1. rész

1. Cserélje ki a hengerfej tömítését. egy kicsit kifogásol, majd a képen látható lesz. 2. Változtassa meg az olajszívó kupakokat. Ha az autó körülbelül két napig tart, felmelegedéskor az égőolaj szaga körülbelül öt percig megkezdődik. Ez nagyon ritka volt, de nem kellemes. Gyanítom, hogy a készenléti idõ alatt az olaj a kupakon át jutott az égéstérbe. 3. Cserélje ki a kipufogócsonk tömítését. A képen látható, hogy két darab karperec tört ki, amint kiderült - már három darab.

Infa hogyan lehet eltávolítani a hengerfejet sokat írt. Távolította el a felső támaszt a helyén a kővel, bár lehetetlen eltávolítani a kőt, és csak a csavarokat távolítsa el a fejről. Teljesen lőttem, hogy több hely legyen. A generátor visszahúzódott. A turbinát hagyta lógni, csak csavarja le a négy anyát a kipufogócsőből. Megszüntette a kompresszort, egy karját. A kompresszort leeresztették. A gázkart elhúzta az összes kábel, a levegő bemenet. A szívócsonkról eltávolították az összes tömlőt, két tömeget, két csavart, amelyek biztosítják a huzalozást. Kihúzták a zsetonokat a csappantyú helyzetéből, az injektorokból, az üresjárati szelepből és a szelepből, hogy vegye ki. Ezenkívül csavarja le a tartót a fülhallgatóról. A hűtőfolyadék hőmérséklet-érzékelőinek és a hűtőfolyadék hőmérséklet-érzékelőjének forgácsai. Elvett egy kereket, egy sárvédő elülső részét, hogy hozzáférjen a szíjtárcához, egy övhöz stb. A hűtőfolyadék természetesen lecsapódott. Eltávolítottam az ág csöveket a hengerfej jobb oldaláról. Csavarja le a hűtőfolyadék csövet a fejről. Levettem a dobokat. Szelepfedél. Mielőtt eltávolítaná a csillagokat és a láncot, tegye be a jeleket.