7 Megjegyzések dim-auto a dimitrovgrad g, Kuibyshev utca, 83

Szergej Ivanovics velem nagy köszönet a munkájáért! Kiváló oktató vagy, szakembere. Jöttem, hogy megtanultam, hogy nem ismerem a vezetési készségeket. megtanítottál nekem, hogy megmutassam nagy emberi megértést és türelmet, amit oly sokat köszönettelek. Sok szerencsét és jó kadéteket kívánok!

Kedves Galina Vasziljevna! Szeretnék köszönetet mondani az anyag benyújtásáért. Magas tanár vagy, nagy felelősséggel közelíted meg munkádat. Mindig nagy érdeklődésű osztályokra mentem, a hangulat mindig jóindulatú volt, nem humor nélkül. Nagyon köszönöm Galina Vasilievna, nagyon okos vagy! Kívánok minden jó és jó embert az életedben, és a szerencse és a jólét iskoláját!

Szeretném kifejezni hálámat az autósiskola összes alkalmazottjának, tanárainak és oktatóinak, nevezetesen Kurashova E. V. és Galaev V. M. számára a professzionalizmusukért, az intelligens anyagi oktatási anyagot illetően. Ők a szakterületük szakemberei! Nagyon örülök, hogy részt vettem ebben az iskolában. Ajánlom mindenkinek, aki kíván, nem fogsz megbánni! És szeretném az iskola további sikereit és jólétét! Köszönöm.

Nagy köszönetet szeretnék mondani a tanárnak, Galina Vasziljevna és a vezetõ oktató Szergej Ivanovicsnak. Rendelkezésre állnak oktatási anyagokkal, figyelmesek az egyes hallgatókra. Minden diáknak egyedi megközelítése van. Soha nem ültem a kerék mögé, nem tudtam képességeimet, de Sergei Ivanovichnek köszönhetően sikeres eredményeket értek el ebben az üzletben. Még egyszer köszönöm szépen, több ilyen tapasztalt tanár.

Külön köszönet a tanár elméletileg Kurashova Galina Vasilievna Az elméletet tökéletesen tanították - nagyon érthető, érdekes, létfontosságú, humorral mindig. Kiváló információ bemutatása, a tanár mindig készen áll arra, hogy minden kérdésre válaszoljon, és annyiszor magyarázza meg, amennyire szükséges. Egyértelmű és összehangolt munka érdekében, minden egyes diák számára külön megközelítéssel. Az elmélet tanára Galina Vasziljevna annyira érdekes az órákon való részvétel során, hogy minden alkalommal, amikor menni neki, mint egy ünnep, előadások mindig példák kíséretében. Legközelebb ›

Amikor felismertem és felvettem, azt mondtam egy dolognak, de a jövőben minden másképp fordult elő. A gépjárművezető iskolába való belépés előtt vezetői készséggel rendelkezem, amikor regisztráltam, azt mondták nekem, hogy 5-10 óra elegendő, bár sokkal több volt a program alatt. Amikor a tanórák elkezdődtek, az oktató nem mondott semmit: mennyi, hány órát kell mennie. De a képzés végén elkezdett "kiüresedni" pénzt az elkülönített órák számának, mintha fizetnék kellett volna, vagy nem engedné meg a vizsga előtt. Legközelebb ›

Kapcsolódó cikkek