4 Szabályok az esküvői fotó színsémájának megválasztására - menyasszony vagyok - cikkek az esküvőre való felkészülésről és hasznos

Ne használjon túl sok színt.

Amikor kiválasztjuk a színösszeállítás a lakodalomban, megáll három, legfeljebb négy különböző színben, amely felhasználható a csokrot, meghívás, esküvő design, kiegészítők és így tovább. D. úgy véli, hogy a kulcs a sikeres színválaszték könnyű. Más szóval, az egyszerűbb és kevésbé összetett, annál jobb. Egyébként a színséma annyira zavaros és összetett lesz, hogy a fajta és a káosz között nehéz lesz látni az általános tendenciát. Csak egy vegyes benyomás marad, de a stílus és a harmónia áthalad az ujjain. Opcióként válasszon néhány különböző színű árnyalatot. Hozzáadja a mélységet, ugyanakkor megőrzi az esküvõi design integritását. Ezért legyen óvatos a választás során, ne töltsd túl a képet, és állj meg az időben, hogy megváltoztasd az esküvő színsémáját.

4 Szabályok az esküvői fotó színsémájának megválasztására - menyasszony vagyok - cikkek az esküvőre való felkészülésről és hasznos
4 Szabályok az esküvői fotó színsémájának megválasztására - menyasszony vagyok - cikkek az esküvői felkészülésről és hasznos

Ne folytassa a divatirányzatokat.

4 Szabályok az esküvői fotó színsémájának megválasztására - menyasszony vagyok - cikkek az esküvőre való felkészülésről és hasznos
4 Szabályok az esküvői fotó színsémájának megválasztására - menyasszony vagyok - cikkek az esküvői felkészülésről és hasznos

Ne tollítsa el a színskálát.

4 Szabályok az esküvői fotó színsémájának megválasztására - menyasszony vagyok - cikkek az esküvőre való felkészülésről és hasznos
4 Szabályok az esküvői fotó színsémájának megválasztására - menyasszony vagyok - cikkek az esküvői felkészülésről és hasznos

Ne hagyja figyelmen kívül a textúrát.

Tekintettel a textúra, akkor érhet el mélyebb és hatásosabb benyomást az esküvő. Ezért ne csak a színek kombinációját válasszuk, hanem ugyanazt az árnyékot, mintázatot tartalmazó különböző textúrákat is keverjük össze. A menyasszonyi csokor, a bankett-terem díszítése, a tanúk tanúi, a kiegészítők és a kellékek - a különböző felületek 3D-s hatást kölcsönöznek az esküvő képére.

4 Szabályok az esküvői fotó színsémájának megválasztására - menyasszony vagyok - cikkek az esküvői felkészülésről és hasznos
4 Szabályok az esküvői fotó színsémájának megválasztására - menyasszony vagyok - cikkek az esküvői felkészülésről és hasznos

Kapcsolódó cikkek