4, 5 hónappal ezelőtt kórházból kisgyermek elengedték őket! Ország Mamák

Elküldött egy prenatális, Ott feküdtem a munkaerő, maga a kérdés is fogok szülni, vagy császármetszés nem, míg döntés a többi lány harcot egy erős kezdést, visított, és hozta előre a műtét, azt mondták, hogy várjon. Ez idő alatt jött a fej. osztály, ragaszkodott ahhoz, hogy stimulálódjék, a méh nem nyílt meg bennem, átkozva, hogy ezen a napon még 2 született, és a többiek Caesaré. De egy másik orvos ragaszkodott ahhoz, hogy császármetszés és sürgősen legyenek.
Én működtetett, megmutatta az én arany baba, nagyon boldog voltam!
Másnap, mint egy szörnyű álomban, minden gyermeket hoznak, de nem. Kérlek az ápolóktól, ahol a gyermekem, nekem: "Minden kérdést az orvosnak." Elrohant az újszülöttek osztályába, azt mondták, hogy nincs gyermeke, azt mondták nekem, hogy menjek a másik emeletre, ő futott oda, az ajtón íródott: Újszülött újjáélesztési osztály. Majdnem elájultam. Futni kezdtem, az orvos kezdett elmagyarázni nekem, hogy a gyermek tüdőgyulladása volt, mesterséges szellőztetés volt, ami a gyermekhez vezetett. Annyira kicsi, olyan jó, és egy csővel a szájában. Azt mondták, hogy gyermekkórházba szállítják, hogy várniuk kell egy helyre, 4 napig vártak, nem aludtak, nem ettek. Most a baba a kórházban van, és tegnap kisgyerek nélkül mentem ki, kijöttem a kórházból, mert a könnyeim nem voltak boldogok a szememben, férjem találkozott, sétált és hallgatott, nem tudta, mit mondjanak egymásnak.
A kórházba mentünk, de nincs ott, azt mondják, átkerültek egy másikba, elmentünk egy másikba, megtaláltuk. Az intenzív ápolásban fekszik, a doktornő elmagyarázta, hogy jobboldali tüdőgyulladása van benne, hogy megpróbált belélegezni, kezeivel és lábával süvölt és sír.
A lányok. 5 évig vártam ezt a gyermeket. a meddőség, az egész terhesség fenyegetés volt, és most születéskor újra harcolunk az életéért.

ÉJSZAKAI ÍRÓT.
Lányok nagyon köszönöm a támogatást. Annyira örülök.

Beillesztési kódok:

Másolja át a kódot, és illessze be a LiveInternet bejegyzésének létrehozására szolgáló ablakba, miután korábban engedélyezte a "Source"

A fórumok BB-kódja:

Mint egy olyan anya, aki egy nagyon hasonló történeten ment keresztül, ne hagyd, hogy rózsaszín roncsot adjon, de egy kis elrendezést adjon. Az elszegtette seggét ökölbe gyűjteni! Nem szabad gondolkodnunk arról, hogyan vártuk, milyen boldogtalan vagyunk. Gondolnunk kell a gyermekre - mostanra a legnehezebb. Ebben a világban van egy szál - Anya. Ha az anyám virágzik, hogyan tarthatja meg? Ne üvöltsd, piszkáld, ne pestiáld az orvosokat - hogyan segíts, és ami a legfontosabb, hogy elviselje és várjon, ha úgy gondolja - imádkozni. Míg a baba nem megkeresztelkedik, imádkoznak az anyához a gyerekkel. A sírás később lesz, amikor feláll a lábára. Megnéztem az egészséges kis borjamat, és néha még nincs semmi sírás - örökkévaló. És most - türelem, gyülekezet, és rengeteg szerelmes bébi. Ön lemerül, meggyógyul, akkor lehet egy olyan időszak, amikor következményekkel kell szembenézni - nem rettenetes, a cselekmény. A gyermekek, mivel az ösztön az önfenntartás, próbálják nehéz túlélni, és ami a legfontosabb -, hogy mint mindenki más, hogy nem eszik, így 3 év van egy hatalmas erő a túlélés és a helyreállítás - veletek vagyunk, és soha nem is álmodott! Sok munka előtt erőt és türelmet nyerjen, és a gyerek válaszolni fog Önre, megpróbál jól és leginkább a leginkább. Kissé megcsókolsz az orrban, ne torzítsd. Akkor megteheted, most semmi esetre sem. Dityának szüksége van egy anyára - védelemre és támogatásra.

