7 Tények a robert pattinson-ról

1. Szaga rossz
Robert Pattinson munkatársai a "Twilight" - "New Moon" második részében végzett munkájuk során panaszkodnak, hogy a brit jóképű ritka. tiszta! - rosszul érez. És tényleg elviselhetetlen. Rob ritkán veszi a zuhanyozást, ami egyszerűen a legénység összes munkatársait őríti meg "- mondja a színész barátai. By the way, egy ilyen piszkos időszak történt más hollywoodi csillagok életében - Keanu Reeves és Brad Pitt rosszul érezte magát. Egy interjúban Robert elismerte, hogy egyáltalán nem tudja, hogyan kell egy mosógépet használni. És hozzátette, hogy hosszú ideig ugyanazokat a ruhákat viselte.

2. Csókok eladása
Nem is olyan régen a jótékonysági aukció gyártója felajánlotta, hogy eladja a 23 éves színészet. csókjaikat. A költségek mindegyike becslések szerint 20 ezer euró. Pattinson meglepte az ajánlat. De beleegyeztem, hogy részt vegyen a jó szándékból. Ennek eredményeképpen két vásárló fizetett erre forduló összeget. hogy a lányaik egy csókot kapjanak a vámpír arcáról a "Twilight" -ból. Az árverésből származó összes bevételt az Amerikai AIDS Alap számlájára vitték át.

3. Ne fésülje
"Tudom, hogy a szalonokban a fodrászok a második évre fektették a hajukat" Pattinson alatt ". De a hajam a legjobban néz ki, ha egyáltalán nem dolgozom rajta. Kimentem az ágyból, és elmentem, mondja Rob. - Hogy őszinte legyek, mindig büdös voltam. Először is, a Hollywood főnökei feldühítette. És amikor rájöttek, hogy a hajam mindenki csodálta, maguk is megtiltották, hogy bármit megváltoztassak.

4. Kristen Stewart és szülei megismerkedtek
Néhány hónapon keresztül Robertnek romantikus kapcsolatba került a társával a Twilight filmet, Kristen Stewart-t. Hosszú ideig mindkét színész elkerülte a beszélgetéseket a személyes élet témájáról. Robert Pattinson néni azonban Dayan Nathley azt mondja: a srác már bemutatta Kristét a szüleihez. Diane azt is elmondta, hogy a párizsi párizsi Pattinson ősei vacsoráztak a múlt héten elfoglalt rendezvényükön.

S. Dob egy dartot
A dicsőség hirtelen összeomlása nehéz volt a Twilight csillagára. Rob elismerte, hogy paranoiás lett. Bárhová ment, mindig követték rajongók és paparazzi. Egyszer, egy sikertelen járás után, a dühös Pattinson visszatért haza, vette az első fotót, amit magával hozott és szerette. csatolták a falhoz. Aztán dartot dobott a képbe. Most ezt teszi, amikor felismeri a világ hírnevének minden "élvezetét". "Még ha megkérném:" Elég! Hagyd abba! És hagyj békén! "- semmi sem változik. Szükséges átjutni rajta - felelte a színész.

6. Dalok írása
"Dalokat alkotok" - mondja Rob. - Megyek, hogy fel pár pályája egyszerre, amint a forgatás (jelenleg elfoglalt színész a film „Bel Ami”, „Nincs korlátozás Captives”, „The Twilight Saga: Eclipse.”. „Emlékezz rám”.). Nem akarom, hogy az albumomat matricával adják el, a "The Vampire of" Twilight szellemében. " Ha a lemezem valaha kijön - nem lesz az én nevem vagy fotó. Azt akarom, hogy az emberek objektíven értékeljék a zenémet. "

7. Félsz az új szerepektől
Edward Cullen után a "Twilight" vámpír-melódrámban Robert nagy számú kinopresentációt kap. De. mint kiderült, megrémíti őt. "Mielőtt részt vettem a" Twilight "-on, felvettem minden olyan szerepemet, amelyet felajánlottak, és a lehető legjobban tudtam dolgozni" - mondja Robert. - De most a részvételemből nemcsak jó nyereségre számítok, hanem ideális játéknak is. Nem lesz képes csak felgyulladni a filmben, különösen feszültség nélkül :). Bevallom, ez megrémít. ”.

Kapcsolódó cikkek