100% visszaállít kb kb

Hogyan lehet helyreállítani az OSAGO MPS-ét a SAR-adatbázisban ingyen és törvényesen? Az autótulajdonosok, akik nem értenek egyet a kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás biztosítási kedvezményének kiszámításakor használt bonus-malus aránynak (MBM). lehetőséget biztosítva a szabad korrekcióra. Most, a jogszabályoknak megfelelően, jogszerű és szabadon megoldható a MSC a SIS AIS adatbázishoz sokkal könnyebb és gyorsabb, ami lehetővé teszi az Ön kedvezményét az OSAGO számára.

Tekintsük módon CBR szolgáltatások és biztosító társaságok, a visszatérési értéke az MSC hivatalos, meg kell győződni arról, hogy a biztosító társaság nem fogja fizetni, ha kiderül, hogy az alkalmazható kedvezmény illegálisan a helytelen helyreállítási bonus-malus.

Tehát az OSAGO-nak nyújtott engedmény jogszerű behajtása a következő módon történhet meg.

Korrekciók az MSC-nek biztosítási társaságon keresztül

Ha biztos benne, hogy a számítás során a helytelen MSC-t alkalmazták, forduljon közvetlenül a biztosítóhoz vagy a vállalathoz, ahol MTPL-t kíván végrehajtani a megfelelő alkalmazással. Ezt az alkalmazást online is elküldheti. Ehhez használja a KBM értékének ingyenes visszaszerzésére szolgáló online szolgáltatást az alábbi biztosítótársaságoknál.

A biztosító társaságok online szolgáltatásai

Válasszon egy biztosítót az alábbi linkre kattintva. Ezután töltse ki a kérés űrlapmezőit a KBM online visszaküldéséhez.

Az MSC visszatérése közvetlenül a biztosítótársaságok szolgáltatásain keresztül történik.

>>> Állítsa vissza a KBM-et 1 napig az eredmény garanciájával.

Hogyan garantálható az MSC 1-3 napos visszaállítása?

Lépjen kapcsolatba irodánk irodájával: Városok és kapcsolattartók listája.
Ami azt a tényt illeti, hogy munkánkat szakembereink végzik, a szolgáltatás díja 500 rubel.

Hol kell benyújtani az MSC helyreállítására vonatkozó kérelmet a SAR-n keresztül?

Lehetőség van arra, hogy kérést írjanak a SAR-ra. A kérelemnek a SAR-ra történő elküldésének módja az adatbázisban lévő együttható módosítása érdekében:

Az ilyen szállítási módok bármelyike ​​jogilag formális, de figyelembe kell venni a levelek beérkezésének sebességét, mivel a postai küldemények valamivel később, mint az elektronikusak.

Hol származik a KBM érték hibája az AIS adatbázisban?

A KMB az OSAGO biztosítási kötvényének kiszámításakor korrekciós tényező. A vezető számára meghatározza az ő hibájából bekövetkezett biztosítási esetek számát. A biztonságos vezetésre (balesetek nélkül) a sofőröket az OSAGO által nyújtott kedvezmények ösztönzik (5% minden évben, de legfeljebb 50%). A közúti baleset bűnözői növekvő együtthatót kapnak, ami 1,4-2,45.

A sofőr MBM-jének meghatározásakor a biztosítónak az AIS OSAGO automatizált alapjain feltüntetett értékekre kell támaszkodnia. Az útlevél vagy a vezetői engedély, valamint a korábbi biztosító tevékenységeinek (csődeljárás) lecserélésekor a kedvezmény összegére vonatkozó információk torzulhatnak. Az OSAGO-kedvezmény leggyakrabban elvész, ha az MBM helytelen értéke megjelenik a vezetői engedély cseréjekor. Ha megváltoztatta jogait, kérjük, jelezze ezt a biztosítónak!

Szeretnél szabályzatot kibocsátani az automatikus árengedményellenőrzéssel? Kattints a linkre, hogy megvásárolj egy elektronikus OSAGO-politikát.

