7 mondat, amit az ember szeretne hallani

Hogyan képzeli el az ideális embert? A legtöbben azt válaszolják, hogy szerető, gondoskodó, ragaszkodó és szenvedélyes, érdekes beszélő ... és még sok más. De hogy valamit kapj, először valamit kell adnod - ez a világegyetem törvénye. És egy bölcs asszony ezt megérti.

7 mondat, amit az ember szeretne hallani

Tehát mit akar az embere? Az ízletes vacsora mellett a rendet a házban és a szexuális megelégedettség mellett egy ember azt akarja tudni, hogy szereti, értékelik, tiszteletben tartják. És a legjobb módja annak, hogy megmutassuk a hozzáállásodat, hogy elmondd a szeretetteknek a megfelelő szavakat.

A szavaid egy embert Istenhez tudnának tenni, vagy ... szenvedni tudnának. És ez attól függ, hogy milyen kapcsolatban áll vele. Tehát mit akarnak az emberiség erős feleinek képviselői a nőkről?

Felhívom a figyelmüket a leggyakoribb kifejezésekre, amelyek a férfi zenéjére szólnak. Természetesen javíthatja kapcsolatának minőségét is!

1. Hogyan érzi magát?

E kifejezés változatai:

· Hogyan segíthetek?

· Hogyan lehet enyhíteni az állapotot?

· Mit szeretne most?

· Mit szeretne?

· Csinálhatok valamit, ami jobbá tenné minket?

Tényleg azt akarja, hogy aggódjon iránta. A gondoskodás az embernek érezni fogja a kapcsolat mélységét és erősségét. Elvégre világossá teszi, hogy a fizikai, erkölcsi és érzelmi jólétetek fontosak számodra. Ezt mondják az emberek, akik hallják ezeket a kifejezéseket:

· "Úgy érzem, hogy egy személy, akiről érdekel, akit hallgatnak, hallanak és megértenek".

"Megértem, hogy nagyon érdekli, hogy nehéz helyzetben vagyok, és ő valóban segíteni akar."

2. Biztonságban vagyok veled.

E kifejezés változatai:

· Ezt a problémát enyhén megoldotta!

· Nagyon örülök, hogy ... (rögzítette a tévét, felállította a számítógépet, beakasztotta a vállfát, felhúzta a zsinórt ...)

Megszedted a terheket a vállamról.

Nem tudtam egyedül csinálni!

Nagyszerű munkát végzett nekem.

Amikor egy ember szeret téged, azt akarja, hogy érezze magát vigaszt, vigaszt és biztonságot mellette. Tudatában annak, hogy erőfeszítéseit nem pazarolják meg, arra ösztönözzük őt, hogy folytassa erőfeszítéseit ebbe az irányba. Így reagálnak az emberek a szavakra:

"Rájöttem, hogy jó alapot hoztam létre, amelyre építeni sokkal többet, hogy fejlesszük kapcsolataikat."

· "Még többet csinálnék érte!"

3. Támogatom Önt.

Büszke vagyok rád.

· Biztosan megteheti!

Én is veled vagyok.

Nem érdekel, mire gondolnak más emberek, tudom jobban, és biztos vagyok benne.

· A szememben mindenesetre csodálatos (erős, tehetséges, céltudatos) ember vagy.

"A feleségem az erődöm," - olyan híres híres színész Jevgenyij Zharikov parafrazálta a híres szárnyas kifejezést. A legjobb kép, azaz a támogatás, talán nehéz megtalálni.

Az embernek tudnia kell, hogy számíthat rád. Mindig. És olyan pillanatokban, amikor kockázatot vállal, és amikor pezsgőt tölt, hogy megünnepelje a győzelmet.

De az ember a hatalom megtestesülése. Szükségünk van a támogatásra?

Fontos embernek lenni, mint senki más. És ha támogatja, hisz benne és büszke rá, akkor még erősebbé válik:

"A támogatása bizalmat ad nekem, hogy sok problémát megoldani tudok."

"Erősségem van".

· "Készen állok, hogy ellenálljak a kemény körülmények között, amelyekbe helyeztem."

4. Menjünk valahová.

- Legyen egy piknik!

· Teniszezni (biciklizni, úszni)

Menjünk egy kirándulásra.

Menjünk a fesztiválra.

