Orosz jégkorong - ifjúsági csapat - elvesztette az Egyesült Államokban a lőfegyvereket

A kanadai stadionokban a Youth World Hockey Championshipen három játékot kell játszani: az elődöntőbe, a harmadik helyre és a döntőbe. Az orosz csapat az első elődöntőben találkozott az Egyesült Államok riválisaival és elvesztette a lőfegyvert - 3: 4.

Meg kell mondani, hogy a négy legerősebb közül három "A" (USA, Kanada és Oroszország) "kvóta", a "B" (Svédország) csoportot képvisel. Ugyanakkor az oroszok és az amerikaiak egy pár nap alatt kellett a második meccset játszaniuk az elődöntőben: korábban találkoztak a csoportos szakaszban, majd a Yankees nyertek a rendes időben - 3: 2.

Ezúttal a győzelem ára sokkal magasabb volt, ezért mindkét csapat a maximális hangulattal jött ki a játékon, és nagyon jó jégkorongot mutatott. A mérkőzést az oroszok nyitották meg: csapatunk kapitánya Caprice elfelejtette 8. helyét a versenyen. Azonban még az első szünet előtt Keller visszanyerte az egyensúlyát.

A második időszakban először az oroszok jelentek meg (Guryanov), de két gólt kihagytak (Kanin és White). Ebben a pillanatban a pontszám a játékban 3-2 volt az amerikaiak javára, és azonnal emlékezett az ellenfelek első mérkőzésére és az amerikai csapat minimális győzelmére ezzel a ponttal.

De tiszteletet kell tennünk a mi fiainknak és különösen Guryanovnak, aki a harmadik időszak kezdetén kezdeményezte, és valójában egyedül szerezte meg egy ilyen fontos harmadik alátétet. Ezután a rendes játékidő végéig senki sem szerezte, és amikor a pontszám 3: 3 volt, a riválisok a "4-es 4-es" formátumban kezdték el a túlórást. Nem voltak célok, és egy sorozat lövöldözésben a szerencse mosolygott az amerikaiakra, akik nyertek - 4: 3.