6. nap

Ma ismerjük meg és értékeljük egyediségünket Yana Frank módszerével. Ez a feladat - a könyvéből "Muse, hol vannak a szárnyak?".
# mif_challenge_day6

Ma minimális programunk a nem elérhetõ eszmék listájának elkészítése, és a maximális program az egyik ilyen munkának másolása.

Oldal Yana Frank könyvéből "Muse, hol vannak a szárnyak? ”. Nyomtatható hivatkozással.

Itt egy rövid részletet másolunk Yana könyvéből a feladat részleteiről.

Mi van, ha rosszabbul vagyunk, mint mások? Egy másik dráma, amelyet először össze kell egyeztetnie, hogy a munka általánosságban lehetséges legyen. Ez elkerülhetetlen tragédia. Biztosan, biztosan és szükségszerűen rosszabb, mint mások! Bármit is teszel - akár énekel, rajzol vagy szobrászat - mindenképpen mindig lesz valaki, aki jobb! Mindig!

Azt javaslom, hogy csak próbáld másolni az ideálodat. Természetesen nem azonnal. De a festészet vagy a grafika legösszetettebb technikái is átmásolhatók. Én magam csináltam ezt sokszor, és segítettem másolni valakit a diákjaimnak.

Megnéztük a munkát, megvizsgáltuk minden vonalat, minden ütést és megpróbáltuk megérteni: hogyan történt? Mi az? Ha a színek, akkor mit, ha a Photoshop, milyen eszközöket, milyen módszer.

Mivel ez a szakasz, a legtöbb ember hirtelen úgy dönt, hogy nem akar sok másolni. Most meg akarják csinálni saját módján. És ez nem a kényelem vagy a lustaság kérdése. Ez egy tudatos döntés. Egyszerűen világossá válik, hogy a "jobb" az, amit akarnak. Saját!

Valójában a "ki jobb" dráma általában kimerült. Mindenki megtanulja a technikákat, amelyeket használni szeretne, és ötvözi őket, ahogyan ő szereti. És az eredmények összehasonlítása olyan szavakkal, mint a "jobb" és a "rosszabb", abszurd.

Csak abban az esetben ismételje meg a feladatot

1. (Egyszerűbb) Döntse el az eszményeket. Készítsen egy listát azokról a munkákról, amelyeket hozzá szeretne közelíteni.

2. (Bonyolultabb) Másolja az egyik ilyen munkát.

Mutasd meg munkádat, és megfertőzted barátaidat a kreatív kihívás ötletével

Helyezzen munkát Instagramban a # mif_challenge_day6 és a #mif_challenge hashtagokkal. Ön elfogadja, hogy el fogja érni ezt az oldalt.

Kapcsolódó cikkek