Hagyjunk otthon és vacsorázzunk.

Az embere azt akarja, hogy időt tölts vele, és ne csak fontos és hasznos dolgok esetén. Shake-up, switching, playing, érzelmek pozitív töltése szükséges neki, mint a levegő! A kapcsolatok elszomorodnak, és rutinszerűvé válnak, ha mindig követi a "házimunka, munkahely, hétvégék - TV" modelljét.

Ezért gondoskodjon a kis ünnepekről. És ne kapj le egy dolgot. Ha általában egy kávézóba vagy egy étterembe visz, fogadjon otthon. Ha pedig olyan mestert készítesz, amelyet mesterkedve vagy tetszés szerint készítesz, kétszer nyersz!

És mi a férfiak?

· "Az együtt töltött idő öröme, hogy frissítsük kapcsolatunkat!"

· "Általában ilyen események után különleges szexünk van".

5. Szeretném.

- Te így csinálsz!

· Ha ezt teszed, elveszítem az irányítást ...

Őrült vagyok a szagod miatt ...

• Mit tartottunk utoljára?

Az ember azt akarja tudni, hogy még mindig neked akar, izgat, és nem tud várni, amíg ágyban vagy vele. És nem feltétlenül minden alkalommal, hogy remélem, hogy szexet kezdeményez. Tegye meg az első lépést! Hadd tudd, mennyit akarsz neki. Nem kockáztathatod, hogy tolakodó vagy legyűrhetetlen.

A férfiak örülnek ennek:

"Segítsen szexuálisan erősnek érezni."

· "Meggyújt engem!"

"Tudom, hogy érdekes vagyok, kívánatos, melegséget kölcsönöz a kapcsolatnak, közelebb visz minket."

6. Köszönöm!

· Nagyon hálás vagyok neked!

Nincsenek szavak ...

Nem tudom megmondani, milyen nagyszerűen tetted!

· A segítséged nagyon fontos nekem!

· Az aggodalmad valóban boldoggá tesz.

Nagyon örülök, hogy gondolkodtok rajta.

Rengeteg ember szeretne egy egyszerű dolgot: értékelni kell, amit csinálnak. Tudja, hogy szüksége van rá. Szeretne segíteni. Egy szerető ember szeretne boldoggá tenni, a vérében van.

Szívesen fejezze ki háláját neki. Ne legyen fukar! Ez az üzemanyag, amely azt ösztönzi, hogy ugyanabban a szellemben folytassa tevékenységét:

"Tudom, hogy kemény munkámat és eredményemet nagyra értékelem. Ezért kész vagyok arra, hogy erőfeszítéseket tegyenek ".

"A hálája jó jel, hogy boldoggá teszem, ami azt jelenti, hogy igazi ember vagyok!"

"Amikor valamit csinálok neki, különlegesnek érzi magát, és készen áll arra, hogy cserébe sokat javítson."

7. Szeretlek.

· Szeretem, amikor mosolyogsz.

Szeretem a kezét.

Szeretem a karjaidat.

· Szeretem rád nézni, amikor művészetet csinálsz.

Szeretem a hangodat.

Szeretem hallgatni, hogyan álmodsz egy álomban.

Szeretem a zavaros pillantást.

Szeretem az ingéteket, a nyakkendőket és a zokniikat.

Amikor azt mondod, hogy "szeretlek ...", akkor szívvel fordulsz hozzá. És a szíve válaszul reagál. Az egész lényével úgy érzi, hogy a szerelmed megfoghatatlan és feltétlen. Nem érzi félelmet a sebezhetőségétől, és képes arra, hogy visszaadja a szeretetét. Ez nem az, amit akarsz?

"A nő, aki nyíltan és erőteljesen mondhatja a szerelmét, a sors ajándéka."

"Számomra a szavak nagyon fontosak. De ha ezeket a szavakat szeretetteljes megjelenés, vagy akár gyengéd érintés vagy ölelés kísérte, ez csak egy zümmögés! "

Tehát, ha meg szeretné mutatni az emberednek, hogy mennyit jelent neked, használja a szóban forgó kifejezéseket. Hagyd bölcs ösztönödet, mondd el, hogyan és milyen kombinációkban csináld. És egyedülállóvá és egyedülállóvá válik számára.

Kapcsolódó cikkek