6 óra dokkoló a Fiumicino repülőtéren

Felhasználói hivatkozások

Felhasználói információk

Üzenetek 1 oldal 10/21

Jó napot,
Megkérdezem a tanácsát, hogyan töltsön 6 órás dockingot a Fiumicino repülőtéren? Rómában szeretne messzire menni, mit tanácsolsz?
marina

Rómában szeretne messzire menni, mit tanácsolsz?

várjon a következő járatra

A kérdés még mindig a Schengeni második járaton vagy azon kívül van. Az útlevélvezérlés sorai szépek. Ha nem kell poggyászot érkezéskor megérkezni, és elméletileg elhagyni a Schengent a Leonardo Expressen, akkor bejuthat a városba. Az állomás közelében sétáljon, vacsorázzon. Egy másik lehetőség - az Ostia Antica közelében, csak nem tudom, hogy van-e közlekedés.

Rómában szeretne messzire menni, mit tanácsolsz?

És valami túl messze van. 40 percen keresztül. tömegközlekedéssel. Nos, egy óra. Hát, egy óra múlva. Összesen - 3 óra a város megrabolásáért. Könnyedén még a Vatikán előtt is.
Figyelembe véve Glebych észrevételeit.

a Vatikánhoz érhető el

Jobb, ha felkelsz a metróra.
Az állomás körül pedig a St. Maria Maggiore, pl. A Diocletianus síkságokkal és a St. Maria degli Angeli katedrálistól, és egy kicsit távolabb a St. Maria della Vittoria-tól Bernini híres műveivel. Az étkeztetési intézmények bármilyen pénztárcához is elegendőek, és a Terminiben vásárolnak.

És valami túl messze van. 40 percen keresztül. tömegközlekedéssel. Nos, egy óra. Hát, egy óra múlva.

Nem kockáztatnám meg. Egyszer csak annak köszönhetően, hogy mindent előre akarok tenni - nem késő voltam a gépen: ez a Leonardo Express felállt a szabad téren, nem érte el a repülőtéret, és 50 (!) Percet állított. Mindazok, akik visszafelé lovagoltak, fülük volt - az egyiket nyugodt voltam, tk. Még volt időm.
Tehát a TC azt tanácsolja, hogy vizsgálja meg a repülőtéri helyet, enni finom fagylaltot, itasson kávét stb.

ez a Leonardo Express felállt a szabad téren, nem érte el a repülőtéret, és 50 (!) percet állított.

Nos, minden a Mindenható kezében van. Még egy órát lehet lefektetni. Ugyanaz a pár óra az állomás körül van valami fuss.
Vagy Villa Ostia a repülőtér mellett.

6 óra dokkoló a Fiumicino repülőtéren

Az igazság az, hogyan juthatunk hozzá egy taxihoz - nem tudom elképzelni.

Kapcsolódó cikkek