30 éves allergia nem tudott kezelni csak egy nap sikerült megszabadulni az allergia

Hello, nagyi! 84 éves vagyok. Megosztom tapasztalataimat. Több mint 30 éve súlyos allergia volt. Különböző antiallergén gyógyszereket vettem fel, vérátömlesztést adtak nekem, de hiába volt minden. Aztán valaki azt tanácsolta, hogy megpróbálja átvenni a gyógynövények infúzióját. Megcsináltam a recept szerint, ittam 2 liter naponta, és megfelelő eszközök, nem hiszem el, nem örökre allergiások! Ez a csoda egy recept. Öntsük enamelware 2 liter vízzel tű néhány (körülbelül 30-50 g) a végén ágak egy fiatal fenyő, adjunk hozzá 1 evőkanál apróra vágott vöröshagyma, 1 tk. apróra vágott édesgyökér (lehet, hogy egy por), hogy forrásig és forraljuk 20 percig alacsony lángon. Ezután adjunk hozzá 2 evőkanál a húslevest. töltött gyümölcsöt a dogrose és forraljuk egy másik fél percig. Távolítsa el a hőtől, csomagolja be az edényeket takaróval, és ragaszkodjon hozzá 10-12 óráig. Hozd vissza forraljuk újra, forraljuk egy percig, és tedd 12 órán át a takaró alatt ragaszkodni. Ezután törzs, ismét felforraljuk, lehűtjük, és inni önkényes a nap folyamán részletekben 2 liter fermentlét. Ezt az infúziós kivéve egy allergia nagy élvezet idegrendszeri betegségek, krónikus gyulladásos betegségek, a légzőrendszert és a gyomor-bél traktus, bőrbetegségek, ideértve a psoriasist, elfogadja azt, és hogy erősíti az immunrendszert. Később sok emberrel megosztottam ezt a csodálatos receptet, és nem volt egyetlen eset sem, hogy nem segít valakinek. Isten megadja mindenkinek, hogy megszabaduljon a betegségektől!

Tisztelettel: Lydia Alekseevna Holovataja

Ügyeljen arra, hogy intuitív módon készítse elő a megfelelő kompozíciókat Köszönjük

Helló Ahelyett, hogy a fenyőágakat lógó ágakkal helyettesítenék?

  • VIGYÁZZA MEG, HOGY ERŐSEN HUNTED
  • A HATÁROZOTT HIPOTÍRIDISMISZERRÓL ÉS A TIEROTOXICOZIS KARBANTARTÁSAIRÓL
  • TESZI A PLEVRIT-et? Ez védi
  • Annak elkerülése érdekében, hogy bántani tudjam a támadást, amit tenned kell, azt javaslom
  • A MUNKÁK GYERMEKÉBEN ÉS A FELLOW - EGÉSZSÉGES TULAJDONSÁGAINAK

A gombunkat:

Tedd fel a kapcsolatot!

migráció és a site-ek létrehozása a Drupal # 151-en; stúdió weboldala