Nagyon támogató ing - látogassa meg (ha lehetséges), beszélje meg a babát akkor is, ha nem vagy együtt! Gyermekek, akiknek a szülők szeretik, látogatják, hisznek a gyógyulásban és gyorsabban felépülnek Vegyük magunkat előre és előre, csatába!

Mint egy olyan anya, aki egy nagyon hasonló történeten ment keresztül, ne hagyd, hogy rózsaszín roncsot adjon, de egy kis elrendezést adjon. Az elszegtette seggét ökölbe gyűjteni! Nem szabad gondolkodnunk arról, hogyan vártuk, milyen boldogtalan vagyunk. Gondolnunk kell a gyermekre - mostanra a legnehezebb. Ebben a világban van egy szál - Anya. Ha az anyám virágzik, hogyan tarthatja meg? Ne üvöltsd, piszkáld, ne fedd az orvosokat - hogyan segíts, és ami a legfontosabb, hogy elviselje és várjon, ha úgy gondolja - imádkozni. Míg a baba nem megkeresztelkedik, imádkoznak az anyához a gyerekkel. A sírás később lesz, amikor feláll a lábára. Megnéztem az egészséges kis borjamat, és néha még nincs semmi sírás - örökkévaló. És most - türelem, gyülekezet, és rengeteg szerelmes bébi. Ön lemerül, meggyógyul, akkor lehet egy olyan időszak, amikor következményekkel kell szembenézni - nem rettenetes, a cselekmény. A gyermekek, mivel az ösztön az önfenntartás, próbálják nehéz túlélni, és ami a legfontosabb -, hogy mint mindenki más, hogy nem eszik, így 3 év van egy hatalmas erő a túlélés és a helyreállítás - veletek vagyunk, és soha nem is álmodott! Sok munka előtt erőt és türelmet nyerjen, és a gyerek válaszolni fog Önre, megpróbál jól és leginkább a leginkább. Kissé megcsókolsz az orrban, ne torzítsd. Akkor megteheted, most semmi esetre sem. Dityának szüksége van egy anyára - védelemre és támogatásra.

Ó, olyan sokat írtak könnyek vystupili.U me baby, ha a mérgezett tabletták zokogtam, mint egy orvos naoret nekem te egy anya, és most kell lennie silnoy.Tak ez közvetlen annyira az agy, és el kellett magam, és sírni, valahol csendben, amikor docha Aludtam, és csodáltam.

Mint egy olyan anya, aki egy nagyon hasonló történeten ment keresztül, ne hagyd, hogy rózsaszín roncsot adjon, de egy kis elrendezést adjon. Az elszegtette seggét ökölbe gyűjteni! Nem szabad gondolkodnunk arról, hogyan vártuk, milyen boldogtalan vagyunk. Gondolnunk kell a gyermekre - mostanra a legnehezebb. Ebben a világban van egy szál - Anya. Ha az anyám virágzik, hogyan tarthatja meg? Ne üvöltsd, piszkáld, ne fedd az orvosokat - hogyan segíts, és ami a legfontosabb, hogy elviselje és várjon, ha úgy gondolja - imádkozni. Míg a baba nem megkeresztelkedik, imádkoznak az anyához a gyerekkel. A sírás később lesz, amikor feláll a lábára. Megnéztem az egészséges kis borjamat, és néha még nincs semmi sírás - örökkévaló. És most - türelem, gyülekezet, és rengeteg szerelmes bébi. Ön lemerül, meggyógyul, akkor lehet egy olyan időszak, amikor következményekkel kell szembenézni - nem rettenetes, a cselekmény. A gyermekek, mivel az ösztön az önfenntartás, próbálják nehéz túlélni, és ami a legfontosabb -, hogy mint mindenki más, hogy nem eszik, így 3 év van egy hatalmas erő a túlélés és a helyreállítás - veletek vagyunk, és soha nem is álmodott! Sok munka előtt erőt és türelmet nyerjen, és a gyerek válaszolni fog Önre, megpróbál jól és leginkább a leginkább. Kissé megcsókolsz az orrban, ne torzítsd. Akkor megteheted, most semmi esetre sem. Dityának szüksége van egy anyára - védelemre és támogatásra.

