44 A méret s vagy m - népszerű bejegyzések

Lányok, összegyűjtöm azoknak a dolgoknak a sorát, amelyeket nagyon szeretnék kapni. A raktárban való elérhetőség még mindig ismeretlen, az árak is vannak, de általában körülbelül 1000-esek a farmerekért, a kevésbé a szoknyák és a mellények esetében. Szeretem a márka ruháit: a minőség elképesztő, a modellek gyönyörűek :) A képeken minden sokkal rosszabb, mint az élet, néha még nagyon meglepett vagyok (jó módon) :) Csatlakozás: Csak a megrendeléseket fogadom csak a kapcsolatokkal. Megvásárolja az org sajátját :) Org L @ do. MÉRETEK: korábbi vásárlási tapasztalatok alapján.

ha ki tudsz írni az első nadrágból, mint a 27, még mindig hajlandó vagyok, még mindig 26-ra szorítva :)))

Fürdőruha MA (Franciaország). 44 méretű. (38 amerikai) Levél - szilárd öntött csésze dekoratív torziós "szultánnal", a hevederek állíthatóak. Plavochki az alkalmazások oldalán, a mögött tisztán fekete. Fürdőruha ár 1380 руб. LIVE FOTÓK:

és még mindig van egy dimenziós rács a cégről.
jobbra a gombok a választott méretű van egy saz diagram, kattintson és nézni. fordítsa cm-t cm-ben és illeszkedjen a paramétereihez.
van egy digitális hálózat, így nézd:
0-2 az XS vagy 42 mérete
4-6 az S vagy a 44 méret
8-10 az M vagy a 46-48 méretű
valahogy így. szinte pontosan kapcsolódhat a mérethez, de a digitális és betűméretük pontos.

vannak vélemények, ha csak támaszkodnak rájuk. ez a kapcsolat, a bírálatok alapján, kissé nagyobb, nem túl meleg, jó hosszúságú. Írja be, hogy a szőr nem túl gazdag :)

küldött megbízást egy alkalomra

És csíkozott a 44-46-on, mit kell tennie?

Kérdés a rendszerben írt)

Itt összegyűjtöttem a teljes ruhadarabot, nem viseltem, viseltem, stb. mindenhol aláírva van. Általában ezek olyan dolgok, amiket kezdetben nem tettem jól a terhesség előtt (de vásároltam :)), vagy ezek azok a dolgok, amelyeket tetszett a vásárláskor, és aztán valahogy nem. vagy terhesség alatt vásárolják. A legfontosabb dolog: nincs címkék pontosan, néhány helyen a címkék nullára vágódnak, dörzsölnek, nem tetszik nekik, a vásárlás első napján vágtam le őket (most azt hiszem, először egy-két héten :)).

FIGYELEM FIGYELEM! Ki nem a szabályok szerint az a retek! Küldjük a moderátoroknak! 1. Világosan írja le a Vándorát. A hottie-nek újnak kell lennie! Ha meg akarja tekinteni a felhasznált javaslatokat - akkor írja le azonnal, hogy dobja le a podnik javaslatait, és ne zavarja a zavarokat. 2. Azok számára, akik kínál semmit válaszul Kívánságlista - a felajánlott csak az új dolgokat a SP-beszerzési vagy ZS, minden más lehetőséget - a podnik. 3. Kifejezések * Nézz az albumban * és hasonlók is.

Kombez d / kutyák XS az S vagy M mérethez. Szín a fiú számára.

B * e * s * k ruhában 44 p-vel (Mark 46, de malomerkka, a csípő 100 hátsó végén vagyok) Új, JV

Farkasok: iskolai táska egy tizenéves lánynak (nagy mennyiségű), ugyanazon a lányon az őszi cipő 38 méretben

7ya.ru - információ projekt családi problémák: terhesség és szülés, gyermeknevelés, az oktatás és a karrier, a gazdaság, a szabadidő, egészség és szépség, a családi kapcsolatok. A helyszíni munka tematikus konferenciák, blogok, fenntartotta az értékelés óvodák és iskolák naponta közzétett cikkek és versenyek.

Ha hibát talál az oldalon, problémákat, pontatlanságokat, kérjük, értesítsen minket. Köszönöm!

Kapcsolódó cikkek