1 Az én barátom, Vladimir Povetkin (Galina Larskaya)

Részleteket Vladimir Povetkin barátom leveleiből:

Az egész nap majdnem alszik. akkor az én személyes álmatlanságom, a munka teljesítményével kapcsolatos álmatlanság. És most dolgozom a "Fiatal Gárda" -ban - megvilágítva. egy újságot. Holnap lesz az első illusztráció. A rosszak. Nagyon undorító, hogy megnézzük őket. De mit tehetsz? Nem adnak időt gondolkodásra.

Ma egy feladatot kaptunk - öt illusztráció - holnap készen áll. De még inkább offenzív, hogy meg kell kérni. Nem csak - egy összeg bizonyítja a helyességet, "Magyarázza meg a" kész "jelentését. ha megkérdeztük. De leggyakrabban nem kérdezd meg - "Redo". - Itt. röviden az új és szokatlan munkámról.

1. Megnézem az eget.
2. Látom magam lebegni.
3. a sűrű erdők felett
4. örök várakozással. A kérdés.

A napom. úgy tesz, mintha csak szomorú lenne.

Szeretném hallani Liak "Kikimoru" -ját.

Kérdez egy kérdést. "Mi a világ?" - Legalább még beszélni is róla. csak gondolatok! - Nem tudok levélben. Igen, és mit vitatkozzunk? a paraszt nem foglalkozik ezekkel a kérdésekkel, de ő és csak Ő lehet az élet legfontosabb lényének legértékesebb lény. (A paraszt csak szórakoztatóan szórakoztatja).
A lakhelyemben nem tudom levonni a kivonatok e címét.

Hello, Galya! Ma egy csodálatos csomagot kaptam. Köszönöm. Küldök plakátomat üdvözlőlap helyett.
Küldöm a leveleim zúzott ágát tavaly. Talán kiegészíti a régi felmérésemet.
Most már tudom, hogy a hozzáállásod egy bizonyos százalékát, a tudását ebben a kérdésben stb. De kérdezem tőlem egy kérdést: "Mi az az élet, az igazság, a jelentés stb., Attól tartok, hogy kevesebbet tudnék ezekről a százalékokról.

(többet a Couchin állampolgárról és a leshego-ról - elengedem)

Keményen csókolok. A ragasztóvödör vesztette el. Hatalmas borítékot tömörítek, és rendesen viselkednek az úton. És Moszkvában. Igen, nem szegény ember! Tartsa az orrát egy sárgarépával. ne ütközz. És mi ez? - oh. én vagyok.
Vlad.

Felkészülés az újévre, a fejemben vannak a levelek, igen képek.

A válasz később próbálkozik. És most azt kérem, hogy ne panaszkodj a "Legjobb a világon" lustaságomra.

Azóta megjelentem a Földön, pontosan 113 évet fogok élni.

Ezt követően a program az első szülői, megvédi őt a tüzes fény az összes univerzumok (beleértve a Nap), elhagyom a Földet formájában egy névtelen, hideg kő repült összes ismert csillagok és. szétzúzni egy óriási végtelenségig a smithereensekhez!

És akkor. az én szilánkok gyűjteni végzős Kurszk Medical Institute, és viszi Kuhninoy (polgára ennek - ahelyett, hogy a fej - Globe), amely akkor lesz a legjobb gyűjteménye ostobaság.

Szóval, Boldog Új Évet! Légy jó!

Erős, erős
Lezártam a borítékot. A Svid előtt. - Vlad.

Leningrád, úgy tűnik, édes élet, hogy nincs idő sem levelet írni. még Kursk fővárosában is. még nekem is - fagy, hold és üvöltő kutyák körülvéve.

Töltöttem a boríték oroszlánt. Az egyikben egy levél, egy másik, egy levélíró, akit egyszer megvettek Leningrádban (valami hozzá.).

Vásároljon amennyit csak lehetséges (mondjuk az ellenkező szót, vásárolj.) Importált rekordok.

(Ebben a levélben Volodya felsorolja azokat a zeneszerzőket, akiknek a nyilvántartásait szeretné, kérve, hogy megvegyék őket).

Először is, köszönöm a Cvetaeva leveleit. Elolvastam az anya néhány sorát - örül.

Otthon találtam Balmontot. Én azért jöttem erre a világra, hogy lássam a napot. "Nem szeretett a költészetben, de ez az, kevés extra szó van benne.

És Tsvetaeva, különösen ezek után a levelek után, rémisztő vagyok, hogy olvasni akarok. Ezzel a kéréssel fordultam Belka * - ígértem.

Lakásaimban nem tudok felhívni. Ismét várni és várni.

Egy darabig koponyát vettem. Meg fogok tanulni, amíg bármi lehetséges.

Hermanhez, Linnához és Grisha-hoz érkezem.

Kép Vladimir Povetkin.