11 német játszott focizatot, és a francia nyert

Nem fogadott "az öltözőben" egy büntetőrúgás a büntetőpárbajtól

Váratlanul minden francia kezdte a mérkőzést, mintha a versenyzőkben nem Németország, hanem mindannyian izlandiak, akiket a negyeddöntőben merészkedtek. Ha ez lenne az Euro ítélték oda a díjat a jelölést „a legjobb cél, amelyet nem vert” ment volna, hogy Antoine Griezmann és partnerei a támadást, amelyben épült a 7. percben. Játék a stenochku és a sarok át, egy másik stenochka, dribbling - ebben a támadásban abszolút minden, kivéve a végső csapást Grizmann.

A németek azonnal zalemalis, kezdeményezés, a labda és a tér, elkezdtek ostromolni a torna házigazdájának kapuját. Mindig ez a játék hasonlított a többségi rally-ra a jégkorongban. Nem lenne semmi, de Németország ismét az euróra romlott a végrehajtás. Úgy tűnik, csak Mario Gomez-t lő. mivel sérülése miatt megszűnt. Thomas Muller. a támadás szélén leválogatva, mert nincs senki sem banális, mint ott elhelyezni, az eredmények nem biztatóak. Sőt, soha nem szerzett gólt az európai bajnokságán - 0 gól 11 mérkőzésen. Átok, másképp. Összehasonlításképpen: a világbajnokságon Muller 13 gólt szerzett 10 gólt.

. ÉS KÜLÖNLEGES GRIZMANN

Nullák az eredményjelző táblán a szünet előtt még minden rendben, de Bastian Schweinsteiger, mielőtt a sípot egy kis szünetet, valamilyen okból úgy döntött, hogy paródia Jerome Boateng minta egyezik Olaszországban játszott kéz a saját büntetést. Nem annyira egyértelműen, de nagyon érzékelhető a játékvezető számára - büntetés. Grizmann nem hagyta ki a lehetőséget, hogy feltöltse a bombázó számláját ezen az Euroon. "Grismann kiemelkedő játékos, aki ma is megerősítette ezt. Gyorsasága, technikája segít nekünk nemcsak a gólszerzésben, hanem a pillanatok létrehozásában. Ebben az euróban nagy szerepet játszik számunkra "- mondja Didier Deschamps, a francia mentora, aki panaszkodik a vádakért.

Mindenki ismeri Gary Lineker, az angol válogatott korábbi játékosának azt a mondását, hogy 22 ember játszik labdarúgást, de mindig a németek mindig nyernek. Így tegnap legalább 11 német játszott labdarúgást, és a francia nyert.

"Szörnyű érzelmek, de nem akarom összehasonlítani őket azokkal, amelyeket játékosként tapasztalt. A legfontosabb az, hogy a játékosok helyesen értékeljék a vállukra háruló felelősséget - a hazai bajnokság felelősségét. Egyszer én magam mentem keresztül, amikor a franciaországi világbajnokságon játszottunk "- zárta le Deschamps.

Grimasz Jochim Leva, amely tökéletesen tükrözi Németország tegnapi mérkőzésének helyzetét

Az utolsó 10 mérkőzés Portugália elvesztette a franciákat.

33 ütés Németország és Franciaország együttes csapatait hozott össze egymás mellé, közülük 17-et a németek és 16 a franciaek.

A legnagyobb nemzetközi versenyeken 38 játék tartott Schweinsteiger-et, többet, mint bárki más a történelemben.

A német csapat játékosainak 637 átigazolást hajtottak végre, ami majdnem kétszer annyi, mint a franciáké, akiknek 299 asszisztense van.

Általános partner:
Kiadó:

0: 1 - Grismann, 45+ (büntetés)
0: 2 - Grismann, 72
Németország: Neuer, Höwedes Boateng (Mustafa, 61), Hector, Kimmo, Gian (Goetze, 67) Schweinsteiger (Sane, 79), Kroos, Ozil, Draxler, Mueller.
France Lloris, Koselni Evra, Sanya Umtiti, Pogba, Blaise Matuidi, Piet (Kante 71), Sissoko Griezmann (vaddisznó, 92), Giroux (Gignac, 78).
Figyelmeztetések: Gian (36), Evra (43), Schweinsteiger (45), Ozil (45), Draxler (50), Kante (75).

„Szükségünk van egy ombudsmani, ami védi az érdekeit a tanárok Byshovets” Berdyev követelmények eltérnek a lehetőségeit »Rubin játékosok,« Jelentés a hét: Egy nap az élet Kazan zálogház

Francia rebound. Ezek a balkezes büntető rúgások elakadtak, az egész játék elpusztult

Ie Szeretne játszani a kezével a büntető területen?

És azt találja meglepőnek, hogy a bíró hozzá egy percet, hogy az első felében, szinte nincs megálló nem, sőt, véleményem szerint, adunk egy percet, hogy a lehetőséget, hogy a fájl egy sarokba, és ezt a döntést befolyásolja az eredményt a mérkőzés. A németek, természetesen, néhány percig őszintén szerencsétlenek voltak, és 2-3 alkalommal mentették meg a francia kapust.

• Ön is, mint bíró, látta a GAME PLAY-t?
    Vagy mindegy, hogy ez a labda eltalálta a könyökét.