5. fejezet Hogyan lehet megtanulni, hogy nem lusta

Hogyan lehet megtanulni, hogy nem lusta?

Van egy gondom - lelkesen kezdem az üzletet, de ritkán hozom végére, bár gyakran tudom, mit tegyek. Ez az élet sok szempontjára vonatkozik. Ez azt jelenti, hogy pszichológiai könyveket, könyvet találok a célok felállításáról, felidézem őket, elkezdek cselekszem, de a biztosíték nagyon gyorsan véget ér.

Nagyon szeretnék, hogy menjen át a kurzus, de van egy félelem, hogy elkezdem, és adja fel, annak ellenére, hogy érdekelne ... talán tanácsot adni bármilyen módon megoldani ezt a helyzetet, vagy az irányt, ahol én magam találtam válaszolni.

Tisztelettel, Natalia

Ez mindenki számára megtörténik. Feltárja a probléma lényegét. Például, ha úgy dönt, hogy vegyenek részt az egészségügyben: inni gyógyteákat, enni több gyümölcsöt és zöldséget, nem él, hogy egy kontrasztot zuhany reggel, stb olvasni okos könyv, inspirálja, és csatlakozni a csatorna „rehabilitálták test és pomolodeyu” munkaterv .. és ... fél hónapon belül abbahagyták.

Egyébként a tanfolyamhoz hasonlóan: azért hozták létre, hogy a nők folyamatosan kapcsolódjanak a megfelelő konstruktív csatornához. Sok irodalom van (a kurzushoz mindig további irodalmat csatolok, például a "Lélek képét", plusz zárt szakaszok további információkkal stb.).

Keressen helyeket, közösségeket és fórumokat, ahol az emberek komolyan foglalkoznak az egészségükkel. Nemcsak jobb lesz megérteni ezt a kérdést, hanem erőteljesen vibrál majd ezen a konstruktív csatorna energiáin. Ez azt jelenti, hogy a lelkesedés nem fog elveszni, mivel más emberek meg fogják fertőzni.

Ha egy személy barátok, nem a dallam vele, figyelembe véve a törekvés az egészséges életmód teljes képtelenség, folyamatosan ösztönzi, hogy sört inni vagy merészkednek durva viták, el kell döntenie maguk mi a fontosabb - az egészség és a sors, vagy a barátai.

Természetesen vannak olyan rokonok és rokonok, akiket nem lehet elszállítani az életünkből, sőt, nekünk is kötelesek gondoskodni róluk. Velük csak kapcsolatot kell építenie.

Ne nyomja meg az Ön közelében lévő embereket, hagyja, hogy csatlakozzanak csatornáihoz. Ráadásul a nyomást csak mások iránt irritálja (miért történik ez az, amit az utolsó fejezetben írtam). Ne tegye ki nézeteit az életről másokra, ne hagyja magukat. De tudd: minden ember szeretne jó és kedves lenni, és feladata, hogy lehetőséget adjon nekik. Magyarázd el a környezetedet, mennyire fontos az egészséggel való foglalkozás, hogy értsd meg és támogassátok. Kérje a segítséget - hagyja, hogy támogassanak téged a te törekvésedben, és köszönetet fogsz mondani neked.

Így biztonságosan bekapcsolódhat a személyes fejlődésbe, és ne hagyja, hogy más emberek konstruktív csatorna segítségével megszólaljanak.

Ez mindössze annyit kell tennie. Élvezze és élvezze az életet, köszönjük környezetünket a kezdeményezés és a gondozás érdekében. És természetesen megtanulják, hogy ne lustaak legyenek.

Egy személy úgy véli, hogy lusta, elítélt és hülye, dühös, sértődött, de nem tudja megérteni, hogy mi a teendő a lustaságával. Természetesen a hiábavalóság oka nem lustaság, kezdeményezés hiánya vagy ostobaság. A nehézségek és problémák mocsarában élünk, és az ellentmondások miatt nem tudunk kilépni belőle. amelyek közül sok gyermekkorunkban gyökerezik.

Például, egy személy tényleg akar festés, kötés, hímzés, ez a szándéka, hogy ezért neki fog kapcsolódni csatorna „hitelek kreativitás.” De amikor azt gondolta: „Jó lenne itt az este ma itt ebben a szakmában”, jött egy másik gondolat: „Tiszta hétfő” vagy a „Minden ugyanaz, semmi jó nem történik.” Miután a csatorna általában megszűnik kapcsolódni ehhez a személyhez, mivel kikapcsolja a lelkesedés gondolatait és energiáját.