A "Gosavtopolis" képviselője szerint:

Jó napot!
A korábbi biztosító az OSAGO politikájának nyilvántartásba vételénél a telepített MBM = 1 jelenetek mögött volt, bár korábban az együttható 0,5 volt. A kérelmet az ügyészséghez írták. Ennek eredményeképpen visszaadták a pénzt, és visszaállította a KBM = 0,5 értéket. Most látom faktor 1. Elmentem a hivatal a korábbi biztosító, megmutatták alatt online check KBM van az adatbázisban, és az adatbázis megjelenik SAR 0.5, de a kérdés az e-CTP azonos köbméter nem mindig szerepel együttható. = 1. Hol forduljon?

A "Gosavtopolis" képviselője szerint:

Üdvözlünk!
Az MSC online hitelesítése közvetlenül a SAR alapján történik! Nem világos, hogy mit jelent "mindenhol az együttható. = 1 ". Ahogy fent írta, a SAR-adatbázisban 0,5 van. Mindenesetre csak arra a helyre lehet alkalmazni, ahol a fenti cikk maga íródott. Sok szerencsét!

Üdvözlünk! Miért van egy osztályom = 4 az MSC kiszámításához, és KMB = 6 egy régi vezetői engedéllyel? Új vezetők. Van egy másfél évvel ezelőtt, ez azt jelenti, hogy nem szerepel az adatbázisban?

A "Gosavtopolis" képviselője szerint:

Üdvözlünk! Rendben. Szükséges módosításokat végezni, új adatokat jelenteni az I / O-be.

A "Gosavtopolis" képviselője szerint:

Sergey, ezt tényleg megteheti a cég, ahol a szerződés működik.

Üdvözlünk! ma azért mentem, hogy biztosítsam a férjem autóját, ahol 10 éven át beírtam a biztosításra, valószínűleg ... és kiderült, hogy nem voltam az adatbázisban. az autómat 0,5-es együtthatóval biztosítják ... a kedvezmények elveszettek. biztosító társaság Mi a teendő?

A "Gosavtopolis" képviselője szerint:

Üdvözlünk! Tatiana részletesen leírja a fent említett cikkben leírt kedvezmények újjáépítésére vonatkozó eljárást. Kétféleképpen lehet: a biztosítási társaság (jelenlegi vagy új) vagy a SAR révén.

A "Gosavtopolis" képviselője szerint:

A "Gosavtopolis" képviselője szerint:

Üdvözlünk! A legegyszerűbb módja annak, hogy megtérüljön a biztosítótársaságon keresztül, ahol Ön jelenleg biztosított, vagy azon a társaságon keresztül, amelybe be kívánja biztosítani magának. Ha városunk irodánkban van, visszaállíthatja a kedvezményt segítségünkkel (ha tehenet veszel tőlünk).

Üdvözlünk! A férjem ajándékkötés keretében adott nekem egy autót. Annak érdekében, hogy a gépkocsi hivatalossá váljon, új OSAGO szerződést kellett kötnie. A régi szerződés időtartama néhány nappal a tulajdonos újbóli nyilvántartásba vétele után lejár. A férjem és a lányom mellett a lányom is szerepel a politikában. A régi szerződésben az MSC-t helytelenül jelezték neki. Most már rögzítették. Ha a biztosítás számolja a régi politika költségeit, és visszaküldi a pénzt? és még egy kérdés. Ebben az esetben hogyan és mikor csökken a mi és a férjem KMB?

A "Gosavtopolis" képviselője szerint:

Üdvözlünk!
Ha többet fizetett az MTPL-hez, mint amennyit feltételezne, akkor vissza kell fizetnie a pénzt (túlfizetett összeg) az MSC kiszámításakor. A KBM az OSAGO szerződés érvényességének napjától számított 1 naptári napon belül balesetmentes vezetésre csökken. A házirend MBM-jét a legmagasabb érték határozza meg az összes illesztőprogram között.

Két hónappal ezelőtt írt egy levelet, amelyben azt mondtam, hogy a második évben kezdőként biztosítottak nekem, és mielőtt 50% -os kedvezményt kaptam, megkértem a kedvezmény helyreállítását, és visszaadtam a pénzt a túlfizetésért. De rájöttem, hogy jobb, ha hallgatnál, mint ellenőrizni. Amit látok.

Yazov Alexey Viktorovich szerint:

A "Gosavtopolis" képviselője szerint:

Kapcsolódó cikkek