Vladimir Tarasenko Én szerettem, ahogy az apám tanított nekem jégkorongot

Előre "St. Louis" Vladimir Tarasenko a győzelem után "Nashville" (4: 3 B) elismerte, hogy a pontszám a harmadik alátét csapata segített neki az ő tanácsát.
"Ebben a pillanatban úgy játszottam, ahogy apám megtanított, ha minden rendben van, nagyon nehéz a kapus reagálni, így tettem.
Szükségünk volt a győzelemre az utolsó meccsen történt vereség után "- mondta Tarasenko.

"St. Louis" kapus Bryan Elliott a csapattársa korongján Vladimir Tarasenko a "Nashville" kapuján (4: 3 B)
"St. Louis" kapus Brian Elliott a csapattársa, Vladimir Tarasenko mosógépén, a "Nashville" kapunál (4: 3 B).
„Miután a” Nashville „szerezte a harmadik gólt, Tarasenko közeledett, és mondott valamit nekem szinte nem értik, mert az ő akcentusa volt, de valami ilyesmi :.” Megyek, hogy pontszám, megcsinálom neked „Ő azonnal. is teljesítette ígéretét, miután a dobás, felvette a korongot, és szerzett „-. Elliott idézte a hivatalos honlapján az NHL.

A National Hockey League St. Louis Blues klubja legyőzte a Nashville Predators 4: 3-at. A mérkőzésen elért győztes korongot, melynek eredményét csak egy lőfegyverzésben határozták meg, az orosz Vladimir Tarasenko dobta el, és az ülés első sztárjaként is elismerték

A találkozó főhőse, a "St. Louis Blues" és a "Nashville Predators" volt a blues előre Vladimir Tarasenko. Az utolsó szakaszban csapata 2: 3-at hagyott jóvá, de az orosz első finom csuklóval kiegyenlítette a pontszámot, és áttette a játékot a túlórákra, majd egy sor utáni meccs során a "St. Louis" győzelmet hozta.
A találkozó főhőse, a "St. Louis Blues" és a "Nashville Predators" volt a csatár
bluesmen Vladimir Tarasenko. Az utolsó szakaszban csapata 2: 3-at hagyott jóvá, de az orosz első finom csuklóval kiegyenlítette a pontszámot, és áttette a játékot a túlórákra, majd egy sor utáni meccs során a "St. Louis" győzelmet hozta.

St. Louis - Nashville
Phoenix - Pittsburgh
Anaheim - Dallas
Calgary - Minnesota
Forrás: kiadás

Tovább "St. Louis" Vlagyimir Tarasenko a 18. helyet szerezte a szezonban a "Nashville" (4: 3 B) mérkőzésen.
A 22 éves csatár a harmadik szakasz közepén egyedülálló passzus után megkülönböztette Alex Pietarz enelo és Brian Elliott átvitelét. Ez a cél a mérkőzést a túlórára fordította. Később a shootout sorozat, Tarasenko felismerte a kísérletet, és hozta a csapat győzelmét.
Tarasenko 2 pontot szerzett (1 + 1 pontot), három lövést tett és "+1" értéket ért el a 16.04-es játékidőért. A mérkőzés első csillagává vált.
Összesen Tarasenko 33 (18 + 15) pontot ért el 52 szezonban.

A vezetőedző, "St. Louis' Ken Hitchcock felett aratott győzelem után a" Nashville „(4: 3 B) egy mérkőzés az alapszakaszban NHL gratulált Jaden Schwartz, Derek Roy és Vlagyimir Tarasenko. Az orosz a harc első csillagává vált, miután dobta a korongot, segített és egy győztes lövöldözést ért el.
- A srácok nagyszerűen játszottak - idézi az NHL Hitchcock hivatalos honlapját. - Nagyon hűvösek voltak, sőt, a játékot. Mind a három nagy sebességgel játszott. Erre szükségünk volt. Az első időszakban a csapat remekül nézett ki, helyesen játszott, irányította a korongot, kiválasztotta - sokan különböztek jobbra.

Az NHL "St. Louis" rendes szezoni meccseiben a lövöldözés "Nashville" - 4: 3. A számlára csatár tulajdonosok Vladimir Tarasenko cél, egy hatékony átadás és a nyertes shotout.
NHL. Rendszeres bajnokság
"St. Louis" - "Nashville" - 4: 3 B (1: 0, 1: 1, 1: 2, 0: 0, 1: 0)
Célok: Schwartz, 10, Bex, 24, Tarasenko, 48 - Gostad, 37, Fisher, 44, Yossi, 48.
Győzelmi golyó: Tarasenko
"Columbus" - "Florida" - 4: 1 (2: 0, 1: 1, 1: 0)
Célok: Jenner, 16, Johansen, 19, Foligno, 38, Letesti, 50 - fiúk, 28.

Vladimir Tarasenko
A National Hockey League St. Louis Blues klub legyőzte a Nashville Predators 4: 3 pontszámát, az NHL jelentések hivatalos honlapján. A mérkőzésen elért győztes korong, amelynek kimenetele csak egy lőfegyveren volt, az orosz Vladimir Tarasenkót dobta.
A meccs legfontosabb időpontja 3: 3 sorsoláson ért véget, Tarasenko pedig St. Louis két góljával. Az orosz helyezést segítőként vették fel a klub első korongjában, és a harmadik gólt szerezték, melynek köszönhetően a "Blues" sikerült átengedni a játékot a túlórákra. További idő hiába telt. A lövöldözés során a "St. Louis" játékosai kétszer megütötték a kaput, a "Nashville" -et.