2. fejezet - a szerelem varázsa

Londonban, most vettem egy luxus kúria Berkeley Square Georgina és James Mallory úgy döntött, hogy elhalasztja vita az érkezés bátyja, legalábbis addig, amíg a reggel, mint valószínű, hogy jöjjön valamilyen megállapodás. Igazság szerint, mélyen, Georgina megértette férjének érzéseit - végül is megverték, és bezárják a pincébe. A legdurvább, Warren, majdnem felakasztotta a James kalózokat, mert elrabolta az Anderson hajózási társaság két hajóját. De az igazi ok az volt, hogy James Georgina sérül, és nyilvánosan is elismerte, hogy a labdát, amely részt vett egy jó fél szülővárosukon Bridgeport.

Igen, Warren nagyrészt hibás volt. A férj és testvérei közötti családi veszekedésért felelős. De ne dobjon rá kõt. Kausztikusságával az ellenségeskedés lángjait már a kezdetektől fogva feltörte Malory és az Anderson között. Sőt, rohanó Mallory Angliába, a testvérek utolérte James és Georgina Londonban, gyorsan össze is házasodtak, és csak azután fedezték fel, hogy ő esett abba a csapdába, hogy az általuk meghatározott egykori kalóz; minden cselekedete csak az újonnan kinevezett sógor kezében volt.

Még az is, hogy összeházasodt egy nővérrel, az Anderson nem hagyott beszélni arról, milyen jó lenne felakaszkodni egy Malory gazembernek.

Rémületére Georgina megértette és Warrent: a testvérei nem tudták megtagadni a korábbi nagyvárosot. Még a Napóleon elleni háború előtt is, az európai blokád a briteknél több Andersen's Skylarkot is magában foglal. Sok hajó hajózási társaságok vették a Royal Navy a hajón, ami önmagában már durván sérti jogok mellett szeretnének feltölteni soraikat, a brit leple alatt a katonaszökevények keresés erőszakkal elvették a hajók a csapat. Az egyik ilyen vereségen Warren egy kis heget szerzett a bal arcán. Igen, egyik testvére sem szerette a briteket, és a háború mindent még bonyolultabbá tette. Érdemes Nem csoda, hogy úgy gondolták, egy angol viscount James Mallory, egyszer híres londoni rake és egykori kalóz, nem alkalmas mérkőzés neki csak húga. Ha nem szereti a férjét az eszméletvesztés pontjára, akkor azonnal hazaviszik.

James mindezt jól tudta, és nem szerette kedves rokonait. De sem James, sem Georgina nem vitatkoztak ma erről, sőt még egy ilyen helyen sem. A pár megtanulta, hogy ne érintsen olyan finom dolgokat a hálószobában. Nem mondható el, hogy soha nem tudták ki a kapcsolatot, időről időre kemény küzdelmek történtek itt, valamint más helyiségekben, de a hálószobában voltak a legkönnyebbek a megbékélésre.

És most éppen befejezik a figyelmet, és azt kell mondanom, a legkellemesebb módon; James még mindig gyengéden átölelte a feleségét, könnyedén harapta és simogatta a karját és a nyakát, ami valószínűleg azt jelentette, hogy vissza fognak térni foglalkozásukra. Georgina talált elég mulatságos, hogy James és Anthony, a főváros tapasztalt bürokrácia a múltban, szinte egyszerre érkezett erős ajánlásokat az orvosok a feleségük, akik a vemhesség utolsó szakaszában, hogy fenntartsák magukat, és tartózkodjanak. Ugyanakkor vannak olyan sikeresen tett, mintha küzd elvégzi az utasításokat, az orvosok, a barátok és a legközelebbi rokonok hitt. Még Jeremy megpróbálta vigasztalni az apját, azzal érvelve, hogy két hét nem a tengeri farkas próbája. Jeremy bizonnyal valami nem gondolta volna, hogy az ilyen mesterek, mint James és Anthony, akkor megtalálja a módját körüli tippeket és adja magát az öröm és a feleség.

James rendkívül elégedett ezekkel a játékokkal, élvezi a helyzetét sokáig mintha mártír, mígnem levelet kapott Amerikában és képmutatás már nincs szükség: a hangulat annyira rossz, hogy könyörtelenül tépték a saját, és még durva Georgina többször is, de ő már Nemrég hallottam, hogy bosszút álljon rajta, hogy ilyen esetekben nem fizet a figyelmet, hogy a durvaság, hogy hajtott neki drága feleségem figyelemelterelés.

A fenébe, ezek a golyók! Soha nem mentem volna el hozzájuk, de a házas férfinak meg kell ragadnia az álláspontját! Az öregek (így Anthony nevű bátyjai) ragaszkodott volna, de sosem vonszolta őket, hogy kérem, annál is inkább, mert minden esetben csak hallgattam, hogy az ő véleménye, de belépett Georgina, és az ő szava volt a döntő.

A labda, ő is egy időben élvezte a külső, miközben hallgatja Tony morgott, motyogott valamit, síp, hooting csendesen figyelte minden kakast, ami körül forgott a szoknya unokahúga Amy néhány megvető csipkelődésekkel. Különösen mulatságos volt, miután Tony elmondta:

- Fiú, ezeket hagyom neked. Legyen őszinte. Az élet koporsóján voltam elég gyötrelem Reggie-val, különösen akkor, amikor sikerült beleszeretnie ezt a szeszélyes Edenbe. Nem hagyta, hogy megfelelően harcoljak. Ne lőj vele most, hogy már házasok!

