3 konzultációs blokk a "fájdalom a lapocka alatt és a lapockák között"

Három napja fájdalommal szenved a bal vállánál, folyamatosan zúgolva. Kipróbálok egy kapszikkal és egy ortopéna tanácsokkal, tudom, milyen lövésekről van szó, vagy biztos benne, hogy nekem neuralgia.

A bal scapula fájdalmát nemcsak az neuralgia, hanem a szívbetegségek is megfigyelhetik.

Azt javaslom, hogy keresse fel orvosát, hogy tisztázza a diagnózist és megfelelő kezelést.

42 éves vagyok, vezető vagyok. Nednlyu ezelőtt a jobb keze hüvelykujjával és mutatóujjával kezdett bizsergés. Mégis, mi ez az ideiglenes-hülye fájdalom a jobb scapulában. Kérdezze meg, hogy milyen orvoshoz kell fordulnia.

Ilyen tünetek figyelhetők meg a cervicalis gerinc sérüléseivel. Az ilyen betegségek kezelését neuropathologist végzi. Kérjen tanácsot a klinikán.

Vasily vagyok, 29 éves vagyok, magasság 191 cm, súlya 86 kg; körülbelül három héttel ezelőtt egy 12-15 kilogramm zacskót húzott a gépkocsi csomagtartójából, és a vállak nyakában (jobb oldalon) lőtték. Úgy döntöttem, hogy enyhén húztam az izmokat, és nem figyeltem a szinte észrevehetetlen húzódó-nyomorúságos enyhe kellemetlenségre. Négy, három napja volt, hogy készítsen bútorokat és bármilyen háztartási eszközök (nem túl kemény, de nem egy toll - hűtőszekrény, gáz, stb.) És itt van a második (már elment három) éjszakára szinte nem aludt szörnyű fájdalmai: alapján a lapocka és körülbelül a jobb oldali kulcscsont folyamatosan fáj, és különböző mozdulatokban vagy pozíciókban ülő, fekvő, egy nyak már egy kupakot ad. Megpróbálták naponta háromszor kenetezni a gél Dolobene - a fájdalom nem halad, talán 15-20 százalékkal kevesebb; Ma megpróbáltam eloszlatni a gélt Diclofenac 1% - ugyanaz a fájdalom maradt, mint volt. A kórház ott még nem kapott, ezért kérjen tanácsot Önnek, hogy van, és hogyan kell kezelni (mint az alvás, a fájdalom nem hátrál, és lefekvés előtt, napi 2-3 órát csak a fáradtság).

Mivel az Ön által leírt panaszok különböző betegségekkel fordulhatnak elő, akkor a kezelés eltérő lehet.

A közeljövőben szüksége van egy neurológusra. A klinikai vizsgálat során meg lehet határozni a fájdalom szindróma okait, az elváltozás mértékét és a pontos diagnózist. Ezen adatok alapján az orvos minősített kezelést nevez ki és végez.

Míg az orvos nem vizsgálta meg Önt, kizárnia vagy minimalizálnia kell a fizikai erőfeszítést, és nem szabad melegíteni az érintett területet.

Fájdalmas fájdalom a lapocka alatt a bal oldalon. Fejfájás egy hétig. A gyermekkorban volt trauma, körülbelül egy évvel ezelőtt egy csontvázzal, a fájdalom eltűnt. Jelenleg minden megismétlődik. Tájékoztassa, mit tegyen.

Cím az orvos-neurológusnak. A fej okainak azonosítása és tisztázása érdekében szükség lehet a nyaki gerinc MRI-jára és a nyak és a fej edényeinek dopplerográfiájára.

Az elmúlt 2 hét zavar tompa fájdalom a lapockák között, valamint a mellkas, az érzés, mint alszik kényelmetlen és fájdalmas az egész, de úgy tudom, hogy az ok nem egy álom. Egy másik súlyos gyomorégés és nehézség a gyomorban. Mondja meg, kérlek, mit jelent ez?

Ezek a tünetek azt mutatják, hogy konzultálni kell egy neurológussal és egy gasztroenterológussal. Gyertek kapcsolatba orvosával.

Nagyon fáj 2 scapulában, és a nyakába esik, folyamatosan dörzsöl. Súly 88 kg, magasság 1m 66 cm, életkor 27 év. 2 alkalommal hívták a mentő úgy gondolta, hogy a szív, a karom zsibbadt. és az orvos azt mondta, hogy osteochondrosisnak tűnik.

Ez teljesen lehetséges. Beszélnie kell egy neurológussal. Kapcsolatba léphet klinikánkkal.

Számos betegség okoz fájdalmat a scapula között. Erről az oldalain olvashat róla. A diagnózis tisztázása érdekében orvoshoz kell fordulnia.

Ma fájdalommal ébredtem fel a bal vállam alatt. A fájdalom bizonyos gyakorisággal növekszik, de ezután ismét megszűnik. Mi lehet ez?

Ilyen tünet figyelhető meg különböző betegségekkel, így nem teszi lehetővé a diagnózis távollétében történő meghatározását.

