8 egyszerű módja annak, hogy a boldogságot körülveved

8 egyszerű módja annak, hogy a boldogságot körülveved
Ahogy emlékszem, mindig is szerettem volna hozzájárulni a világhoz. Mindig álmodtam egy jótékonysági szervezet megkezdéséről. Lefogadom, hogy veletek, mint én, olyan gondolatokkal élsz a szívedben, amelyek célja a világ megváltoztatása. De nem teszel vele semmit. Hogy van így?

Az én kifogásai kapcsolódtak az idő, a pénz hiányához, és különböző félelmek voltak, amelyek megakadályozták a jóságot. Azt hiszem, hasonló akadályok is vannak.

Egészen a közelmúltig elhalasztottam a pozitív dolgokat a világba később. De ez egy mítosz! Rájöttem, hogy ma valamit meg kell változtatni.

Ezért tudatosan döntöttem, hogy feladom az összes félelmemet, és elkezdek elterjeszteni a boldogságot.

Azt hittem, hogy most nem tudtam elindítani egy jótékonysági rendszert, de képes voltam egy apró lépésre, és önkéntesként kezdem jót tenni egy már létező szervezetben.

Úgy döntöttem, hogy boldogságot teremtenek barátaim és rokonai körében. És cselekedetekkel kezdtem a cselekedeteimet.

Napjainkat fényesebbé teszem ízletes palacsintakkal, csésze forró csokoládéval, vagy csak türelmesen hallgattam, támogatva és figyelemreméltóan.

Boldogságot adunk

Képzeld csak el, ha mindenki el fogja terjedni a boldogság kis magjait. Kezdjük a környezetünkkel. Jó legyen a barátaink körében és az idegenek között.

Ha olyan vagy, mint én, és eléggé elfoglalt mindennapi életedben. talán nem tudja, hol kezdjem. Vegye figyelembe az alábbi ötleteket, amelyek alkalmazhatók az életben:

1. Légy kedves magadhoz.

Mindez magával kezdődik! Nem adhatod meg a világnak, hogy mit nem. Tehát menj előre, és tedd azt, amit szeretsz - táncolsz, énekelek, mindent megteszek. Csak élvezd. Aztán terjedt a boldogság körülötted.

2. Mosolyogjon.

3. Legyen meglepetések!

Csodálj meg olyan embereket, akiket szeretsz virágokkal, apró ajándékokkal, kedves szavakkal, segítséggel, öleléssel vagy igazi bókkal.

Legyen hős.

Ügyeljen arra, hogy segítsen valaki közeli vagy teljesen ismeretlen személynek.

Csak jó cselekedet volt tanúja. Egy hajléktalan, jóképű srác jött egy kávézóba, és kávét akart vásárolni. Minden látogató úgy nézett rá, mintha nem tartozna ide. Amikor megszámolta a pénzt, gyorsan rájött, hogy nem elég.

Mielőtt bármit meg tudnék mondani, az egyik látogató megérkezett és fizetett a hajléktalanokért. A srác asztalhoz ült, és egy csésze kávét is élvezhetett.

5. Mondj valami jóat valakinek vagy valaminek.

Légy őszinte, pozitív szavakat terjesszen. Beszélj kellemes dolgokat.

6. Törekedjen arra, hogy jó gondolatokat szerezzen.

Szükség van a gondolatok irányítására, szavakra, majd cselekvésekre. Gondolataink olyanok, mint a virágok magjai. A boldogság vagy a szomorúság gyakoriságában vibrálhatnak. A választás a miénk!

7. Figyeljetek óvatosan.

Összpontosítson minden figyelmét arra a személyre, aki beszél. Ez ön és a másik boldog lesz!

8. Ismerje meg a készségeket.

Majd ossza meg ingyen. Legyél tagja egy jótékonysági szervezetnek. Ne mondd el senkinek. Csak szórakozz!

"A boldogság nem cél, hanem a normális élet mellékterméke."

Kapcsolódó cikkek