky, 80 - Joaquim, 85).

A pénteki mérkőzés között Hollandia és Fehéroroszország a bal szárnyon, a védelmi szomszédaink minden lángolt, hogy valaki a stadionban még tárcsázta a helyi Sürgősségi Helyzetek Minisztériuma. De a tűzoltók nem tudtak hívni, mert a mérkőzés vége felé már a füvön a füvön már a füstöt égették. Igen, és a Promes nevű gyújtó fő bűnöse akkoriban már hűvös a zuhany alatt - elmosta a bizonyítékokat. Várható volt, hogy hétfőn a Spartak csatára a hollandokat vonzza a mérkőzésen az európai vice-bajnokokkal. De egy negyed óra végén Promes kapott egy ostoba traumát - megverte Pailetet a lábánál, és úgy tűnik, hogy a lábát lerázta. A 16. percben Depai helyettesíti a Spartacust - a Quincy-t, ami fontos, maga is elhagyta a mezőnyt.

Promes vesztesége nem volt a legrosszabb a hollandoknál - másnap a Sillessen kapusa sérült meg, így a kapu helyét Stekelenburg vette át. Hiba kapus „Everton” közvetlenül érinti az eredményt - Pogba ütött messziről, de Stekelenburg nagyon hosszú ideig készül a sztrájk nem a legnehezebb, és hiányzott. Ez a cél az egyetlen: a narancssárga csapat szenvedései továbbra is folytatódnak, és a mai napig Hollandia sem jut el a play-off versenyekbe.

Fehéroroszok csalódni: egy hónappal ezelőtt, a csapat Alexander Khatskevich nem szabad gólt magukat a franciák, és ezúttal az azonos pontszámot 0: 0 tartotta szinte az egész meccset a luxemburgiak, bár ezek a végén az első felében játszott a kisebbségi. Tíz perccel az ülés vége előtt Savitsky feje úgy tűnt, hogy győzelmet aratott a beloruszoknak. De nem: Joaquim ajándékot adott a vendégeknek Ricochet Gordeychuknak. A beloruszok hihetetlenül fontos pontokat veszítettek el.

A TÉRKÉPET NEM ÉRZÉKEN

Ez volt a második mérkőzés 6. között a Feröer szigetek és Portugália, amikor Cristiano Ronaldo volt a lábán először az ellenfél (!) - a középpályás Benyaminsena. Ugyanakkor világossá vált, hogy a B csoport egyik váratlan vezetője (és nem portugál) komoly. Azonban a harci szellem nem volt elég: részben tartani Ronaldo szigetlakók kiderült, de mint kiderült, tíz ember ellen játszani Portugáliában. Egyikük - a "Porto" André Silva előretörése egy szünetért hat-trükket adott ki. A második félidőben Cristiano még mindig szerepelt, példáját két João - Moutinho és Kansela követte. 6: 0 - Az európai bajnok a második helyre helyezte a Feröer-szigetek helyét.

A szekvenciában a vezetést Svájc megtartotta, amely kifelé egy másik törpe, Andorra vereséget ért el. Valójában Shaqiri és a vállalat éppen nem pazarolta az energiát - miért, mert három pontot is kapnak? A harmadik vonalat most Magyarország tölti be, amely köteles legyőzni Lettországot, miután a Baits elvesztette a házat Faroamnak. A magyarok követték a szigetlakók nyomdokain - pontosan ugyanazt a győzelmet 2: 0-os pontszámmal.

H. csoport - Észtország - Görögország - 0: 2 (Torosidis, 2. Stafildis, 61). Bosznia - Ciprus - 2: 0 (Dzeko, 70, 81). Gibraltár - Belgium - 0: 6 (Benteke, 1, 43, 56. Witsel, 19. Mertens, 51. Azar, 79).

SEVEN SECONDS BENTECE

Zenitovets Witsel, hogy nem üldözi nyilvántartások, így elégedett voltam azzal, hogy Gibraltár ért 19 perc - továbbá, a jelölést „A legjobb cél a túra” a középpályán lesz egy külön előny. Bár ebben az esetben célszerűbb egy "verseny legmegfelelőbb célját" rendezni: Belgium hatodik helyet ért el.