Energia megszűnik cselekedni, és most, ha valaki azt akarja, hogy legyen kreatív megint azt fogja gondolni: „Ó, ma valami lusta”. Miért? Mivel a csatorna „Nézzük a kreativitás” nem tartja megfelelőnek, hogy együttműködjenek - mi az energia kárba lelkesedéssel eltölteni, akkor jobb, ha költeni az emberi tevékenység képes a beruházás megtérülése is százszorosan.

Lustaság akkor jelenik meg, ha valaki ellentmond a vágyainak, és a csatorna nem érzi el a lelkesedés energiáját. Amikor nincs lelkesedés, a személy kezd lassúnak tekinteni magát.

Minden ellentmondó hitet a gyerekek tanítanak a gyerekeknek, elmagyarázva a gyereknek, hogy nem elég okos és jó. Így a gyermek kapcsolódik a pusztító csatornahoz: "Alacsonyabb az önbecsülés".

Úgy tűnik, hogy egy személy lusta, hülye vagy kezdeményező hiánya, ezért nem képes cselekvésre, de valójában ellentmondásos. A pusztító csatornára ül, és szorgalmasan ellentmond a konstruktív ötleteknek. A csatorna annyira érdekelt, hogy minél több negatív energiát kapjon, és tökéletesen kezeli ezt a feladatot, mivel az ember lustaságát mindig nehéz gondolatok és keserű érzések kísérik.

A lustaság nem ok, de csak következmény. Azok, akik megpróbálják megbirkózni a lustasággal, soha nem nyerik meg ezt a harcot, mert meg kell dolgozni szándékaikkal és elmével. Szükséges a szándékos lekapcsolódás a pusztító csatornáról, majd a lustaság (és vele együtt a bizonytalanság, az apátia és a tompaság) önmagában áthalad.

Ha gyakran észreveszi, hogy lusta vagy, ne aggódjon. A boldogtalan gondolatokkal csak a pusztító csatornát táplálod: "Alacsonyabb az önbecsülésed", és erősítjük a kommunikációt vele, és ezért egyre inkább romboljuk az életedet. A lustaság megszüntetése és az önbecsülés alábecsülése érdekében konstruktív csatornához kell csatlakoznia.

Mielőtt elkezdesz egy régi, elhasználódott rendszert, idegesedni kezdhetsz és depresszióba eshetsz a lustaság ellen, próbálj megzavarni. Előbb vagy utóbb a csatorna meg fogja érteni, hogy veszteséges a veled való együttműködés, mivel nem élt el negatív gondolatokkal és energiával, és kikapcsol. Csinálj valamit magadnak: menj sétálni, vacsorázni vagy tisztítani a házban. Csak ne ülj le TV-t nézni, és ne mehessen le! A legegyszerűbb akciók elvonják a szomorú gondolatokat. Mondd meg magadnak, hogy minden rendben van, és csodálatos, aktív ember vagy, hogy csak élvezd magad. Ezt minden alkalommal, amikor pusztító gondolataid vannak. Egy napon észre fogod venni, hogy már egy hónapig nem esnek depresszióba, és hosszú ideig nem észlelték a lustaságot. Ahhoz, hogy ez működjön, próbáljon meg kapcsolódni a konstruktív csatornákhoz ebben az időben (hogyan történt - írtam fent).

Természetesen a bontások lehetségesek. Ha régóta dolgozik a romboló csatornán, akkor nem fog könnyen és gyorsan lekapcsolódni. Amikor a csatorna észreveszi, hogy elveszíti a hallgatót, erőszakosan támad. Ez megtévesztő gondolatokhoz vezet: hogy mindez a technika teljesen szeszélyes, hogy valójában nincsenek csatornák, és minden gondolat, amit magaddal hoztál létre. Ezenkívül hatalmas mennyiségű negatív energiát küld, és arra törekszik, hogy elnyomja Önt amennyire csak lehetséges.

Ha vannak hibák, a legfontosabb dolog nem felborítani ezt!