Itt van így és nado.vzyat maga a kezében és cselekedni ... nadoditsa egész idő alatt a baba aludni egy koordinátorban, de légy.

Mint egy olyan anya, aki egy nagyon hasonló történeten ment keresztül, ne hagyd, hogy rózsaszín roncsot adjon, de egy kis elrendezést adjon. Az elszegtette seggét ökölbe gyűjteni! Nem szabad gondolkodnunk arról, hogyan vártuk, milyen boldogtalan vagyunk. Gondolnunk kell a gyermekre - mostanra a legnehezebb. Ebben a világban van egy szál - Anya. Ha az anyám virágzik, hogyan tarthatja meg? Ne üvöltsd, piszkáld, ne fedd az orvosokat - hogyan segíts, és ami a legfontosabb, hogy elviselje és várjon, ha úgy gondolja - imádkozni. Míg a baba nem megkeresztelkedik, imádkoznak az anyához a gyerekkel. A sírás később lesz, amikor feláll a lábára. Megnéztem az egészséges kis borjamat, és néha még nincs semmi sírás - örökkévaló. És most - türelem, gyülekezet, és rengeteg szerelmes bébi. Ön lemerül, meggyógyul, akkor lehet egy olyan időszak, amikor következményekkel kell szembenézni - nem rettenetes, a cselekmény. A gyermekek, mivel az ösztön az önfenntartás, próbálják nehéz túlélni, és ami a legfontosabb -, hogy mint mindenki más, hogy nem eszik, így 3 év van egy hatalmas erő a túlélés és a helyreállítás - veletek vagyunk, és soha nem is álmodott! Sok munka előtt erőt és türelmet nyerjen, és a gyerek válaszolni fog Önre, megpróbál jól és leginkább a leginkább. Kissé megcsókolsz az orrban, ne torzítsd. Akkor megteheted, most semmi esetre sem. Dityának szüksége van egy anyára - védelemre és támogatásra.

Köszönöm! Van egy gyerek Surovnál.

született egy padi med.sans.part.-ban, azzal a megítéléssel, hogy a gyerekeket hozták. Nagyon szomorú vagyok, csak a kórházban ismerem az orvosokat - mentem oda, hogy szüljék egy fiatalabb gyermeket. de a jövőben az én ajánlatom az, hogy segítsen erőt.

Úgy döntött, hogy ír, mert velem ez a legtöbb családi költségvetés folyik. Tudod, én magam nem tanultam meg a homlokomban lévő hét lépést, és próbára és tévedésre megtanultam, hogyan kell a háztartás számvitelét elvégezni. Én magamnak találtam az "aranyat", és kiszámítottam az "aranyszabályt".

Valószínűleg már írt ilyen bejegyzéseket, de figyelmen kívül hagytam, de újra írni fogok, fegyveres vagyok, mert elővigyázatos. Tegnap voltam otthon Moszkvában, az unokám elszalasztotta a lányát, az unokám rosszul volt, minden olyan volt, mint mindig, az unokája a gondolat, a lánya házimunkát csinált, és unokájával nevetett, minden jó volt. Semmi sem vette előre a vihart és az elrontott hangulatot, amíg ilyen SMS nem jött

Sok fotó érinti a lelkem mélységét. Az alábbiakban azokat az embereket képviselem, akik megérintették lelkem a húrokat. Csatolhatja azokat a fotókat, amelyek valami köze hozzá.

Kapcsolódó cikkek