4 házi gitár


4 házi gitár

Ebben a fotón pontosan felújított Shikhov gitár. A gitár története egyedülálló. Szinte teljesen megtört, és rosszul megverték. Az ügy elvesztette erejét ennek a gitárnak, és a ragasztók számtalan repedése miatt a test "led" vezette, ami azt a tényt fejezte ki, hogy a gitár folyamatosan felborult. Vagyis nehéz volt létrehozni, és reggel teljesen nem volt működőképes. Attól a ténytől, hogy a ragasztócsukló megsemmisült, és a hang süket volt, nem kifejezõ. Erről részletesebben! Ez a gitár acélszálakat tartalmazott, és ebben az esetben, ha nagyon óvatosan kezelnék, akkor például minden "eszembe jutott" gitárom mindig készen áll a játékra. Mivel kéznél vannak, és a padlón három cölöpök állnak, előfordul, hogy megérintik a csapokat és a gitárokat, néha néhány zsineget a csillapítás okoz. De van egy második eset! Amikor a gitár folyamatosan ideges! Ez akkor történik, ha nylon szálak vannak. Folyamatosan szigorítani kell őket. Így az első jele, hogy a gitárnak van egy tisztességes teste, az, hogy a gitár egy hét vagy egy hónapos inaktivitás után hangolt, és lehetőséget ad a játékra. Így kell kialakítani a gitár tokot! Megfelelő vastagsággal kell rendelkeznie minden részletben: a fedélzet, a kagyló és a ragasztócsatlakozásnak meg kell őriznie a húzófeszültséget. Természetesen vannak gitárok "fájó foltok", amelyek ebben a típusú gitárokban rejlenek. Pontosabban, a Shikhov gitárok gyengék, vagy inkább azt mondják, a felső karma kicsi. Ez egy bár, amely fenyőből készült, és akusztikus esetekben ragasztva van. Ez bezáródik, azaz a gitár vagy a kagyló járda ragasztva van hozzá. Az alján van egy alsó akusztikai Klets rendre, de a teljes szélessége körülbelül 1 cm, ellentétben a felső Klets, hogy a mérete körülbelül Shihovok 15h100h100 mm. Pontosabban, ez a gitár, én megerõsítettem, beillesztve a betéteket ragasztóval és csavarokkal. Mellesleg a ragasztóval is, de ugyanakkor a csuklyák nyakának nyakát is össze kell húzni, visszaállíthatja a nyakát a nyakrészen. Ami gyakran történik a gitárokkal, az a csavaron van egy fretboard. Vannak gitárok, ez gyakrabban akusztika, amelyben a nyak a felső kuplungba van beillesztve. Tehát, és ezeket a fogalmakat az akusztikus padlóburkolatok kialakításánál alkalmaztam, én is alkalmaztam ezt a Shikhov gitárt, amelynek alja nem volt, és a felső fedélzetet lecsaptam. Ez szinte nem igaz, de ez a gitár az epoxi ragasztóval helyreáll. Ami a hidegben ragasztott egy új feneket, az irodában van egy akusztikus lencse. Ismét az ajtók között a szekrényből készült forgácslap. A műszer testének kerületén a fúrólyukakat sok csavarral fúrták M 10_12 szálon. Vagyis körülbelül ugyanabban a sajtóban, és ragasztott, vagy inkább egy tucat műveleteket gyártott, vagyis egy padló akusztikus esetét. Nem nehéz! De ez a gitár legalább 500 gramm. nehezebb lett! Tehát amit "ponapihal a testében, különösen a gitár. Ha az elektromos gitárra helyezi a tokot, akkor majdnem minden hasonló méretű. Így ez a gitár hosszirányú állványok 10x15 mm-es keresztmetszetűek, amelyek a felső és az alsó bábukba vannak beillesztve. Ez a helyzet nem a legtöbb akusztikával. És eltörtem a fejem, és nem vagyok "fulladt" ez a gitár.
De úgy gondoltam rá! Van egy pár gitárom, amelyben az alja csak a felső ragasztó területén van. Mindenesetre, ha visszaállítom a gitárt, még mindig megnövelem a hosszát és szélességét, a felső ragasztót úgy, hogy beilleszem a ragasztóba! És ezenkívül, amíg a ragasztó megragad, az ebbe az aljába két csavarral húzom meg a lemezt, amit elfelejtettek. Tehát én tettem! Először is, miért van Shishovoknak gyakran alja ezen a helyen?
És hol rajzolódnak meg a hat karakterlánc? Up. Tehát az alsó és kijön. Általában a gyár gondolta ezt a pontot, de egy tapasztalt gitáros nem húzhatja meg a húrokat és levághatja az állványt. Ez az akusztika részei, ahol a karaktersorozat be van helyezve és ragasztva a ragasztóhoz, és a csavart az alsó ovális burkolattal szemben nyomják. By the way, ha a híd van ragasztva, pontosan a közepén az alsó mérkőzést, ez csak az akusztika és ha a híd tolódik, és a felső részén, a test nem jön a 12, de 14 út, ez egy Western gitár. Tehát a tervezési szakaszban eldöntheti, hogyan kell a sávot rögzíteni? mint a nyugati vagy a szokásos módon. Ez a gitárnak van egy kissé natív akkordtartója megváltozott és megerősödött azzal a ténnyel, hogy az erőhöz még három csavart 3 mm-re csavartam. És ami a legfontosabb: két csavart kikapcsolva és tömítések hozzáadásával felemelni vagy csökkenteni az alsóbbeket. Ezt a designot használom az akusztika padlóján.

Ezeknek a címkéknek a méretei: állványok, rések, rugók, amelyeket később elmondok a szervezetben, mivel a nyomkövető papíron vannak méretek. Igen, a gitár rajzán érdemes megtenni ezeket a jegyzeteket. Most nem emlékeztem volna arra, hogy pontosan mi minden egyes gitár esetben.
Kornev I.

Kapcsolódó cikkek