Egy pusztító csatorna vezet az orromhoz, és folytatni kívánja a termelékenységben való együttműködést, ezért arra ösztönöz, hogy egyre idegesebbé és nyomasztóbbá váljon. Még mindig zavarodott, a lustaságot a humorral kezelheted, még a szomorú gondolatokkal is viccelődhetsz. Csináljon bármit is, csak ne pánikoljon vagy szenvedjen.

Van még egy csodálatos módszer. Amint észreveszi, hogy nincs több vizelet az apátia elleni küzdelemben, üljön le, pihenjen és mondja magának: "Milyen boldogság! Depresszió jött hozzám! Most már lehetősége van arra, hogy egy ideig ne csináljak semmit, és gondolkodjam az élet értelmével. A depresszió a pihenés és a gondolkodás ideje. Végre megnyugodhatok és fekszem a kanapámon örömmel! "A módszer jól működik, néha magam is használom. Az apathia és a lustaság, mint egy kéz, eltávolítja. És elég gyorsan.

Miért szoktunk állandóan kritizálni magunkat?

Mert úgy tűnik, ha rendszeresen kritizálják magad, akkor él a világban, kényeztesse magát komolyan, és egy napon átvegye az elme. De jó szándékkal, mint tudják, a pokolba vezető út betonozott.

A kritika csak akkor hasznos, ha cselekvésre vágyik.

Ha a kritika szenved, akkor pillanatnyilag egy olyan pusztító csatornához csatlakozik, amely alacsony színvonalú energiát szolgáltat, vagy egyszerre veszi át. Miért fosztja meg magától az erőt? Miért fosztja meg magától a lehetőséget arra, hogy konstruktív csatornához csatlakozzon, és elkezdje energiát nyerni a teremtéshez?

A pusztító kritika káros! És egy pont. Azt hiszem, már elsajátítottad.

Oksana, az utolsó számod hatalmas benyomást tett rám! Most mindent megteszek! Csak attól tartok, hogy a csatornát, amely táplál engem, el fog menni! Hála a cikket, rögtön csatlakozott egy edzőterem az egész évre, rögtön feliratkozott a varrás során, bár ez a csatorna már régóta elhagyta, meg kell mondani neki, köszönöm minden alkalommal csak meg akartam tanulni varrni, de nem volt erre semmi.

A nagymamám azt mondta nekem, hogy Isten szétszórta a boldogságot a nap elsõ sugaraival, csak hála a napi újságnak, hogy reggel hatkor felkeljek. Ezt megelőzően mindenki elfogadta a szokásos kifogásokat, még csak nem is fogok róla beszélni. Úgy döntöttem, hogy kommunikálok azokkal a sikeres emberekkel, akik inspirálnak engem, és nem tudom maximálisan kommunikálni a whiningekkel. Nagyon köszönöm neked! Biztos vagyok benne, hogy továbbra is ilyen rosszul fog viselkedni, állva állva, ébresztett fel! Nem kritika, nem valami más, ez a cikk! Nem tudok másokról, de hatalmas benyomást tett rám, hogy nem lassan befolyásoltam az élet eredményeimet. Köszönjük ismét! Most ezt az információt a fejembe fogom tartani. És ezeken a csatornákon hiszem. Ők léteznek. Amikor elemeztem a cselekedeteimet, rájöttem, hogy mindez igaz! Köszönöm.

Ráadásul a konstruktív csatornákhoz való csatlakozás mindig sokkal több lehetőséget nyújt az életben. Ismerek egy olyan nőt, aki szeret varrni és mindig kreatívan közelít ebbe a folyamatba, ő szeret lelkesedéssel fertőzni más embereket. Most sok iskola nyitott a varráshoz és a varráshoz.

Miért? Mert a kreatív folyamat jellemző a lendület megszerzésére. A csatornával együttműködve új gondolatokat, új energiát kapsz, és ezért megváltoztatod az életedet. Az ember mindig magára választja, melyik irányba változik az élete - a depresszióhoz és a szerencsétlenséghez, vagy új kreatív szakaszokhoz.

A sikeres emberek állandóan olyan triviális dolgokról beszélnek, mint a munka iránti szeretet és a vágy, hogy szolgálják elképzeléseiket. De ezek az igazságok, sajnos, megértik az egységeket, ezért csak az egységek sikeresek.

Ossza meg ezt az oldalt