60 kapucula vesougen

60 kapucula vesougen

Egy klinikai vizsgálatban set VEZUGENA hatékonyságának átfogó megelőzési és kezelési szenvedő betegek atherosclerosis a szív, az agy és az alsó végtagok, zavart mikrokeringés különböző szervekben és szövetekben, a pszicho-emocionális stressz, valamint a megelőzés a érbetegség idős és szenilis korban.

Lehetséges a VESUGEN alkalmazása annak érdekében, hogy javítsa a vérellátást különböző szövetekben, amikor más gyógyszereket szed, hogy javítsa a kezelés hatékonyságát.

A gyógyszer klinikai vizsgálatainak eredményei

A VEZUGENA klinikai vizsgálatban 87 beteg vett részt atheroszklerotikus véredények, 53 amelynek a fő csoport (33 férfi, 20 nő) - amellett, hogy a hagyományos eszközökkel Vezugen orálisan, 1-2 kapszula az étkezés alatt 1-2 alkalommal naponta 20 - 30 nap, a kóros folyamat súlyosságától függően. 34 beteg (18 férfi, 16 nő), akik beléptek a kontrollcsoportba, csak hagyományos módszereket írtak elő. A betegek életkora mindkét csoportban 50-82 év volt.

Mindkét csoportban voltak különböző az ateroszklerózis klinikai megnyilvánulásai, attól függően, hogy a vaszkuláris elváltozások különböző kaliberű: a magas vérnyomás, a szívkoszorúér-betegség, koszorúér-betegségben, agyi érrendszeri rendellenességek, memória romlás, koncentráció, figyelmet, affektív labilitás az agyi érelmeszesedés. Valamennyi beteg a betegségek kialakulásának progresszív dinamikáját mutatta. Mindegyik beteg korábban tüneteket és patogenetikai terápiát kapott az érrendszeri betegségek specifikus klinikai megnyilvánulásaihoz. Értékeltük a dinamikája betegek panaszok, a klinikai vér-és vizeletvizsgálat, vér biokémiai. A vizsgálat célja az volt meghatározva homeosztázis véralvadás és használt Hess tesztelni a vezetékeket.

Azt találtuk, hogy VEZUGENA használni betegeknél atherosclerosis az artériák javításához járul hozzá az általános jó közérzet, alvás normalizáció, különösen olyan betegeknél, cerebrovaszkuláris rendellenességek. Betegek koszorúér-betegség megjegyezte csökkent a megnyilvánulásai szívritmuszavar, lassuló stroke. Betegek magas vérnyomás társul a vérnyomás normalizálására alkalmazásával VEZUGENA kombinálva magas vérnyomás elleni szerek, mint amely képes elérni a hosszú távú remisszió közötti hipertenzív krízis, amikor egy kisebb adag hagyományos vérnyomáscsökkentők.

A VESUGENA alkalmazása hozzájárul a vér teljes koleszterinszintjének jelentős csökkenéséhez. Szintén hajlamos volt a nagyon alacsony denzitású lipoproteinek tartalmának csökkentésére, amelyek a leginkább aterogének. Tehát a vizsgálat eredményei a VESUGENA terápiás hatásosságát és az érrendszeri arterioszklerózis átfogó megelőzésében és kezelésében való alkalmazhatóságát.

Vesugen, az ügyfelek véleménye


Én már csak 60 éves vagyok. A nyomás nagyon erős volt, különösen akkor, amikor az időjárás megváltozott. A mágneses viharok mögött az élettartam figyelte - ezekben a napokban mindent a kézből esett, úgy éreztem, hogy érvénytelen. Különösen kemény volt tavasszal és ősszel - aki szenvedett nyomást, tudja, hogy a hypertoniás betegek számára ezekben az évszakokban - csak a teljes horror! Az ismerős orvos javasolta Vesugent. Úgy döntöttem, hogy megveszem. Az ár nem túl nagy, különösen, ha az ígért igaz. Két hónapig ivott Vezugent. A nyomás fokozatosan normalizálódott. Azt hiszem, valódi csoda volt. Én csak boldog vagyok! Hatalmas köszönet a tudósainknak, akik feltalálták ezt a csodálatos kábítószert!


Olvassa el az ügyfél visszajelzéseit a Vesugena használatáról

Ajánlások felhasználásra, adagolásra
A VESUGEN 1-2 kapszulát naponta 1-2 alkalommal szed, étkezés közben. A felvétel időtartama 20-30 nap. Célszerű 4-6 hónapon belül megismételni a tanfolyamot. Nem gyógyszer.

Ellenjavallatok
Az összetevők egyéni intoleranciája, terhesség, szoptatás. A mellékhatás a VESUGENA alkalmazásakor nem jelentkezik.

A kibocsátás formája
60 db 100 μg VESUGENA kapszula.

Most rendelheti meg ezt a gyógyszert!

Az ár: 3150 2855 rub (csomagolás - 60 kapszula). Rendelje meg a rendelést, és a gyógyszert postai úton küldik el. fizetés átvétel után, ibid., a postahivatalban. Több mint 1000 rubel megrendelés esetén a bankon keresztül lehet fizetni. Töltse ki az űrlap összes mezőjét, és kattintson a "Küldés" gombra. Várakozunk a megrendelésre! Mi az Ön számára!

Menjen a CART és a RENDELÉS gombra

ZÁRVA ABLAK, és folytassa a kábítószerek kiválasztását

A vitaminas.ru webhelyen bemutatott összes gyógyszer biológiailag aktív adalékanyag az élelmiszerekhez, és nem tartozik a gyógyszerekhez. Használat előtt alaposan olvassa el az utasításokat és az ellenjavallatokat. A Vitamin Központ szakemberei nem foglalkoznak diagnózis felállításával, tanácskozásuk ajánlás jellegű. A biológiailag aktív adalékok felhasználásának végső döntését a vevő az orvosi szakemberrel konzultálva hozza meg.

Kapcsolódó cikkek