5 Vélemények körülbelül 100 autó szolgáltatás № 1, г

Hívás vagy látogatás során kérjük, tájékoztasson minket arról, hogy megtalálta az információkat az All Service webhelyen. Ez növeli a minőségi szolgáltatás igénybevételének esélyeit.

Gépkocsi szolgáltatás №1
Elektromosság
-A motor diagnosztizálása és javítása
-Xenon, automatikus hang és kiegészítő berendezések felszerelése
-Riasztók, titkok telepítése
-Villamos berendezések javítása
-Öblítő injektorok
lakatos oldalon
-Futómű javítás
-Ütközés beállítása
-Segítség az autó kiválasztásában és kiválasztásában
-Mosás, polírozás, vegytisztítás a / m
-gumi
-Olajcsere a motorban
-Pótalkatrészek raktáron és rendelésre
Testület
-Festészeti munka
-Bármely komplexitású testmunka
-Lökhárítók javítása
-A szélvédők cseréje

Hiba történt a leírásban? Értesítés. javítani fogunk!

Vélemények az autószolgálathoz № 1

Harmadszor használom az autószolgálat mestereinek szolgáltatásait. Kipróbáltam az autódiagnosztikát, megnyitottam az összes problémát.
Két másik autóápolási központban volt, teljesen más következtetéseket adott! "Doktor" Jurij még nem próbálta meg, és nem hallgatta meg mindent, nem nyugtatta meg. Összegyűjtöttem a szakemberek konzultációját és diagnózist állítottam ki. A pótalkatrészek gyors megrendelése, udvarias és figyelmes személyzet. Általában, köszönhetően a mechanikus Alexander változásának!

Ők meglepően jól ismerő emberek számára dolgoznak.
Jó STO. Gyors, kiváló minőségű.
3 \ rész a jelenlétében.
Megfelelő árcédulát.

Tisztelt Mester! Az Ön információiért, ez a helyzet, és részletesebben vázolom. A munka 20 percet vett igénybe, ez az első. Másodszor, nem voltak engedmények a munka és az autómosók számára. Harmadszor, már foglalkozott korábban, ezzel a problémával, és ezt megtette ezt a munkát és fél hónappal ezelőtt volt 600 rubelt azonos áron. Mondtam, hogy köszönöm, de elvben nincs semmi. Nem sikerült, hiszen rövid időn belül ugyanazt a problémát visszakaptam. És az ismétlődő munkákért, a korrekcióért többet fizetett. mint több mint kétszer. Miért? És ez igaz. Negyedszer, tisztelem Pulkovo Toyota Center és annak igazgatója, úgy vélem, hogy jók, hogy az ügyfelek, és többször is megoldja ezeket a problémákat az autók és adnak kedvezményt. Sajnálattal, 2550 rubel áron feltüntetve nagyon tévedsz, hűségesen. Sergey P.S. MBC

Ebben a szolgáltatásban drága szolgáltatások állnak rendelkezésre! Szükség volt a törlők eltávolítására, a lezáró levegő beömlésének kezelésére és visszahelyezése. 1,300 rubel volt. Ez nem megfelelő ár.

Válasz Sergey-nek.
A munkád 1,5 órát vett igénybe, az SRT normája 1300 rubel. Így a munka költsége 1950 rubel. Ön 1300 kedvezményes áron számlázott.
Összehasonlításképpen, ha TOYOTA kereskedőhöz fordult, a munkája 2550 f. + mosás és diszkont szolgáltatás, amit alig kaptál.
Számítsd ki és vond le következtetéseket Szergeytől.
És a mi állomásunk nem rosszabb, mint a kereskedő.
ÖNÉRT.

osztályban egy pár okos srác dolgozik! Csak elmegyek hozzájuk.

Kapcsolódó cikkek