20 - - -, - - - - Laura Bocharova privát helyszíne

Malfoy-menor, bársony ártatlan

Malfoy-kastélyban vannak világi emberek csoportja. Ezek a személyek valamilyen kapcsolatban vannak a szabotázzal, ugyanakkor minden jó vérrel, ezért meghívják őket. A legfontosabb az Aberfors Dumbledore, a keresztneve ősi, így nem számít, hogy szinte csikorgó.

És itt. Kiderül, hogy be kell menni a Malfoy Manor alagsorába - a birtok egyik szárnyánál van egy "ajtó a hátsó szobába", vagy egy hátsó ajtó, egy szóval, egy üres ajtó. Azonban van egy létra le, tudom biztosan, és tényleg van egy raktár a mágikus lőszer a UPS-ek. Be kell mennünk, és fel kell fújnunk ezt a dolgot.

Közben éjfélig. és a vendégek nem örülhetnek a "vendégeknek", itt az ideje elhagyni a házat és a parkot. Azonban nem tudjuk, mert van valami. Szóval azt kell tennünk, mintha meghajolnánk, és elveszítenénk a parkban. És ahogy az éjszaka jön, behatol és felrobbant.

És mindannyian fel kell kérni őket. Mi Aberforsom és proxy (fiatal hajtásokat a Főnix Rendje, mind a tisztességes vezetéknevű) szó dob legújabb nézetek, kimegyünk, és elrejteni minden irányban. A sötétség az udvaron szörnyű. Ez jó. És akkor azonnal.

Közvetlenül a kavicsos ösvényen, az alacsony brit vágott bokrok sorában! És lámpások, mint a fasiszta lézerek. Hangok - sőt, Malfoy L. és társai, mint Rabastan, McNair stb. Egy férfi közül öt (mi is a süllyedés sötétjében). A hangok ennek megfelelően ezt mondják (a fő hangszóró Malfoy): "Nem volt ideje elhagyni, keresse őket, és vegye el őket a cselekedetben." Vagyis mindez az eredeti beállítás, minden terv átlátható, és ez egy csapda-csapda. Vártuk.

Az idő elviselhetetlenül elhúzódik, olyan emberek, akik lámpásan beszélnek velünk piszkosan, derűs álcázással, és persze nem mennek. Sharit lámpa. Ott, ahol a társaim már nem ismertek, talán a földön esett át. De ez nem fontos: felrobbantom a raktárt, tudom biztosan, hogy most hiányzik-e a keresés.

Nem tudom mozgatni a kezemet, vagy mozogni, mert a hallhatóság elképesztő. Hallgatom csapattársaim légzését, szinte hallom az arckifejezést, nem pedig beszédet. Mivel a homokszemek a lábuk alatt mozognak, miközben meg vannak ragadva. Lehetetlen mozgatni - elárulom magam. Remélem, hogy a zseblámpa nem fog átjutni a kezemre.

Aztán a furcsa dolog történik: Lucius Malfoy mondja McNairnak - meg kell vizsgálnunk a kert másik részét. McNair és Rabastan a kerti ösvényt a lámpával együtt sétálják, valaki más - a másik irányba. Úgy tűnik, hogy mindenki semmit sem hagyott. De nem tudok ellazulni, mert hallom - valami mást marad, nincs abszolút csend.

Ebben a sötétben és feszültségben a szemem elkezd vágni - annyira kimerült vagyok a stressz és az egész korábbi időszak, hogy nyugodt voltam.

Úgy érzem, teljesen közömbös vagyok, apátiás, és majdnem esik és elaludok, és egy kicsit többet - hallom a dörzsölés kezét a falnak.

És abban a pillanatban valami megérinti térdememet!

Istenem, azt hiszem, tényleg leengedték a kutyákat. Valami olyasmi jött hátra mögül, csendes lépések hallatszottak a csavart tudatosságon.

Kegyetlenül szakadok darabokra. Azt hiszem - természetesen elszakadok, a kutya el fog esni - de a zaj lesz!

És akkor valaki megérinti a vállamat. Súlytalan, de határozottan ...

Ez pipetták. Persze, én viszont - mert már világos, mi az.

Megfordulok - mellettem van Lucius. A sötétben csak a holdfeste látható. Ő egyedül van, mindent le is küldött.

- Perselus - mondja. - Tényleg azt gondoltad, hogy nem ismerlek fel? Annak ellenére, hogy ezek az inkvizíciós ruhák.

Egyedül vagyunk. Megölhetem, vagy zsarolhatom itt, de nem agresszív, de az ellenkezője. De őszintén szólva, nagyon szar vagyok, mert a szám nem ment el. Nem fogok felrobbantani semmilyen raktárt, az UFC-k lőszereket fognak használni, és az angliai világ véget ér, káosz fog jönni. Kétségbeesett vagyok, de nincs erőm az ilyen komédia folytatására.

- Nagyon fáradt vagyok - mondom.

- Mindnyájan fáradtunk - mondja Lucius, és elhúzza az ajtót. A fűben olyan lassan haladunk, hogy minden lépésnél egyre inkább apátságba vagy levertségbe esik.

Lucius megfogja a karomat, és valami atyai, de kellemetlenet mond. KÁR. A karjába esik és elaludok.

Kapcsolódó cikkek