Jamesnek volt más oka, hogy nem szereti Edent, kivéve a Reggie-val való házasságát, de ez egy másik történet. Sly kislány azt mondta, hogy ő beleszeretett Nikolaev, mert emlékezteti őt kedves szíve, Anthony és James, amelyek azonban nem javult a kapcsolatuk a vőlegény, mint bárki, a több, mint nekik volt, teljesen alkalmatlan mérkőzés Reggie . Sem James, sem Anthony nem hibáztatta Nicknek, valóban ideális férj volt. Nem vitték át az elvből!

És most még egy unokája van a várólistán. Reggie mindkét szülőjét elveszítette, amikor még csak két éves, így James és Anthony apai gondját, aktívan részt vett az ő nevelésében. Természetesen a kisebbik lánya Edward, aki gondoskodott, de nem volt olyan szénfekete haj és kobalt szeme Mallory, ő és Reggie lehet nővérét. És ez a hasonlat mindent rendezett. Azonnal ébresztette Atya ösztönét Anthony-ban, bár mindent megcáfolt. És James a Cavaliers elégedetlenség látta a tömeget, Amy, hogy még úgy tűnik, hogy lesz egy másik hozzáállás, hogy az egykori álmok a lánya születése, ugyanaz a felbecsülhetetlen értékű kincset, Judith Anthony és Roslyn.

"Ébren vagy?" - kérdezte James lustán.

- Én sem a gyerek.

Meghallotta ezeket a szavakat, ült az ágyon, és kezébe téve magához ölelte hatalmas hasát, úgyhogy a következő tollat ​​a tenyerébe tette.

James szeme találkozott a felesége szemével, és egymásra mosolyogtak.

Ez az új élet, ez a mozgás, a lélek mélyén rejlő titokzatos remegés izgatta Jameset, mindig megérintette és megérintette. Ez nagyon gyenge volt - suttogta Georgina.

- Nos, nem, látni fogod, hamarosan már bokszol - ő? Azt hittem, egy lányt akarsz. James kuncogott.

"Ma után?" Tony gondoskodjon a lányairól, és Eddie Georgina elmosolyodott, jól tudja, mi a baj:

Amy ma finom volt. A férj ismét morgott és motyogott:

- Még mindig nem értem, hogyan sikerült az ujjával körülölelnie. És az utolsó alkalom, hogy itt többet fordít, mint otthon.

- Nem tudtad észrevenni, milyen jó volt ma. Mint nagybátyja, természetesen nem figyelt rá az aranyos kerekségére. Sőt, Charlotte öltözte le, mint egy gyerek, ruhákban, zárt gallérral, és ma este az öltözetben olyan volt, mint egy friss rózsa.

Hirtelen zöld szeme kiszélesedett egy váratlan gondolatból.

- Istenem! Vajon Jeremy, mint te, észrevette ezt a változást mindenki előtt? Tényleg annyira szívesen kísérte el őt mindenütt?

Georgina vidáman felnevetett, próbálta megsebesíteni a férjét, bár a gyomra megakadályozta.

- Az isten szerelmére, James, egyszerűen lehetetlen. - Mindig ezeket a gonosz hajlamokat Jeremy-nak nevezed. Csak tizennyolc éves!

James híresen felemelte a szemöldökét - általában nem tetszett neki, de most úgy tűnt, hogy őshonos.

- Csak tizennyolc éves! Fiamhoz! Ez szokásai szerint ezt nem mondhatja el! A tréfacsinálót mind a harmincnál lehet adni!

A nő egyetértett abban, hogy persze, miután a fejét Anthony bácsi után elkapta, és néhány hüvelykre az apja előtt hallotta, Jeremy idősebbnek tűnik, mint társainak, és nem hangosan beszélt róla. James büszke volt az elsőszülöttének.

Ehelyett beszélt valami másról.

- Hát, akkor nem kell aggódnia Amy és Jeremy miatt. Teljesen tudom, hogy csak barátkoztak, és nem csoda, hogy ugyanolyan korban vannak, néhány héten belül tizennyolc éves lesz.

"Meg vagyok lepődve, hogy Charlotte miért nem várt rá várni néhány hetet."

"Biztos vagyok benne, hogy Eddie cuccja, túlságosan gyengéd a lányaival, de hiába Amy-nek szilárd keze van."

Georgina megengedte magának, hogy kissé felemeli az egyik szemöldökét: "Szeretné azt mondani, hogy megölni fogja azt az unokahúga is?"

- Nos, nem, damam - felelte James szárazon. - Nem tudod, hogy több fiú vagyok? Nem fogok aggódni Eddie kislányával kapcsolatban, hamarosan lehetősége lesz arra, hogy megbeszéljem a legfiatalabb fiamat.

Georgina erősen kétségbe vonta ezt, mert hallotta, mennyire féltékeny és komoly, hogy Reggie-t oktatja. Azt mondják, hogy egy napon, bár nem akarta megosztani a gyermeket valakivel, ellopta és több hónapig úszott vele távoli tengereken, miközben kalóz volt. Erre a testvérek több éve kiközösítették őt. Reggie volt a kedvenc unokahúga, inkább lány, szóval talán - James és Anthony - egyedül hagyják Amy-t, aki mind apa, mind az anyja jó egészségben van? Edward tökéletesen irányítja a másik négy gyermeket, bár ez a két gazember valószínűleg nem jut át ​​rajta, átkozottul. Valami nem nagyon hasonlít - Most, hogy megváltoztattad a tudatát, hogy van egy lánya, mit fogunk vele csinálni, ha megjelenik?

James elbűvölően mosolygott, csókolta a gyomrában, és gondatlanul válaszolt:

"Mindenképpen el fogom érni, amit gondolok." Ne kétség.

Még arra sem gondolt, hogy kételkedik, és még mindig feküdtek az ágyban, miközben megpróbálta elérni ezt az időt.

Kapcsolódó cikkek