10 Érdekes tények a stromákról, a zenéről

10 Érdekes tények a stromákról, a zenéről

1. A beceneve nem csak egy levélkészlet.

2. anyaország: Flandria és Ruanda.

10 Érdekes tények a stromákról, a zenéről

3. Az "Alors on Danes" pálya figyelemre méltó debütált a Stromae-nak.

Színész kezdte zenei pályafutását a korai „nulla” egy kis hip-hop közösség Belgiumban. Egy bizonyos ponton, úgy döntött, hogy kísérletezni tánczene saját és írt «Alors a Danse» - a pálya az a tény, hogy a tánc, akkor felejtsd el minden problémát. A dal nagyon gyors lett, és még Kanye West remixet csinált rajta.

10 Érdekes tények a stromákról, a zenéről

4. A dalok nagyon őszinteek.

10 Érdekes tények a stromákról, a zenéről

5. Törli a nemek közötti különbségeket.

6. A Stromae különleges stílussal rendelkezik.

"Dandy sveg" -nek nevezi. fényes pillangók és kardigánok, kis ingek az ingeken, magas térdzoknák és hajtogatott nadrágok tökéletesen illeszkednek a testéhez. Még saját márkájú Mosaert ruhát is elindított, amely megfelel az angol iskola stílusainak, a pszichedelikus nyomatoknak és az afrikai meleg színeknek.

10 Érdekes tények a stromákról, a zenéről

7. Nem szereti a művészetet.

Annak ellenére, hogy a zenei stílus, hip-hop, Europop, francia népi, afrikai ritmusok és még a kubai rumba, nem akart ő pályája utal, hogy a szakterületen. "Amíg egy ideig csak művészet volt, és ez egy komplett rendetlenség. Hasznos, tudod? És, mint az apja, a pék, hogy a munkavállalók nem, a művészet nem szükségszerű. És számomra ez egy nagy lecke.

10 Érdekes tények a stromákról, a zenéről

8. Úgy gondolja, hogy a szerelem olyan, mint a Twitter.

"A Carmen operában a szerelem madárhoz hasonlít. Az én remixemben a kék madárra hasonlítottam a szerelmet: a szerelem 48 óra vagy valami ilyesmi, és ezt írtam róla. Egyáltalán nem vagyok a Twitter ellen, de szerintem néha veszélyes azt hinni, hogy a Twitter a valós élet. "

9. Gyűlöli, hogy híres legyen.

"Azt hiszem, az emberek megértik, hogy nem akarok zavartatni. Az emberek felismernek, de senki sem őrült meg, és senki nem sikoltozik. Csend. Talán ezért szeretem Brüsszelt. Mert ez egy unalmas város, és büszke vagyok rá, hogy unalmas.

10 Érdekes tények a stromákról, a zenéről

10. Úgy véli, hogy a nyelv nem fontos.

"Senki sem érti Belgiumban egy szót angolul, de mindenki hallgatja az angol nyelvű dalokat - megértheted az érzést, megértheted a groove-ot, és elég ahhoz, hogy táncolj a zenére, vagy érezzd."

10 Érdekes tények a stromákról, a zenéről

"Úgy véli, hogy a nyelv nem fontos" - azt hiszem, ez teljesen attól függ, a hallgató. Ha azt akarja, hogy az emberek csak hallgassák a zenéjüket anélkül, hogy megértenék egy szót (mert a francia sajnos sajnos nem ismer olyan sok embert), akkor igaza van. Ha azonban úgy gondolod, hogy valóban elhozza az ötletét erre a világra, akkor jó lenne, ha legalább egy dalt angolul játszana)

"Azt hiszi, hogy a nyelv nem fontos" - azt hiszem, ez teljesen attól függ, hogy a hallgató. Ha azt akarja, hogy az emberek csak hallgassák a zenéjüket anélkül, hogy megértenék egy szót (mert a francia sajnos sajnos nem ismer olyan sok embert), akkor igaza van. Ha azonban úgy gondolod, hogy valóban elhozza az ötletét erre a világra, akkor jó lenne, ha legalább egy dalt angolul játszana)

10 Érdekes tények a stromákról, a zenéről

Tipikus pop énekes. Énekel minden értelmetlen hülyeség, és fogadja millió érdekes klipek és színlelés, abban az időben, mint az azonos milliók lehetne költeni a megoldás a globális problémákat, amelyek fokozatosan terjedtek a bolygón. De nem, az embereknek meg kell mutatniuk üzletüket. Ez szégyen.

Tipikus pop énekes. Énekel minden értelmetlen hülyeség, és fogadja millió érdekes klipek és színlelés, abban az időben, mint az azonos milliók lehetne költeni a megoldás a globális problémákat, amelyek fokozatosan terjedtek a bolygón. De nem, az embereknek meg kell mutatniuk üzletüket. Ez szégyen.

Kapcsolódó cikkek