A belső konzultációra orvoshoz kell fordulni.

Én 26 éves, néhány nappal ezelőtt rosszul hajlítva a bal oldalon, a test pillanatában egyengető éles fájdalmat érzett a bal lapocka területen! A fájdalom állandó vezetés közben a bal és a jobb oldalon, a lejtők, egy mély lélegzetet! Kérdés: Ezek a tünetek társult idegekkel társulhatnak?

Igen, lehetséges. A diagnózis és a kezelés céljának tisztázása érdekében látnia kell egy neuropathológust.

Én 18 éves poevchera hazajöttem Zaporizzsja kezelés után bronhoeticheskoy betegség tegnap Munya kezdett fájni alatt bal lapocka, fájdalom ostobán előtt két héttel ezelőtt volt egy éles fájdalom mellett bal lapocka azután tompa akkor is maradt két vagy három napig. Most fáj a bal vállam alatt, amikor elveszítem a fájdalmat, nem kezdem járni, a fájdalom csak idővel jelentkezik.

Az orvos-neurológushoz forduljon, kizárva a gerinc mellkasi osztályának patológiáját.

20 éves vagyok. Nemrégiben sikertelenül a baloldali ajtó becsukta az ajtót (tolta). Éles fájdalmat éreztem a bal vállpengésemen. Azóta éles mozdulatokkal és tüsszentéssel nagyon fáj. Mit tegyek? Kivel foglalkozni?

Próbálja kizárni a fizikai aktivitást, és tanácsért forduljon egy neurológushoz.

44 éves vagyok, súlya 68 kg. Erős hátfájás a vállpengék között, és a mellekbe jutnak. Még a fájdalom is égő érzés lesz. Mondja meg, mi lehet? Már régen.

Az ilyen panaszok számos betegséggel fordulnak elő. Kérjen tanácsot orvosától.

Legutóbb a jobb scapula fájdalma zavart. A fájdalom súlyos és kellemetlen érzés. Terepet ilyen fájdalom nagyon is valóságos, de van egy állandó kellemetlen érzés pengék és azt akarja, hogy nem él, hogy nyúlik, és olyan kevés a fájdalom a nyak ad a jobb oldalon az ágya elég kényelmes ... de amikor felébredek, menjen dolgozni a fájdalom fokozatosan jön vissza. Gyakran hiányzik a levegőben lévő szorongás, stb.

Nem fogalmazta meg a kérdést, de valójában ilyen panaszokkal kapcsolatba kell lépnie egy neurológussal.

Számomra 39 év, testmagasság 166 sm, súlya 52 kg. Az elmúlt hat hónapban kezdtek megjelenni időszakonként fájdalom alatt jobb lapocka, minden látható ok nélkül, az első nap nagyon fáj, hogy a jobb kéz nem tudja emelni, fekvő helyzetben, túl sok a fájdalom, a következő napon a fájdalom lesz elviselhető, és 4 nap múlva eltűnik. Gyanítottam, hogy ez a tüdőgyulladás következménye. Ill tüdőgyulladás, tályog 10 évvel ezelőtt volt, a szó szoros értelmében a határán élet és a halál, a tüdőgyulladás volt a jobb felső lebeny, ezen a helyen, és ez fáj most rendszeresen vissza, miután a betegség balról jobbra tüdő hegesedést. A fluorográfiát két héttel ezelőtt végezték el, az eredmény: "a patológiás változásokat a szívben és a tüdőben nem észlelték". Kérlek, kérlek, láthatók-e a tüdőgyulladás következményei az összes ilyen év után? Korábban a hát nem fáj, csak az elmúlt hat hónapban jelentkezett a fájdalom. És ha a probléma nem a tüdővel történik, akkor melyik orvosnak kellene fordulnia? A terapeuta nem tárt fel semmilyen konzultációk és nem adott, azt mondta, hogy ideges, minimalizálására és stressz elkerülése, és a stressz, és így nincs, ez csendes ésszerű élet. Kivel fordulhatok ezekhez a fájdalmakhoz? Köszönöm előre.

Nem valószínű, hogy a 10 évvel ezelőtti pneumonia és a jelenleg fellépő fájdalom szindróma között fennáll a kapcsolat.

Forduljon orvoshoz egy neurológushoz, amely lehetséges oka lehet a gerinc patológiás változásainak.

Az orvos, az 57 éves férjemnek, aki már éve vagy éppen, az égési sérülések után égett le a megfelelő scapula alatt ... Miután a készítmény befogadása után Omez elhaladt vagy égő érzést keltett. Mi lehet ez? Problémák a gyomorral vagy a gerincvel. a nyaki csigolyán és az ágyéki osteochondrosisban sérv észlelhető. (a gyomor felmérése nem akarja, boitsja ..)

Remélem, hogy a pomch .... Köszönjük előre a választ!

Figyelembe véve azt a tényt, hogy ha az Omezát megkönnyíti, akkor gasztroenterológusnál gyomorvizsgálattal kell kezdeni.

Kapcsolódó cikkek