15 Vélemények a művészeti szalonról a odntsovo g, far street, 15

Köszönet a dolgozóknak és a vállalat vezetőjének

Szerződés 030022. Köszönöm a feszített mennyezetet a fürdőszobában. Én választottam a három cég között, megálltam az ArtSalonon (és nem tévedtem a választásban). A weboldalon és a mennyezet behelyezése előtt minden alkalmazás gyors és sima. A mérés során egy lány (ha nem tévedett, Oksana), kellemes, hozzáértő. Mérést végzett, számítást végzett. Néhány nappal később a srácok jöttek és telepítettek mindent. Ismét a helyes, barátságos, gyorsan és gyönyörűen. Köszönet minden alkalmazottnak és természetesen a menedzsernek a jó szolgáltatásért és a minőségi eredményért!

Köszönöm szépen Vállalat „Artsalon”, különösen a menedzser-zamerschika Oksana helyes kiszámításához és támogatást kiválasztani az anyagokat, nagyon érdekes tervezés és határozatok, valamint a gyermekek szerelők, aki megérkezett a megbeszélt időben, hogy gyorsan és pontosan, hogy a mennyezet a folyosón, konyha és egy nappali, összesen 36 m2, 6 órán keresztül! Nagyon elégedett vagyok, barátokkal és ismerősökkel ajánlom.

Megváltozott feszített mennyezet és világítás a fürdőszobában! Minden nagyon szép, tiszta, a film ragasztva volt a falakhoz, a szemetet gyorsan és hatékonyan kihúzták! Nagyon köszönöm! Tartsd fent!)))

A dolgozók késettek 2 órával a megegyezés szerint (és ez egy szabadnap!). Mivel a munka nagy volt (3 szoba, 37 km) dolgozott 1 éjszakára. A szerződésben a falak védelmét írta elő. Ennek eredményeként a film nem ragaszkodik a falakhoz. A dolgozók meggyőzöttek arról, hogy tisztán dolgoznak, szalag nélkül egyetértek. Ennek következtében a falak mind szennyezettek (izzadt kézzel, amikor a filmet húzzák), több sarkon leereszkednek. És ezzel egyidejűleg a film költsége mindannyian magától értetődővé vált, bár valójában nem húzta meg. Legközelebb ›

Az ArtSalon cég munkatársainak köszönhetően a minőségi munka érdekében! Szerelje fel az álmennyezeteket egy 3 szobás Podolsk lakásban. A Norik által vezetett csapat 2 nap alatt elvégezte a munkát. Most csodálom, nem örülhetek! Külön köszönet illeti Olga menedzserének, aki sok kérdést megértett. Srácok! Kívánom a vállalat jólétét.

Kapcsolódó cikkek